Author Topic: FinalKillCam muzika  (Read 6120 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
FinalKillCam muzika
« on: March 04, 2016, 05:53:40 PM »
Pozz ja sam novi na Forumu ( otvorio sam server ) i prijatelji su mi dali mod gdje ima FinalKillCam muzika i sad mene zanima znaci ja sam skratio moziku i napravio je u formatu MP3 ( tocnije u tom formatu je i bila ) i sad mene zanima ja ubacim u z_songs i neradi ( tocnije radi ali muzika neka druga ne ova moja nego default neka koja je bila na modu )

Postupci: Otvorim WebFTP/uzmem FTP link/zalijepim u Moj Pc/unidem u mods/svoj mod/skinem z_songs.iwd/i sad stavim z_songs.iwd na radnu povrsinu/unutra ima sound i tako ubacim muziku/Vratim je u u FTP/ Resetiram SRW i NERADI!

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #1 on: March 04, 2016, 06:56:19 PM »
Pogledaj ostale .iwd fajlove i obrisi sve gdje nadjes muziku bilo kakvu, pazi da ne obrises zvukove, samo muziku obrisi. Zatim obrisi .iwd fajlove sve u kojima si obriso muziku i ponovno uploadaj te sa obrisanom muzikom.

Tek tada mozes staviti svoje pjesme u jedan od .iwd fajlovi, pritom pazi da stavis pjesme u dobar folder unutar .iwd fajla i da ime pjesme koje stavis bude isto onakvo kakvo je sravljeno u mod da cita muziku. Ime pjesama ne moze biti neko random, mora biti tocno onako kako je stavljeno u mod i razlikovat se smije samo u broju, primjer ime_pjesme01, ime_pjesme02, itd.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #2 on: March 04, 2016, 07:12:10 PM »
kod mene je u z_songs endroundmusic1, endroundmusic1 itd.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #3 on: March 04, 2016, 07:15:06 PM »
evo i slike:

1-   http://prntscr.com/ab6ql2
2-   http://prntscr.com/ab6qyb 
3-   http://prntscr.com/ab6r4t
4-   http://prntscr.com/ab6reh

( 2,3,4 slika su povezane idu po datotekama kak sam otvarao u z_songs )

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #4 on: March 04, 2016, 07:30:32 PM »
Ma dobro ime moze biti svakakvo ovisno kako je podeseno u modu. endround je neki standard koji se koristi.

Inace vjerojatno ti mod ne ide redom, odnosno da pojasnim, endround1  vjerojatno nece biti za prvu rundu. Lako moguce da funkcija iz moda bira pjesme nasumicno, pa isto tako ako vec nisi zamjeni sve te pjesme.

Tesko je ovako napamet reci zasto nece, jer ne vidim kako je napravljena funkcija u modu za muziku.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #5 on: March 04, 2016, 08:05:26 PM »
aj pogledaj sliku jel mozda ovo?
« Last Edit: March 05, 2016, 04:55:44 AM by gogi21 »

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #6 on: March 04, 2016, 09:09:15 PM »
Ima jos toga. Ne mogu ti ovako rec napamet. No ako si ispravno zamjenio postojece fajlove i siguran si da su zamjenjeni onda moraju biti nove pjesme.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #7 on: March 04, 2016, 09:37:18 PM »
Oke mislio sam da nesto tu treba, ali nerazumijem ovaj jedan ima isti taj mod i on ubaci svoje pjesme i njemu rade

ja ga pitam oce mi napraviti ( da cu mu platiti ) on kaze Neda mi se!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
( Slusaj jednu ti sitnicu nisam rekao)

Znaci Pjesme rade npr prve 4 stalno vrti a ostalih 21 pjesme nerade :/ :(

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #8 on: March 04, 2016, 09:49:42 PM »
To je napravljeno za search and destroy server koji ima 24 runde (+ knife rundu posto vidim da je 25 pjesama).

S tim da sam ranije napisao da je prihvaceni standard funkcije za muziku napravljen da pjesme bira nasumicno neovisno o rundi, moze biti i da je funkcija napravljena drugacije pa ti pjesme idu redom kako idu runde, u tom ce ti slucaju ako imas 4 runde, server pustiti samo prve 4 pjesme, ako server ima 10 rundi onda ce biti samo prvih 10 pjesama.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #9 on: March 04, 2016, 09:52:54 PM »
imam 20 rundi i ocu da mi 20 pjesama ocita ( ovih 5 nema veze ), ali meni u 20 rundi ocita samo 4 pjesme

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #10 on: March 04, 2016, 10:00:41 PM »
Probaj otvorit fajl finallkillcam.

U njemu imas nesto ovakvo:
Code: [Select]
song = (1+randomInt(19));
Isto tako pogledaj i endroundmusic fajl, i trazi isto. Ovdje u zagradama je 19, pogledaj da li je broj takav ili je manji neki. Stavi si broj 19 ili 20 ako je manji broj, zapravo mozes probati staviti isto i ako je veci.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #11 on: March 04, 2016, 10:03:57 PM »
ee stavit cu song = (1+randomInt(19));  jer kod mene pise

song = (1+randomInt(25));

i ovo 1+randomInit(19)); jeli to ukupno onda 20 ili 19?
« Last Edit: March 04, 2016, 10:06:26 PM by NoLifersMaster »

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #12 on: March 04, 2016, 10:26:08 PM »
Randomint ce vratiti sve prirodne brojeve ukljucujuci i nulu, s time da prvi broj sa kojim pocinje je -1 (jedini negativni broj koji vraca iz razloga da se moze dobiti 0).

Previse za objasniti, ako imas 20 rundi, broj 18 bi trebao u pravilu svaku rundu vratiti pjesmu s obzirom da svakom broju iz randomint-a dodajemo 1, cime broj 18+1 daju 19 rundi, i tome dodas onu nulu kao prvi vraceni broj i dobijes sveukupno 20 rundi.

To inace ne igra neku ulogu jer ako ide redom onda ce skripta odvrtiti sve pjesme od 0 do nekog broja koji zadas, ostale vece brojeve pjesama ce ignorirati kao da ne postoje.

Offline
*
Re: FinalKillCam muzika
« Reply #13 on: March 04, 2016, 10:32:19 PM »
oke