Author Topic: Besplatno 50 Private Gameservera  (Read 124563 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #50 on: August 05, 2010, 12:48:42 PM »

*Ime Klana: assassins team
*Tag Klana: assassins . nickname
*Website Klana: www.assassins-team.com
*Članovi Klana:
 -> Ante 'Romel' Maretic
 -> Branimir 'Brane' Maretic
 -> Antonio 'shakasaur' Šakić
 -> Toni 'spirit' Korać
 -> Kruno 'otto' Barbir
 -> Vedran 'veks' Fibinger
 -> Toni 'uslje' Usljebrka
 -> Damjan 'delboy' Rusan
 -> Mijo 'meo' Pušić

 -> Marin 'hakzy' Palinić

**
Bok!
Ja sam Antonio Sakic, 17ogodisnjak iz Sibenika, član assassins team-a.
Buduci da je vasa firma odlučila pokrenuti natječaj za sponzorstvo odlučio sam prijaviti i nas u nadi da cu dobiti pozitivan odgovor.
Dakle, klan je nastao 24.4.2009. godine. Igramo pretezito Call of Duty 2 v1.3. 25.12.2009 poceli smo igrat ClanBase laddere i upravo sudjelujemo na ESL Best of Matmata Cup-u.
Rezultati na zasad nisu nista pretjerano vrijedni hvale, u ladderima 2v2 i 5v5 imamo oko 1250 pts-a, a u 3v3 ladderu iznad 1450 pts-a sto bi znacilo da smo ~rank 60. Nedavno smo na Clanbaseu na CTF OpenCup Spring 2010 osvojili trece mjesto.
Na clanbase i ESL stranici svi imamo 2009 accaunt-ove ali to je iz razloga sto smo tek tad poceli s tim natjecanjima. Velika vecina nas je na "sceni" poprilicno duze vrijeme, konkretno ja sam "na sceni" jos od 2007, sto mozete provjeriti na www.xfire.com/profile/blooder1993 (account since '07), a ostali clanovi takodjer '07-'09. Xfire username-ovi su dostupni na CB stranici klana.
Clanovi klana, i ja naravno, imamo 100% cistu povijest u gamingu, a tako ce i ostati. Regrutacije su su trenutno zatvorene jer smo zadovoljni trenutnim kadrom igraca te nam nova licu trenutno nisu potrebna. Jako smo strogi po pitanju cheatanja i bilo cega drugog sto dovodi u neravnopravnu poziciju u odnosu na protivnika tako da kod nas u klanu nikad nije bilo, niti ce biti cheatera ili bilo koga slicnog.
U klanu imamo nekolicinu maloprije spomentunih aktivnih igraca, a to su su pretezito clanovi Hrvatske nacionalnosti.
Nase rezultate mozete provjeriti na:
http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1870621
http://www.esl.eu/eu/cod2/team/4841658/

Glede nase reputacije u gaming svijetu, neznam kakva je. Cinjenica je da nas neki ne vole zbog toga smo "stick with rules" i za svaku "sitnicu" im pokupimo bodove na cb/esl matchevima, ali pravila su da bi ih se drzali stoga mislim da bi to trebao biti jos jedan plus za nas.

Nasa zamisao ovog partnerstva/sponzorstva je da vi nama omogucite minimalno jedan CoD2 v1.3 12/14 slotni private orginal server hostan u njemackoj, a mi vas zauzvrat, naravno, promoviramo. I to na sljedeci nacin:
- banner na nasoj web stranici
- link vaseg websitea (u daljnjem tekstu "vase ime") u imenu klana na xfire-u
- vase ime u imenu naseg klana na CB/ESL stranici
- nošenje vaseg imena u imenu servera kojeg bi nam vi eventualno omogucili
- vasa reklama na nasim klanskim majicama (koje bi napravili u slucaju odlaska na LAN turnir). Prisustvovali smo na zadnjem LAN-u u Splitu ali nam je to bio prvi takav podhvat i isli smo samo kako bi skupili nekakvo iskustvo i zabavili se, tako da je za ocekiavti da nam rezultat i nije bas vrijedan spomena.
Trenutno nemam na pameti vise nikakvu konkretnu ideju glede jos nekakvog nacina promoviranja vase firme, ali smo potpuno flexibilni po tom pitanju i pomogli bi kako god mozemo u slucaju da se odlucite pomoci nam s ovim sponzorstvom.

contact me:
email: shakasaur@staff.esl.eu
msn: antonio.sakic@hotmail.com
xfire: blooder1993


Nadam se sto skorijem i naravno pozitivnom odgovoru.
Lijep Pozdrav :)


Antonio 'shakasaur' Sakic
« Last Edit: August 06, 2010, 12:16:00 AM by shakasaur »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #51 on: August 06, 2010, 12:14:12 AM »
pozdrav..
1#ime klana : armada87
2#gaming since 09
3#link cb klana : http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1972029
4#line up : shu'.'1n , rinsy , shooter , kiko
5#sponzorivali bi vas na cbu , xfireu i nazivom servera (mozda i na majcama ako bi na lan isli)
kontakt: xf:ppiijjanac ; e-mail : shuyo13@live.com

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #52 on: August 06, 2010, 12:13:24 PM »
#1.Ime clana: Prijedor GaminG
#2.CB: 2v2 1400 points | 3v3 1300 points | 5v5 1200 points ~
#3.Gaming Since:28.04.2008 - 2 godine
#4.Xfire & email contact: xf: magnumnoob ~ email: admin@prijedor-clan.com
#5.Sta nam je potrebno:ORG CoD2 Server Streamed 14 slots
#6.Website: www.prijedor-clan.com
#7.Nesto za dodat: Reklama na websajtu, majicama, ingame tagu, lanu.

« Last Edit: August 06, 2010, 12:15:07 PM by Jizzy »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #53 on: August 06, 2010, 12:39:57 PM »
 Ime Klana : HATERSteam [ we hate you]
  Tag Klana : HATERS*
  Website Klana : nemamo website ali uskoro cemo i to srediti
  Članovi Klana :

#1.Ime clana: HATERSteam[we hate you]
#2.CB: 2v2 1050+ points | 3v3 11000 points | 5v5 1000+ points ~
#3.Gaming Since:25.5.2009 - 1god
#4.Xfire & email contact: xfire : kasoni , e-mail : vukasin_93@hotmail.com
#5.Sta nam je potrebno:ORG CoD2 Server Streamed 12-14 slots
#6.Website: nemamo :/
#7.Nesto za dodat: nista ...

