Author Topic: Final Killcam Music  (Read 9749 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
Final Killcam Music
« on: April 14, 2016, 05:03:06 PM »
Kako da ubacim muziku na Final KC ?
Koristim promodlive 211
Početnik sam i sredio sam cijeli server, lagano dan po dan, muka po muka uz pomoć ovog foruma najviše.
Može li mi netko pojasniti ?

Offline
***
Re: Final Killcam Music
« Reply #1 on: April 14, 2016, 05:27:52 PM »
Vkci? Opet? haha

Moras compileat novi mod. Sa soundaliasesima unutra. Pre komplicirano je za ovako objasnjavati, najbolje ti je da pitas nekog da ti to napravi..

Offline
*
Re: Final Killcam Music
« Reply #2 on: April 14, 2016, 07:07:47 PM »
Prvo daj zamijeni ovaj signature.

Drugo, vec je bila tema na forumu vezana za pml 2.11 i muziku.

Offline
**
Re: Final Killcam Music
« Reply #3 on: April 15, 2016, 09:29:09 PM »
Vkci? Opet? haha

Moras compileat novi mod. Sa soundaliasesima unutra. Pre komplicirano je za ovako objasnjavati, najbolje ti je da pitas nekog da ti to napravi..
Možeš nekako pokušati objasniti ? Pitao sam dosta ljudi nitko ne želi pomoći, evo ovako.
Ja sam napravio z_songs.iwd unutra stavio folder sound i u taj folder pjesme pod nazivom endround1, 2, 3... u wav formatu.
Sada nešto sam pročitao u OVOM postu, ali mi nije jasno.
Tu piše da se nešto treba dodati u mods/moj mod/maps/mp/gametypes/killcam.gsc
I što bih ja tu trebao još dodati ako je do toga..


#gogi21 Promjenio sam signature
Gore piše u vezi te teme što već ima.

Offline
***
Re: Final Killcam Music
« Reply #4 on: April 15, 2016, 09:50:20 PM »
A mislim jednostavno je, ali moras imati modtools i source od moda, u ovom slucaju pml211.

Kad to imas i znas kak radi, u soundaliases dodas par linija, compileas. Sljedece moras u globallogicu na dijelu za final killcam dodati par linija koda koje ce aktivirati muziku. To je to.

Offline
*
Re: Final Killcam Music
« Reply #5 on: April 16, 2016, 01:13:11 PM »
DeNNNNYy to nazalost nitko ne zeli raditi jer treba malo vise vremena za sastavit sve da bude upotrebljivo i bez bugova. Mislim da sam negdje vidio pml 2.11 sa muzikom za download, al ne mogu se sjetiti gdje. Budem probo potrazit pa cu ti dat link.

Offline
**
Re: Final Killcam Music
« Reply #6 on: April 16, 2016, 02:03:49 PM »
DeNNNNYy to nazalost nitko ne zeli raditi jer treba malo vise vremena za sastavit sve da bude upotrebljivo i bez bugova. Mislim da sam negdje vidio pml 2.11 sa muzikom za download, al ne mogu se sjetiti gdje. Budem probo potrazit pa cu ti dat link.

Ajde ako nađeš pošalji link, bio bih vam jako zahvalan..
Početnik sam cijeli mod sam sredio sam, samo još ovo.

Offline
***
Re: Final Killcam Music
« Reply #7 on: April 16, 2016, 09:12:23 PM »
Evo: https://goo.gl/rk2aQT

sad moras jos nesto napraviti, odes u globallogic i nades ovaj dio:

Code: [Select]
if (isDefined(level.pers_killcam) && endReasonText != game["strings"]["time_limit_reached"]) {
            players = getEntArray("player", "classname");
            for (i = 0; i < players.size; i++) {
                players[i] notify("reset_outcome");
                players[i] thread maps\mp\gametypes\_killcam::roundwinningkill(level.pers_killcam["lpattacknum"], level.pers_killcam["killcamentity"], level.pers_killcam["sWeapon"], undefined, level.pers_killcam["attacker"]);
            }

i zamijenis ga sa ovim:

Code: [Select]
if (isDefined(level.pers_killcam) && endReasonText != game["strings"]["time_limit_reached"]) {
    song=(1+randomInt(24));
            players = getEntArray("player", "classname");
            for (i = 0; i < players.size; i++) {
                players[i] notify("reset_outcome");
                players[i] thread maps\mp\gametypes\_killcam::roundwinningkill(level.pers_killcam["lpattacknum"], level.pers_killcam["killcamentity"], level.pers_killcam["sWeapon"], undefined, level.pers_killcam["attacker"], level.pers_killcam["self"]);
players[i] playLocalSound("endround"+song);
            }


To je to. Trebalo bi raditi :D

I naravno, pjesme uploadas tamo gdje si i prvi put, imena endround0.mp3 do endround24.mp3
« Last Edit: April 16, 2016, 09:14:18 PM by karkop100 »

Offline
**
Re: Final Killcam Music
« Reply #8 on: April 17, 2016, 12:29:26 PM »
Evo: https://goo.gl/rk2aQT

sad moras jos nesto napraviti, odes u globallogic i nades ovaj dio:

Code: [Select]
if (isDefined(level.pers_killcam) && endReasonText != game["strings"]["time_limit_reached"]) {
            players = getEntArray("player", "classname");
            for (i = 0; i < players.size; i++) {
                players[i] notify("reset_outcome");
                players[i] thread maps\mp\gametypes\_killcam::roundwinningkill(level.pers_killcam["lpattacknum"], level.pers_killcam["killcamentity"], level.pers_killcam["sWeapon"], undefined, level.pers_killcam["attacker"]);
            }

i zamijenis ga sa ovim:

Code: [Select]
if (isDefined(level.pers_killcam) && endReasonText != game["strings"]["time_limit_reached"]) {
    song=(1+randomInt(24));
            players = getEntArray("player", "classname");
            for (i = 0; i < players.size; i++) {
                players[i] notify("reset_outcome");
                players[i] thread maps\mp\gametypes\_killcam::roundwinningkill(level.pers_killcam["lpattacknum"], level.pers_killcam["killcamentity"], level.pers_killcam["sWeapon"], undefined, level.pers_killcam["attacker"], level.pers_killcam["self"]);
players[i] playLocalSound("endround"+song);
            }


To je to. Trebalo bi raditi :D

I naravno, pjesme uploadas tamo gdje si i prvi put, imena endround0.mp3 do endround24.mp3
Hvala care najviše, namjestio sam sve. :) Može LOCK
« Last Edit: April 17, 2016, 12:53:14 PM by DeNNNNYy »