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #54 on: August 06, 2010, 01:09:06 PM »
Pozdrav,
Ime klana: Weber Gaming Community
Tag: Weber
Gaming Since:'09
Igre: SAMP
Web Site: http://www.weber-samp.tk   
Serveri: Samp server 50 slotova ; 88.198.69.101:7785
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server
Xfire & email contact: xfire :tacacer123, e-mail : soad123@net.hr
Zasto mi: jer zelimo predstavljati nas samp server i vas hosting
Hvala!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #55 on: August 06, 2010, 01:52:09 PM »
Pozdrav,

kao sto znate u danasnje vrijeme je tesko nac sponzora i znamo da cesto i sami dobivate ovakve upite ali dozvolite mi da vam pokazem sa cime raspolazemo naime rijec je o cod2 serveru 10 slotova vise nije nit potrebno orginal da imamo za cb matcheve imamo web gdje po danu preko 300 visita evo i screenshots te link na web:

www.fakat-clan.tk
http://postavi.com/hosted/1f0091b05fbdce2d55d1e7791d1a2c61.jpg kao sto vidite na sliki do 13h smo dosli do skoro pa 200 visita danasnja posjecivanost mislimo da ce bit oko 500 visita planiramo i napraviti neki portal tipa gamersject i sl al to ej tek u izradi molili bi vas ako je u ikakvoj mogucnosti izvrsiti sponzorstvo nad nasim klanom a mi bi vam ga vracali reklamacijom u praznim poljima na webu koji su osigurani za sponzore mozte vidjet gore u headeru ispod headera i pri dnu weba di pise banners  sad ono malo manje vazno cb link:http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?wars=1&cid=1964189&lid=2355 nismo nesto posebno al brzo smo i u top 100 vrlo smo aktivni a za to treba neki normalan server jer je u igri vazan ping kao i sto sami znate tako da vas stvarno molim da odgovorite na ovaj mail hvala unaprijed

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #56 on: August 06, 2010, 03:30:24 PM »

Ime klana: TEAM UNTOUCHABLE
Tag klana: teamuntouch
Site klana: www.untouchable-team.net
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi smo ekipa koja igra skupa godinu i mjesec dana igramo CoD2 i CoD4 u slucaju izbora odlucili bi se za CoD2 server igramo Lanove igrali smo CB aktivno i PCW medjutim otisao nam server i sad malo inactive medjutim sa serverom to bi se opet vratilo
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LINE UP:
SnaK3    xf: mujcinn
Gummy  xf: bosnabelayboy
Finix   xf: ahmetd
Fiiinz  xf: luvre5555
hrkY xf: hrkysolin123
Jura xf: minicroat

CONTACT EMAIL:hasan.555@live.com
« Last Edit: August 14, 2010, 07:50:56 PM by onajtamo »

Offline
*
Un1ted-Team Clan
« Reply #57 on: August 07, 2010, 01:54:01 AM »
Prije svega veliki pozdrav ekipi hrvatskog hostinga od un1ted clana ( u n 1 t e d ~ n i c k )  ...Mi smo ozbiljan kvalitetan clan, imamo dobre igrace koji su svakom igramo sve bolji i iskusniji, neki od njih su : M@x, nujaaa, instict, proxy, Iv@n, Baraba, Boxzje, Shazz, Hyper, Quarzy, itd ! Naravno ima i jacih clanova ali smo ekipa koja se moze nositi i s prvacima svijeta i sto je najvaznije uvijek smo slozni ! Od vas trazimo ukoliko nas izaberete za dobitnike game servera,Server CoD2 igre kao sto pise 14 slota....Igramo natjecanja Kupove Te bi vas promovirali i predlagali ostalim igracima i zajednicama ukoliko zele uzeti game server...Igramo i Lan-party Natjecanja s odredenom ekipom....Unaprijed Hvala !!!


Ukoliko vas nesto zanima mozete nas kontaktirati na sljedece xFire-ove : M@x ( marko654 ), nujaaa ( zvalo )

www.un1ted.tk       Visit us !!!




Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #58 on: August 07, 2010, 03:11:20 PM »
Prvo bih pozdravio postovanog koji
ce procitati ovaj post i cijeli gaming community. Zapoceo bih o onom zbog cega saljem (Sponzorstvo).
Sadasnji link za web stranicu je www.progress.xtreemhost.com, ali to je samo probni
dizajn jos treba popraviti par bugova na stranici i dolazi domena .com . Na staroj stranici imamo oko 2600 visita (http://i.imagehost.org/0006/Untitled-1_5.jpg) .
Imamo nas logo, managera, aktivan call of duty 2 i call of duty 4 line up. Nase ideje promoviranja bi bile da vas promoviramo za 90% nase
webstranice (nove kad bude gotova), na xfire-u, clanbase-u, esl-u, drzali bi ime vaseg hosta u ingame nicku tipa (Progress'hostname'nick).
Mislimo organizirati nekakav Call of Duty 2/4 CUP pa da tako upoznamo gamere sa kvalitetom
vasih servera. Nas clan zasad broji 12 aktivnih clanova i ne mislimo
imati vise jer nam je dovoljno da rusimo rekorde :D. U kratkim crtama
je malo teze prestaviti nas clan ali pokusat cu. Progress team je hrvatski klan
nastao 2008. godine u 2. mjesecu . U te dvije i pol godine
postigli smo cak 82. mjesto na clanbase ladderu 4v4 i 5v5.
Sto od sponzora trazimo? Trazimo da nas podrzi s jednim Call of Duty 2 ili Call of Duty 4 serverom od 12 slotova ili necim drugim sto sponzoru odgovara.

Unaprijed hvala i molimo brz odgovor, Vas Team Progress!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #59 on: August 08, 2010, 04:27:30 PM »
Pozdrav.
Pozdrav,
Ime klana: Reject Gaming
Tag: rG#
Gaming Since: 2009
Igre: Call of Duty 4
Web Site: www.reject-gamers.tk preko 2000 posjetitelja na webu u kratko vrijeme. uskoro cemo dobiti novi design i web domenu
ClanBase: Nedavno smo poceli igrati Clan Base (3 pobjede 0 izgubljenih)
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server 
Xfire kontakt: matijari
e-Mail: matija.pilepic@net.hr
Zasto mi: Mi smo jedan od boljih Hrvatskih klanova. To dokazuje i nasa trenutna suranja sa BSP-hostingom.

Kao sta sam rekao, Reject Gaming je vec u suranji sa BSP-hostingom koji ce nam omoguciti novi web design i .com web domenu. Sa njima smo uspjeli sklopiti suranju jer smo stvarno dobar i uigran klan. Ponosno mogu reci da postizemo dobre rezultete u warovima, a i na Clan Base-u. Nadam se da cemo i sa vama postici suradnju i od vas dobiti game server. Naravno, mi cemo vas reklamirati na webu, xfire-u i in game. Unaprijed hvala.
Pozdrav.


« Last Edit: August 09, 2010, 03:08:37 PM by Lego »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #60 on: August 08, 2010, 04:36:57 PM »
Ime clana: TuborgGreen

Tag: ^7TuborgGreen[^2x^7]nick

Web: www.tuborggreen-clan.tk or www.tbg-clan.tk

Ima nas 15 i imamo cult!

Since 2008

Igramo CB  2 god.

Trebamo 14 slotni njemacki server (CoD2)

XF kontakt: samir2222

E-mail: trixy21@hotmail.co.uk

Zasto bas mi ?
Jer smo dobar clan znamo igrat  imamo dobru taktiku. :)

Nesto za dodat:
Vasa reklama na websajtu, majicama, ingame tagu, lanu,cupovima. Vasa reklama bi izvrsno stajala na nasem webu.
Pozdraw hrvatsko hostingu!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #61 on: August 08, 2010, 07:44:15 PM »
  Ime Klana: Croatian Black Tigers
  Tag Klana: CBTklan.com|Nick
  Website Klana: http://www.CBTklan.com
  Članovi Klana: max 10 members (da ih sad sve nenabrajam)
Više o Klanu:
klan je star više od 1 godine i iza sebe imamo bezbroj pobjeda što se tiće PCW, sada krećemo sa CB, radi toga nam treba 1 server.
Kontakt:
Admin Xfire: safooooo ili strevun
Email:
cbtgaming@hotmail.com
« Last Edit: August 08, 2010, 07:50:13 PM by Dead M@n »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #62 on: August 09, 2010, 01:05:10 AM »
Ime Klana: Lord Of The Drinks

  Tag Klana: LotD

  Website Klana: http://lotd-clan.webs.com/aboutus.htm, napravit cemo novi zbog vise potreba.

  Članovi Klana: Grof, Cpt.Price, mein,redz, Lancer EVo,cute, neVen, [CRO]Bdmr, scre4m, DJ durex, zuti labud, eladio, eagle,HITme!

Treba nam jedan sponzor da imamo jedan war server promocija na webu xfireu, facebooku svemu sto imamo. Klan LotD postoji od 2007 godine. imamo 142 warova pobjeda i 42 izgubljenih. Nadamo se najboljemu! Ljep pozdrav od mene i cijelog tima Lord of the drinks :)
« Last Edit: August 18, 2010, 01:58:41 PM by Bastard »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #63 on: August 09, 2010, 06:08:15 PM »
IME : iFusion gaming v1.3
SINCE : 2009
TAG: iFusion#V!ruS
WEBSITE : www.iFusion.tk

Klan je aktivan,warowi cesti. Poznati smo po igranju (promijenili smo ime klana pa smo izgubili na popularnosti ali svi clanovi su poznati) . U klanu nas ima 10 (bit ce nas i vise)
Bi bilo dobro da budemo partneri zato sto bi vas promovirali na serverima, webowima i xfire-u itd.
Trazimo 12 slotova HR server (Private i Public).
Kontakt : -Xfire : matej311
                -Email : matej56@gmail.com
« Last Edit: August 09, 2010, 06:11:47 PM by matej311 »

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #64 on: August 09, 2010, 06:36:53 PM »
Ime klana: Devil Dogs Clan
Tag: DD
Gaming Since: 2001
Igre: Call of Duty 4 (ali igramo jos mnogo igra)
Web Site: www.devildogsclan.net
ClanBase: uskoro pocinjemo igrati
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server 
Xfire kontakt: beny123456
e-Mail: jumpstyle@net.hr
Zasto mi: Mi smo poznati clan sice 2001 imamo dosta registriranih  usera evo link http://www.devildogsclan.net/modules.php?name=Forums (dole vam pise We have 1539 registered users)

Trebas pomoc?, slobodno me kontaktiraj na xfire: rower77

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #65 on: August 10, 2010, 12:34:39 AM »
Posotovanje,
predstavit cu klan u nekoliko kratkih crta

->Ime klana: XeroniC
->Tag klana: xeronic. -name-
->Igra:Call of Duty 4
->Aktivnost: klan je veoma aktivan, svaki dan se igra barem po jedan war, igraju se kupovi, te CB, uskoro i ESL
->Rezultati: pobjede dosta poznatijih hr. klanova, dobri rezultati na kupovima, CB...
->Igrači: replix,jux,lance,testo,velocity,beer,rapboy ( 1. ekipa)
->Web: stranica je http://xeronic.net/ - nepotpuna je zbog preuređivanja i dodavanja novih stvari
->Kontakt: XFire: werino94
                                     Mail: verino.calis@hotmail.com

Klan inace postoji godinu dana, aktivan klan s dobrim rezultatima, web je veoma posjecen, na webu se dosta radi(cfgovi,demos,videos,ostali cod toolovi...).
S nase strane bi najvise odgovarao jedan hrvatski public server, naravno i ukoliko vi obavite vas dio posla, mi vam dajemo adekvatnu reklamu na web-u, imenu servera/web-a i slicnim putevima reklamacije poput kruznih poruka na serveru.
« Last Edit: August 10, 2010, 12:55:23 AM by hajden »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #66 on: August 10, 2010, 03:20:58 AM »
Postovanje!Predstavnik sam klana xBox i predstavljam CoD2 server kod vas hostan.Klan postoji oko 2 mjeseca,ali imam jako dobre igrace u klanu.Prve warove smo izgubili ali kad sam doveo u klan bolje igrace naravno da smo pobjedivali(CoD2).Sada smo poceli igrat CoD4 zbog toga mi treba jedan besplatni server da mozemo igrati warove.Imamo web ali nije bas neki www.xboxgaming.at.ua
Pozdrav! Hvala!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #67 on: August 11, 2010, 02:12:17 PM »
Ime Klana:'team-SIRECT
Tag klana:SIRECT nick
Webiste Klana:nemamo =(
Članovi klana:the doctor,cocy,solder,shake,knoxville,n@plam,lowich,matrix...
Vise o klanu:Clan nastao 2010 godine poceli smo sa pcwom al igramo i cb.Za bolju i kvalitetniju ekipu na cbu treba nam server.Server zelimo od vas jer imate kvalitetne servere.Ako nam pruzate 1 server sponzorat cemo vas na cbu na kupu(trenutno smo na kupu info na :www.gst-team.tk) pub i svim stvarima i na web kada napravimo!Pa necete se iznevjerit ako nam date server.
Kontakt:kontakt na xf:hladnokrvni ;)

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #68 on: August 11, 2010, 08:09:21 PM »
Pozdrav,
Ime klana: SandBox Gaming CB team
Tag: sG|Nick
Gaming Since: 2010
Igre: Call of Duty 4
Web Site: U izradi
ClanBase: Jos uvjezbavamo taktike na PCW-u
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: private server.
Xfire kontakt: criminal1987
e-Mail: razor22@net.hr
Zasto mi: Zasto smo smo mi jedan perspektivan klan, i mislim da cemo imati dobru buducnost.

Hvala!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #69 on: August 12, 2010, 11:17:20 AM »
Pozdrav,igrao sam na vašim serverima te su me jako dojmili,kvaliteta servera,bez laggova te odličan ping.Moj je upit sljedeći dakle moj klan "team xeqte" ponovno smo re-bornani,ali kao klan još postojimo od davne 2005. godine.U samom klanu igraju ponajbolji ako ne i najbolji igrači hrvatske.

Tgzy,Virtuoso,Valkiyri,Djov1,eks,h1sp,terror.

Nas sada zanima da li bi od vas mogli dobiti cod4 public server.Našu kvalitetu smo i pokazali na Gamersject Lan-u prije 2 tjedna koji je bio u Splitu kada smo konkurirali najboljim ekipama svijeta tipa team fnatic,mondialservers,tcm i slično te sa nekima odigrali cak i 12:12 dok je sa ostaliam bilo napeto 13:10 ili 11...Taj smo lan išli bez ikakve pripreme bez ijednog odigranog wara skupa i slično.Te se sada spremamo za sljedece lanove ozbiljno posto vidimo da imamo velike mogućnosti da ih i osvojimo.Mi bi vas mogli promovirati na nasem websiteu,xfireu,facebook te na našim klanskim majcama.Te bi još htio napomenuti da imamo i novinara koji često piše o tim gamerskim događanjima te našem klanu općenito te ukoliko bi nas vi sponzorirali vaš website bi mogao dospijeti na stranice tipa index.hr i stranice slobodne dalmacije i slično.Kontatirati me mozete na:

email: wolf_et@hotmail.com
xfire:znemo

Preporucam email!

Zasto mi?Zato sto imamo velike izglede da postanemo najbolji klan na cijeloj hrvatskoj sceni i sire.

U prilogu šaljem logo klana te sliku naših dečki sa zadnjeg lana GJ3 u Splitu.

Nadam se pozitivnom odgovoru vašem i ako se to i dogodi dobroj suradnji!

Pozdrav,Domagoj



Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #70 on: August 12, 2010, 12:30:01 PM »
Pozdrav!

Ime naseg klana je 1st Crew Clan. U Igrici igramo s nickom 1stCrew ` nick.
Nas website je http://www.xfire.com/communities/1stcrew/ ...

Klan je stvoren za prijatelje iz 1. c razreda, da i preko ljeta i za vrijeme škole mozemo popričati i zaigrati Call of Duty 2. Nismo bas neki pro klan, ali mi igramo radi zabave i druženja. Kod vas nam se najviše dojmilo sto su serveri odlični, te je ping jako dobar. Nadamo se da cemo i u buducnosti opet kod vas narucivati server, ukoliko se pokaže da su serveri tako dobri kako je navedeno na Vašoj web stranici.

Članovi naseg Klana su:
- 1stCrew ` Keka
- 1stCrew ` Pera
- 1stCrew ` Bero
- 1stCrew ` Matej
- 1stCrew ` Cane
- 1stCrew ` Ice

Hvala unaprijed!

Pozdrav od 1st Crew Klana!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #71 on: August 12, 2010, 02:00:35 PM »
Ime Klana:LAN WARS
Tag Klana:LW/nick
WEBSITE: http://lan-wars.com/

cb link: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1806427

Clanovi klana:Decoder,Amir,Tito,Toti,Redbull,Hanter,AlfCapone :D,Nauk,Fiber,Aimer,Zac***,shary,Pikša,Miich,Gladiator,Jocker,Gefiltafish

Klan postoji vec 3-4 godine...sa istom ekipom...i sa skoro istim line up-om...klan je prisutan na lanovima...

POzdrav od LAN WARS TEAM-A!!!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #72 on: August 12, 2010, 03:28:35 PM »
MiNDREVOLUTION



» Ime klana : mindrevolution
» Tag klana : MiNDR
» Drzava :

»» Line up :

Filip 'STRN' Jovanović
David 'BURN' Mudrinić
Slobodan 'rea' Obradović
Jakov 'JUSTBRRE' Hajas
Uros 'd0ttey' Djordjevic - INACTIVE

Nemanja 'cho5en' Nenadovic uvek tu da pomogne mozda i upada u klanu
Boris 'INGIZEEE' Šrljinović - INACTIVE


» MSN :
Code: [Select]
filipstrn@live.com & mal1burn-.-@live.com
» Forum :
Code: [Select]
www.mindrevolution-team.tk

MiNDR je 1 od boljih klanova tako da ako dobijemo serveri organizujemo liga 5v5 !
« Last Edit: August 12, 2010, 10:06:09 PM by Ingize »

Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #73 on: August 12, 2010, 06:51:07 PM »
                                                         
*SINCE 2009
~ ] S K I D Z - D E F Q O N [ ~

Clan name: #skidz-team
Clan tag: #skidz
Clan site: www.skidz-gaming.com
Clan forum: www.skidz-gaming.com/forumz

LINE UP:

skidz | indica.hay
skidz | /fReedoM
skidz | oF*
skidz | EvolutioN
skidz | BlakesoN

LINE DOWN:

skidz | eNd`OF you
skidz | Mclovin
skidz | vnt'
skidz | sOeez`
skidz | amaranth

« Last Edit: August 12, 2010, 07:12:13 PM by insuRed#by:skidz »

Offline
*
hubabuba prijava!!!
« Reply #74 on: August 12, 2010, 08:26:18 PM »

Pozdrav,
Ime klana: hubabuba#
Tag: team#hubabuba
Gaming Since:'09
Igre: Call of Duty 2
Web Site: www.team-hubabuba.tk
Serveri: nemamo niti jedan...za to i trazimo sponzora
ClanBase:  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1974476   eto LINK....NA 5V5 IMAMO 1036 NA 3V3 1123...
Sto Trazimo od Vas: war server...cracked...
Xfire kontakt: 123kale , kickach92
e-Mail: kale10@net.hr
Zasto mi: jer nam je jako potreban server i culi smo da ste jako dobri...
USPJESI: 3. na ICE COLD cupu,2 na Lanu u pleternici...planiramo ici na jos lanova i prijavljujemo se na cupove...reklamirat cemo vas na svim mogucim stranama...novi web nam stize 14.8-17.8.2010...
MOLILI BI DA NAM BUDETE SPONZOR...
UNAPRIJED HVALA...

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #75 on: August 12, 2010, 09:03:58 PM »


*MULTIGAMING SINCE 2002

Team - Saitec

Aktivni na svim offline i online eventima,s dobrim rezultatima na clanbase-u u 8 igara : Call of duty,Call of duty 2,Call of duty 4,Counter strike 1.6,Counter strike source,Medal of honor spearhead,Medal of honor allied assault,Heroes of newerth

Online i offline nagrade :
1. Call of Duty TDM Cup Fall 2004
1. Call of Duty TDM Summercup 2004
2. Call of Duty TDM Cup Spring 2005
2. Counter Strike Suicide Gaming League - Premiership
1. Counter Strike ESL QuickCup v2
4. Counter Strike ESL Extraclass (Season 6)
1. Counter Strike ESL Summer Cup #5
2. Counter Strike SGL Last Team Standings #5
1. Counter Strike CAL - Open (Season 6)
2. Counter Strike NOOP cup by ESL
2. Counter Strike ESL QuickCup v6
3. Counter Strike ESL QuickCup v3
3. Counter Strike ESL Champ2Day - Pro
1. Counter Strike TeamWarfare League 2008 Fall - Open (Season 10)
3. Counter Strike Time To Play - Belchatów [LAN]
1. Counter Strike HLCpbK 2008 - Amateur [LAN]
3. Counter Strike ESL Amateur Series
1. Counter Strike ESL Summer Cup #6
2. Counter Strike One Day Cup #7 by GameBite
8. Counter Strike Finals FragOut! Lan Party [LAN]
1. Counter Strike One Day Cup #5 by GameBite
1. Counter Strike Weapons Cache Tournament by Total Carnage
1. Counter Strike Electronic Sports League - 1. League (Season 5)
1. Call of Duty 2 BBC Cup 5v5
5. Call of Duty 2 Infity Csarnok Lan 4
3. Call of Duty 2 Infity Csarnok Lan 5
4. Call of Duty 2 LAN PARTY PSG 2010
2. Call of Duty 2 2on2 HUN TDM
2. Call of Duty 2 Dom Racunala 2v2 LAN
3. Call of Duty 2 Dom Racunala 2 LAN PARTY 2v2
5. Call Of Duty 2 MZM Pleternica LAN PARTY 5v5
1. Call of Duty 2 Search & Destroy 3on3 (Europe) ladder
2. Call of Duty 2 5on5 Seasonal Ladder
2. Medal of honor Spearhead Obj Realism Rifle Only 2on2
1. Medal of honor Spearhead Objective Realism 4on4
2. Medal of honor Spearhead Objective Realism 2on2
3. Medal of honor Spearhead Objective Realism 3on3
3. Medal of honor Allied Assault Objective Realism 4on4
1. Heroes of newerth All Pick 2on2

contact xfire: dbz00
e-mail: denoo12@hotmail.com[/b

ex WEBSITE: http://team-saitec.com

Potreban match server original streaman 14 slotova

Reklamacija putem websitea,xfirea,tagova,facebooka,myspacea te mogucnost reklamacije preko klanskih lan majica.

Website trenutno offline


Tu su slike od nekih rezutata i nagrada,da nebi bilo da azemo :)












« Last Edit: August 16, 2010, 08:15:25 PM by Deno »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #76 on: August 13, 2010, 09:22:16 AM »
Pozdrav,ja sam admin automatic clana nismo bas najbolji,ali trudimo se uz clan igrati sto bolje...
Zato bi vas molio da bas nama date taj server koji bi nam puno pomogao...(za warove,treninge...)

Clan name:automatic cLan
Clan tag:automatic -
Clan website:www.clan-automatic.tk
Since 2009
                                                                       
                                                                                  LINE UP:

                                                                       automatic - Qu1TeR
                                                                       automatic - Dead M@n
                                                                       automatic - kArzy?
                                                                       automatic - maRin

                                                                                  BACK UP:

                                                                       automatic - darudee´
                                                                       automatic - Tyrael
                                                                       automatic - LexX*
                                                                       automatic - Rambo:[)

Contact: Admin xfire : bestofworld,markoslk,lexvk

Unaprijed Hvala !


 


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #77 on: August 13, 2010, 12:50:02 PM »
POZZ..
Ja sam iz [GC-CRO] teama (Ghost Crew - Croatia), clan postoji od ove godine tj. 2010, u svim warovima koje smo do sad igrali, njih oko 90 % smo pobjedivali :D ...
Xfire: domi012345
(Nemamo site ali cemo najvjerojatnije uzet, za sada xfire clan page): http://www.xfire.com/communities/gccro/
Zasto bi trebali nama dati server? Zato sto cemo vas promovirat po razlicitim gaming stranicama, vas link ce nam bit na xfireu non-stop i zato sto iam 2 frenda, jedan ima 2 a drugi 6 servera, i reklamirali bi vasu stranicu, a da napomenem srvri su im stalno puni, tako da ima jako puno igraca.. :D
Ako izaberete nas, onda server za Call of Duty 4, cracked, a i razmisljamo o kupovanju servera.. kod vas... Hvala unaprijed..
Pozdrav od [GC-CRO] Clana! :)
« Last Edit: August 14, 2010, 03:04:48 AM by Domi_11 »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #78 on: August 14, 2010, 01:31:32 PM »
Pozdrav,
Ime Team-a:Hypnot1C
Tag:Hypnot1C#
Gaming Since:Team je osnovan 2008 i trajao je do 5 mjeseca 2009 nismo imali server as server nam je jako potreban za vjezbanje mapa i za warowe.......team se raspao u 5 mjesecu 2009 otisli su svi odlicni igraci zbog toga sto nismo imali server za vjezbanje mapa tada je team bio odlican ......Sad je opet osnovan..
Igre: Call of Duty 2
Web Site: trenutno nemamo
Serveri: nemamo niti jedan...za to i trazimo sponzora
Sto Trazimo od Vas: war server...cracked...
Xfire kontakt: vuco123
e-Mail: vulic2009@hotmail.com
Zasto mi: jer nam je jako potreban server...a i culi smo da ste najbolji....
USPJESI:Prije 2008-2009 smo igrali na svim cupovima i uvijek smo bili 2  :o ali sad je team tek osnovan ali vec imamo odlicne igrace prije smo isli na jedan lan pa nam jedan nije dosao i nismo igrali >:( ali sad sve dogovaram za sljedece lanove
MOLILI BI DA NAM BUDETE SPONZOR...ok
UNAPRIJED HVALA...

Molim vas da mi odgovorite za server u sto kracem roku na mail vulic2009@hotmail.com
 :) ;) :D ;D >:( :( :o ??? ::) :P :-[ :-X :-* :'( :'( :-* :-\ :-X :-[ :P ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #79 on: August 14, 2010, 11:33:52 PM »
Pozdrav moj clan se zove neXgen Gaming vec smo godinu dana zajedno i jos nemamo sponzora :D igramo call of duty 2 top 200 smo cb web nazalost nemamo :S imamo dobru ekipu trebali bi nam 2 ser 1 org 1 crack ukoliko zelite xf:bulldog12kill email:antun10.aladic@hotmail.com

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #80 on: August 15, 2010, 02:11:42 AM »
 Ime Klana: eQuality eSports        [bivsi activate]
 Tag Klana:eQ.eSports
  Website Klana:

Stari web
www.activate-team.tk
Total page views: 171277

Novi Tek napravljen
www,eq-esports.info

  Članovi Klana:

Lineup:

eQ.eSports - myz
eQ.eSports - S1LK
eQ.eSports - nando
eQ,eSports - Packiaa
eQ,eSports - DANCESTYLE

eQ.eSports - ayam

Nacin Igranja:Lan/Online/Steam


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #81 on: August 17, 2010, 11:07:00 AM »
Pozdrav od Shadow of Death [SoD] klana.
Ukoliko izaberete nas za vase sponzore I partnere ovu cemo mi ucinit za vas
1.)Bili bi ste glavni Sponzor naseg Klana vas baner bi stajao na nasem webu koji je dosta posjecen.
2.)Bili bi ste glavni sponzori na nasem webu (naravno omogucen vam je citav 1 prostor na webu gdje ce biti kutak za vas i vase ponude).
3.U nasoj grupu na x-fire bi reklamirali vase proizvode, kao sto bi na nasem public serveru reklamirali vasu stranicu.
4.[SoD] Klan trenutno ima 2 sponzora Steel-Servers & KGB hosting, ukoliko vi prihvatite biti nas sponsor bit cete glavni sponsor naseg klana.
5.Na ligama koje cesto organiziramo stavili bi vase ime u nazivu.
Od vas trazimo private server 14 slotova!
Ime Klana:SHADOW of DEATH
Tag Klana:[SoD]
Website Klana: www.sod-klan.com
Članovi Klana:Klan ima 11 clanova,osnovan je prije pola godine.
Zasto mi: Zbog toga sto smo vrlo dobar klan, imamo dobru gaming proslost, Dosadasnji nasi sponzori su vrlo zadovoljni s nama, bili bi ste I vi jer je nas web prilicno dosta posjecen a i imali bi ste vas kutak na njemu.
Kontaktirajte me na mail-marin.kaloper@gmail.com.
 

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #82 on: August 18, 2010, 11:23:21 AM »
Dobar dan ,
Hoce li mi bit sponzor , pa bi htio jedan server od 10 slota njmacki hosting (org) za cb i dobro voljom ako moze jedan hrvatski server od 32 slota da bi mogli na njemu reklamirati vas hosting i jedan moj vas server od 18 slota bi takoder stavio za taj klan da bi vas mogli reklamirati vas host .
Klan nam bi se zvao ^1H^9r.^1Ho^9st^1^|Nick (Hr.host|Nick)i regali bi oko 50 igraca u jedanom clanu, adminstator- , hr.host clan rego  bi 1800h+ i orginalni cd key sa higt skill a hr.host frends nebi nes reko nego samo bi stavljali u taj clan  ljude koji igraju na hr.host serveru. I jos bi napravili jos jedan klan u kojem bi bila svi igraci na hr.host serveru i ostala koji bi rego 300 playera cod2 . Napravili bi pro web i preko njega vas isto reklamirali , ako vas se svida zahtjev za sponzarsto onda bi moli da odgovorite sta prije moguce.I  mogu vas reklamirati preko firme BEZAK MTP jer snjom mozemo vas reklamirati u njemackoj , sloceniji , mađarskoj ,rusiji , finskoj , francuskoj i naravno u hrvatskoj i jos vas mozemo preko Facebook reklamirati napravili bi stranicu za www.hrvatski.hosting.com na facebook-u i preko xf gdje bi svaki covjek iz clana imo nick i vas reklomirao i preko "MOTO SUSRETA"( tu ima na tjedan dana skkoro 4 k - 7 k motorista od 15- do 55 g starosti koji vise od 50% ljudi igra cod2 ili cod4.
Ako vas se sviđa to sponzarstvo onda mi javite na e mail : zeko868@hotmail.com ili ako ne isto mi javite i recite sta vam ne pase ili sta bi trebalo mjenjat da ne cekam vas odgovor a nista mmi necete odgovorit.
Unaprijed hvala :) :) :)
 

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #83 on: August 18, 2010, 03:30:37 PM »
Postovani,

Ime klana: nervous eSports
Tag: NERVOZNI
Gaming Since: Zajedno smo od pocetka 2009. g.
Igre: Call of Duty 4
Web Site: http://nervous-esports.xtreemhost.com/
Serveri: Nemamo nijedan, zato i trazimo sponzora
ClanBase: Novi account - imamo 1100 ptsa. na ex accountu smo imali 1500 ptsa
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: Server
Xfire kontakt: bota123
e-Mail: bota_st_93@hotmail.com
Zasto mi: Mogu reci da smo jedan od boljih klanova, sto se i vidi po rezultatima (bivsim i novim - sada imamo 10 pobjeda u nizu na clanbaseu, te 1 poraz). Ako biste postali nas partner mi bi vas reklamirali putem raznih foruma, promijenili bi tag (npr. nrvz.HH nick), stavili bi vas banner na nas web ( koji je napravljen 17.8.2010.), stavili bi vase ime u nas tag, stavili vase ime na clanbasu ( nervous eSports powered by www.hrvatski-hosting.com), itd.



                                                       LINEUP:


                                                                       NERVOZNI twist
                                                                       NERVOZNI rew
                                                                       NERVOZNI sleid
                                                                       NERVOZNI manutd
                                                                       NERVOZNI Swatch

                                                    BACKUP:

                                                                       NERVOZNI Trik FX
                                                                       NERVOZNI rivzAAr


Unaprijed zahvaljujem
« Last Edit: August 24, 2010, 10:16:31 PM by twist »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #84 on: August 19, 2010, 02:31:25 PM »
Poštovani!
Zeko i Zekani klan postoji 1. 5 godina ukupno nas ima u clanu 14 dalje ne mislimlo regat jer smo jaki clan svako ima org cd key i vise od 1000.  Igramo cb dobar smo tim i  trebao nam bi jedan privat server od 14 slota orginalni za cb . Reklamirali vas bi    preko xfire , preko cb tj stavili bi vas host (www.hrvatski-hosting.com) na ime od cb, preko naseg puba servera hosto kod vas gdje je server stalno pun i ima do sada 350 postjeta a sat je oko par dana, Imamo dobre majstore za frag movie na kojima ma vise od 1000 posjeta pa vas mozemo i preko toga reklamirati. :)
http://www.xfire.com/communities/zekani/

UNAPRIJED HVALA !  :D

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #85 on: August 19, 2010, 03:00:55 PM »
Pozdrav!CRODIVISION team postoji 6-7 mjeseci.Skoro svi smo high skill.ClanBase neigramo jos posto je vecina igraca inactive.veoma smo aktivni te želimo od ovoga klana uciniti nesto ozbiljno.glavne odlike su nam teamplay te ozbiljan pristup igri
____________________________________________________________________________

Ime klana:CRODIVISION
Tag klana:CRODIVISION
Website klana:www.crodivision09-team.tk
Članovi klana:FusioN(Lider),GTX(Admin),Protein,Head,Pranx,x3m,hiro,vinca,feefake,logan,outlawz,strike,
                         
Vama dakle dajemo mogucnost da budete nasi sponzori te da nesto vise postignemo kao igraci COD2... unaprijed hvala...Vas FusioN !


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #86 on: August 19, 2010, 09:05:43 PM »
Pozdrav od cjelog clana Not Afraid, sad se mozda pitate kako smo dosli na bas to ime? Jednostavno Tropx inace admin clana je slusao pjesmu od Eminema | Not Afraid, dok smo svi mi smisljali ime.
Te mu je palo napamed da nazove klan Not Afraid, mi smo se slozili s tim prijedlogom, te smo poceli planirati sve.

ClanBase neigramo jer mislimo da nismo doboljno jaki, te neznamo sta nas ocekuje "tamo". Te cemo jos pricekati da negubimo bezveze pointe.

Kao vecina "boljih" clanova koristi razne programe ... tako i mi koristimo programe za lakse igranje warova, Team Speak 3, nasli smo server di mozemo bezbrizno pricati a da nas niko neometa, al dosta o tome.

Informacije clana:

Ime Clana: Not Afraid
Tag Clana: N'aFraiD|ImeIgraca
Website Clana: www.notafraid-clan.tk (uskoro dolazi nova)
Clanovi Clana: Tropix ( leader,scope,aku), Deo ( leader,scope,ak47 ), Nobe aka Techn0 ( admin ), Legend ( scope ),  SyleR ( aku ),  Po_OxXx ( ak47 ).

_______________________________________________________________________________

Sigurno se pitate zato nas je tako malo, te nam to daje manju sancu? Po meni nije rako .. bolje imati 6 aktivnih svaki dan, odigrat svaki dan par warova. Ali bice vise igraca nije nam to vise bed, "proslavili" smo se na par servera, dobili par  "popularnih" clanova.
_______________________________________________________________________________

Kao clan pobjedili smo skoro svaki war, te svaki snimamo. Ali u svemu ovome postoji jedan problem, koj nastojimo rjesiti, te smo se zato ovdje i prijavili. Treba nam server na kojem mozemo trenirati te postani najjaci clan u HR :P Zasad nam je samo to cilj .

_______________________________________________________________________________

Veliki pozdrav od clana Not Afread.

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #87 on: August 19, 2010, 09:26:42 PM »
Dobar dan,Moj klan se zove Seconds 2 Death Gamers.Postojimo godinu dana,vrlo smo aktivni na PCW a tako i na CB.Najveci problem  nam je server.Decki su svi punoljetni i veoma ozbiljni igracii cod-a4,momci su svi clanovi malo poznatijih CB klanova (npr.Pitbull Cro Team,How High itd).s2d team po meni moze napraviti  puno toga na CB-u.
Problem je u tome sto je momcima jako tesko svaki mjesec slati novce na moju adresu.Pa bi vas molio da pobliže procitate ovo jer stvarno bi se trudio vas sto bolje reklamirati kako na xfireu tako i na ORG i PCW serverima.Ovo Sponzorstvo bi mi puno znacilo,a klan zaista treba kvalitetnog sponzora.. Zahvaljujem vam se u ime cjelog s2d teama.
 HVala Unaprijed.

web site: www.s2d-team.tk
« Last Edit: August 19, 2010, 09:31:16 PM by zOoM »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #88 on: August 19, 2010, 11:19:12 PM »
    Prijava crogen-clan.com !


CrOgEn klan sa punim imenom Cro Generals Clan, nastao je  27. 2. 2008  godine.Aktivno igramo Clan Base i fun warowe na crackanim serverima.Clan se nikada nije raspadao uvijek smo bili aktivni i okupljali dobre igrace..Ostvarili smo dosta pobjeda i nadamo se novim uspjesima ! U clanu se nalazi 15 igraca..Nismo kao drugi klanovi koji su se raspadali mjenjali imena ... Web stranicu imamo vec 2 godine nalazi se pod ovim linkom www.crogen-clan.com .... Na serveru nas možete pronaci pod tagom : crogen-clan.com|Nick ....
 
                                                                         Naš CB Line Up
_______________________________________________________________________________
                                                                 1.Lesane      (xf:lesaneshakur)
                                                                 2.Hennesey (xf:ermin005)
                                                                 3.Mirek          (xf:mirek02)
                                                                 4.Matax         (xf:mataxxx)

_______________________________________________________________________________

Ponavljam još jednom crogen-clan je ozbiljan clan koji okuplja igrace sa iskustvom !

_______________________________________________________________________________

E sada je pitanje ZAŠTO BI VI BAŠ NAS SPONZORIRALI ?

Reklamirali bi vas na raznim društvenim mrežama,našoj web stranici,našem serveru,xfire-u,u igri na cod2 al ne samo cod2 vec i na ostalim igricama ( counter strike,cod5,cod4,samp) ....Onda doveli bi vam kupce za gamehosting i webhosting .....

jesu li ovi razlozi dovolji prosudite sami !
_______________________________________________________________________________

Cijeli CrOgEn Clan bi vam bio zahvaljen kada bi nam mogli sponzorirat jedan crackani public server!

_______________________________________________________________________________

Nadamo se sponzorstvu i dobroj suradnji !! vjerujte isplatit ce vam se :)

Ljepi Pozdrav !!



KONTAKT :
                     XFIRE:gudelj8
                    MAIL:tomislavg12345@gmail.com
                     SKYPE:Sh0oter13
                     
               

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #89 on: August 20, 2010, 01:24:33 PM »
Clan je nastao 26.09.2009. pod imenom Zeko i Zekani.
Trenutno brojimo 15 igrača (|ARES|, daLco, Whistler, Tomo, zIz, Ranger, Zeko, ToTo, Zacy, -Max-, bOt, hooligan, LaC, Pr1nce i Sare) koji imaju originalne cd-keyeve i većinom su aktivni.
Clan ima 2 servera (1 private i 1 public) na kojima redovito sudjelujemo.
IP-ovi servera: public: 213.149.60.35:28957
                     private: 78.159.121.93:28980
Clan na xfire-u: www.xfire.com/communities/zekani/
Clan na ClanBase-u: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1957224
web:http://zizclan.ucoz.com/

Zato mi : pa jer smo dobri tim trebo nam bi jedan crecani server da bi obli obicne warove mozemo vas reklamirat preko xf , naseg web , naseg server na kojem je bilo do sada  650 posjeta i preko cb tj stavili bi vase ime na nas tag od clana
 unaprijed hvala
 

Evo i mene , treci puta pisem pa i veliki pozdarv ,
evo nas server pub je do sada imo 1200 posjeta i rank 539  http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28957/top_players/?
pa ako nam date sponzarstvo nebude vam bilo zao jer nas pub server odlican za reklamiranje
Unaprijed hvala
« Last Edit: August 22, 2010, 09:29:54 PM by zeko »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #90 on: August 21, 2010, 12:49:29 AM »
Pozdrav od LONGEERZ clana! :D

Tag clana - LONGEERZ|Nick
Website - Nažalost nemamo ali uskoro bi trebao biti kreiran :D

O klanu: LONGEERZ clan se sastoji od 7 stalno aktivnih članova od kojih su petoro svi iz istog grada i iste ulice. Zbilja smo dobri i mislim da nema cod2 gamera koji nije cuo za nas. U clanu su  Scrbak, CoRiC, Doman, Dumi, De@d man, Ketcher i Dodza. Prijavili smo se za ovu nagradnu igru jer jbg nema se para recesija je xd. Sponzorirat vas možemo stalnim game porukama koje se bindaju svaku minutu a sadrže vašu web adresu i tekst vezan uz vašu ponudu. Preko dana odigramo i do 5-6 warova tako da je viđenost reklame zagarantirana.CB pocinjemo igrat za tjedan dana dok jednom od igraca stigne org key .Bili bih vam jako zahvali da odaberete nas kao dobitnike jednog od 50 servera.

Kontakt xf: filip150 ili coriclopov

 

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #91 on: August 21, 2010, 01:23:19 AM »
Pozdrav od cjelog clana Not Afraid, sad se mozda pitate kako smo dosli na bas to ime? Jednostavno Tropx inace admin clana je slusao pjesmu od Eminema | Not Afraid, dok smo svi mi smisljali ime.
Te mu je palo napamed da nazove klan Not Afraid, mi smo se slozili s tim prijedlogom, te smo poceli planirati sve.

ClanBase neigramo jer mislimo da nismo doboljno jaki, te neznamo sta nas ocekuje "tamo". Te cemo jos pricekati da negubimo bezveze pointe.

Kao vecina "boljih" clanova koristi razne programe ... tako i mi koristimo programe za lakse igranje warova, Team Speak 3, nasli smo server di mozemo bezbrizno pricati a da nas niko neometa, al dosta o tome.

Informacije clana:

Ime Clana: Not Afraid
Tag Clana: N'aFraiD|ImeIgraca
Website Clana: www.notafraid-clan.tk (uskoro dolazi nova)
Clanovi Clana: Tropix ( leader,scope,aku), Deo ( leader,scope,ak47 ), Nobe aka Techn0 ( admin ), Legend ( scope ),  SyleR ( aku ),  Po_OxXx ( ak47 ).

_______________________________________________________________________________

Sigurno se pitate zato nas je tako malo, te nam to daje manju sancu? Po meni nije rako .. bolje imati 6 aktivnih svaki dan, odigrat svaki dan par warova. Ali bice vise igraca nije nam to vise bed, "proslavili" smo se na par servera, dobili par  "popularnih" clanova.
_______________________________________________________________________________

Kao clan pobjedili smo skoro svaki war, te svaki snimamo. Ali u svemu ovome postoji jedan problem, koj nastojimo rjesiti, te smo se zato ovdje i prijavili. Treba nam server na kojem mozemo trenirati te postani najjaci clan u HR :P Zasad nam je samo to cilj .

_______________________________________________________________________________

Veliki pozdrav od clana Not Afread.

Evo neznam dal sam trebao edit ili nesto ali desile su se izmjene u clanu :
Bili smo prisiljeni smanjiti tag zbog loga te nam je sad tag (( nA. NickIgraca ))
Prisiljeni smo bili iz razloga sto tako velik tag nebi stao u nas novi logo:

http://a.imageshack.us/img830/2967/logona.png

_____________________________________________________________________

Za par dana nam dolazi novi web ... koj ce sigurno zadovoljiti sve clanove ..
To bi bilo sve za sada. Hvala.

Pozdrav od cjelog nA clana!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #92 on: August 21, 2010, 02:36:28 AM »
Pozdrav nas clan se zove Remeber the name i aktivni smo od 2007 godine , cesto igramo warowe i pocinjemo igrati i cb . Dosta smo poznati i imamo jako sloznu ekipu uz koju smo dobili dosta warowa. Ako bi bili nas sponzor reklamirali bi vas na sve nacine. npr u tagg na xf-u u igri itd :) trenutno nas je 17 u clanu. nas website www.rtn2007.tk

Offline
*
AMAZiNG
« Reply #93 on: August 21, 2010, 06:52:36 PM »
Ime Klana:AMAZiNG Clan
Tag Klana:AMAZiNG
Website Klana
Članovi Klana:ZaX,Black,darczy,dr,OLJA,valikiry,pERO,Phenom,wajt,xxx

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #94 on: August 21, 2010, 10:31:04 PM »
Ime Klana: Inspired by
Tag Klana: inspired by NICK
Website Klana: Trenutno nemamo, tj imamo inspired-by.mad-emedia.com/ ali trenutno se jos sreduje...
Članovi Klana: electr0,krzNNNNNNA,solution,bastard, FloCky,COLT,wNtd...Naravno svi smo STEAM ekipa i cesto igramo mix-eve i cwove

Postojimo vec 5 mjeseci tako da bi nam server dobro dosao :)

Pozdrav od vaseg redovitog kupca :P
« Last Edit: August 22, 2010, 10:43:28 PM by electr0 »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #95 on: August 22, 2010, 12:31:56 AM »
Pozdrav od cjelog clana Not Afraid, sad se mozda pitate kako smo dosli na bas to ime? Jednostavno Tropx inace admin clana je slusao pjesmu od Eminema | Not Afraid, dok smo svi mi smisljali ime.
Te mu je palo napamed da nazove klan Not Afraid, mi smo se slozili s tim prijedlogom, te smo poceli planirati sve.

ClanBase neigramo jer mislimo da nismo doboljno jaki, te neznamo sta nas ocekuje "tamo". Te cemo jos pricekati da negubimo bezveze pointe.

Kao vecina "boljih" clanova koristi razne programe ... tako i mi koristimo programe za lakse igranje warova, Team Speak 3, nasli smo server di mozemo bezbrizno pricati a da nas niko neometa, al dosta o tome.

Informacije clana:

Ime Clana: Not Afraid
Tag Clana: N'aFraiD|ImeIgraca
Website Clana: www.notafraid-clan.tk (uskoro dolazi nova)
Clanovi Clana: Tropix ( leader,scope,aku), Deo ( leader,scope,ak47 ), Nobe aka Techn0 ( admin ), Legend ( scope ),  SyleR ( aku ),  Po_OxXx ( ak47 ).

_______________________________________________________________________________

Sigurno se pitate zato nas je tako malo, te nam to daje manju sancu? Po meni nije rako .. bolje imati 6 aktivnih svaki dan, odigrat svaki dan par warova. Ali bice vise igraca nije nam to vise bed, "proslavili" smo se na par servera, dobili par  "popularnih" clanova.
_______________________________________________________________________________

Kao clan pobjedili smo skoro svaki war, te svaki snimamo. Ali u svemu ovome postoji jedan problem, koj nastojimo rjesiti, te smo se zato ovdje i prijavili. Treba nam server na kojem mozemo trenirati te postani najjaci clan u HR :P Zasad nam je samo to cilj .

_______________________________________________________________________________

Veliki pozdrav od clana Not Afread.

Evo neznam dal sam trebao edit ili nesto ali desile su se izmjene u clanu :
Bili smo prisiljeni smanjiti tag zbog loga te nam je sad tag (( nA. NickIgraca ))
Prisiljeni smo bili iz razloga sto tako velik tag nebi stao u nas novi logo:

http://a.imageshack.us/img830/2967/logona.png

_____________________________________________________________________

Za par dana nam dolazi novi web ... koj ce sigurno zadovoljiti sve clanove ..
To bi bilo sve za sada. Hvala.

Pozdrav od cjelog nA clana!

Ovako vidio sam da se gledaju od 21.8 .. pa neznam dal da oped pisem .. posto pisem vec 3 put -.-
Al ajde da napisem nove novosti:

Dobili smo novu stranicu ali jos cemo vidjeti za domenu:

http://www.not-afraid.tk/

Stranica je jos u izradi ...

Hvala. Pozdrav od NOT Afraid Clana.
« Last Edit: August 22, 2010, 12:38:46 AM by xXDeoXx »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #96 on: August 22, 2010, 04:54:32 PM »
Pozdrav, evo prvo nesta o nasem klanu: Altative Sports je osnovan 2009 godine. Tada smo kao ekipa poceli zajedno igrat warove . Altative sports igra  na verziji 1.3. Svakog dana se odigra  4-5 warowa. Neki od nas imaju lan iskustva pa tako su bili Gject #3 u splitu ... Postigli smo velike rezultate na ClanBase ladderima. Dosada nikad nismo uhvaceni u haxu a vjerujem da i necemo jer igramo fair play .  Ukoliko nas nagradite sa jednim od servera, mi cemo vas zauzvrat sponzorirati po internetu Prije na clanbaseu smo bili top 100 sa preko 1450pts, Vecina nasih  igraca su podrijetlom iz Hrvatske I BIH. Ako odlucite biti nas sponzor promijenili bi nick u aeHrvatski-hostingNICK i reklamirali bi vas po xfire na serveru na gamers.ba i drugim stranicama..Preporucili bi vas nasim prijateljima koji se zanimaju za kupnju gameservera..Uskorocemo napraviti web sa besplatnom domenom tk.. A poslije mislimo je promijeniti na.com ili .net. Ako postanete nas sponzor necete pozaliti zato se nadomo da cete nas prihvatiti. Ako dobijemo crack war server razmisljamo da kupimo i Public server koji bi isto tako kod vas narucili.. Server bi imao 18 ili 20 slotova ...

Mozete se javiti na xfire:kakaone ili na msn:jure-juxzy@hotmail.com


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #97 on: August 22, 2010, 09:33:29 PM »
Clan je nastao 26.09.2009. pod imenom Zeko i Zekani.
Trenutno brojimo 15 igrača (|ARES|, daLco, Whistler, Tomo, zIz, Ranger, Zeko, ToTo, Zacy, -Max-, bOt, hooligan, LaC, Pr1nce i Sare) koji imaju originalne cd-keyeve i većinom su aktivni.
Clan ima 2 servera (1 private i 1 public) na kojima redovito sudjelujemo.
IP-ovi servera: public: 213.149.60.35:28957
                     private: 78.159.121.93:28980
Clan na xfire-u: www.xfire.com/communities/zekani/
Clan na ClanBase-u: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1957224
web:http://zizclan.ucoz.com/

Zato mi : pa jer smo dobri tim trebo nam bi jedan crecani server da bi obli obicne warove mozemo vas reklamirat preko xf , naseg web , naseg server na kojem je bilo do sada  650 posjeta i preko cb tj stavili bi vase ime na nas tag od clana
 unaprijed hvala
 

Evo i mene , treci puta pisem pa i veliki pozdarv ,
evo nas server pub je do sada imo 1200 posjeta i rank 539  http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28957/top_players/?
pa ako nam date sponzarstvo nebude vam bilo zao jer nas pub server odlican za reklamiranje
Unaprijed hvala

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #98 on: August 25, 2010, 09:02:47 PM »
Pozdravljam,    POSTAVLJENO UKOLIKO NE DOBIJEMO PUB NADAMO SE BAREM WAR SERVERU :)
Javljam se ispred VGC (Velika Kladusa Gaming Community) koji broji 56 gamera iz Velike Kladuse.
Link: http://www.xfire.com/communities/vkladusa/

Bio bih sretan kad bih mogli dobiti taj server da se nasi gameri mogu zabavljati zajedno na istom serveru. Bacili bi reklamu na VGC xfire site te na serveru koji ako nam dadnete :) .
Tag: VGCnick
Ime communitya: Velika Kladusa Gaming Community
Te nas web: http://kladusagaming.clan.su/ :D
Neki od nasih boljih igraca:
Lesane(xf:leasneshakur)
hennesy(xf:ermin005)
hypnotic(xf:skyvalkervk)
spuzva(xf:spuzva93)
cpr(xf:leeborn)
ClouD(xf;mrgesina)
Cloudy(xf:fajko46)
Massive(xf:inferno992)
H4Lv4(xf:haris992vkl)
Rambo(xf:bigedo8)
wesT(xf:addo5)

Te nas web: http://kladusagaming.clan.su/ :D

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #99 on: August 28, 2010, 01:54:10 PM »
Lijep pozdrav od mbNETWORQZ teama .

Ime clana: mbNETWORQZ

Tag clana: ^7mb^9NETWORQZ^4.^7NICK

Web clana:macho-boyzz.tk
novi je u izradi   http://machoboyz.xtreemhost.com/

Ima nas 13 u clanu

x-fire page: http://www.xfire.com/communities/mbnetworks/

Kontakt
xf- hrcosacoje
mail-  hrco_77@net.hr

Zasto bas mi?
Osnovani smo 11.6.2009g. Prije smo igrali na  1.0v ali prije 1g presli na 1.3v i cb .
Bili bi vam zahvalni kada bih od vas dobili jedan sponzorski server na mjesec dana a nakon mjesec dana bi poceli placat srv. Hvala unaprijed. Pozdrav od mbNETWORQZA