Author Topic: Besplatno 50 Private Gameservera  (Read 124650 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #100 on: August 28, 2010, 03:35:40 PM »
Pozdrav, moje ime je Ivo Brajlović, dolazim iz malog gradića na moru Ploče. Igram CS:S 3 god i bio sam član jaki kalnova RepTiLe, LIONS i neGaTive. Od 3 mjeseca 2010 godine igramo aktivno, i razne lige. Na frag place smo bili 3 a pripremamo se za Balkan Ligu. Imamo web. www.team-flamers.com koji je u izradi kao i sto glasi ime naseg team-a Team Flamers. Tu su okupljeni 5 ljudi koji su voljni i zeljni iz dana u dan postat sve bolji !


Team je sudjelovao na GJECT #2 lanu i postigao odlicno 4 mjesto kao i online na ESL TOP 3, na 5 on 5 SUMMER CUP ! Imamo i TS3 ( Teamspeak 3) 50 slotova ali server nemamo ! Igramo skupa odavno i spremamo se na GJECT #4 lan i nove turnire.

Od vas bi trazili samo 11 slotni CS:S server tick rate 66 i 500 fps i to je to a naš line up čine:

Ivo "a1m" Brajlović - KAPETAN
Marin "hamster" Vukosav
Mislav "slavMi" Vincetić
Josip "Gunner" Budimir
Tomislav "ciljo" Bjelobrk

Naši neki linkovi:
http://steamcommunity.com/groups/team_flamers
ESL TEAM: http://www.esl.eu/hr/#/hr/team/5267617/
WEB: smo počeli ali nije gotov, www.team-flamers.tk

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #101 on: August 28, 2010, 06:50:16 PM »
Postovani,

Ime clana:Urban×Clan
Tag clana:[urban-clan.net]Nick (moze postati: Urbanhr-hostingNick
Contact:Xfire:damek13
                              Mail:urbanclan@net.hr


About us:
Urban×Clan osnovan je krajem ljeta 2007. godine, no danasnja ekipa sakupila se pocetkom ljeta 2008. godine, kada pocinjemo s aktivnim igranjem CoD2 1.3 verzije.U pocetku smo CoD2 igrali samo iz zabave, ali nakon sto se ekipa vise upoznala, pocinjemo s aktivnim igranjem clanbase-a u kojem jos i danas drzimo odlicne rezultate.Sredinom 2009. godine u klan nam pristizu prvi stranci, te se tako pocinjemo upoznavat sa drugacijom gaming igrom, koju prihvacamo. Smatramo da smo u nasem stilu igre posebni, sto govori i nas slogan: New gaming style. Krajem 2009. otvaramo i CoD4 clan, koji se jos uvjek usavrsava, ali postize i odlicne rezultate u warovima. Trenutno Urban×Clan ima 16 membera od cega 6 u CoD4 squadu i 10 u CoD2 squadu. Pocetkom 2010. godine otvaramo i Urban Design Team za izradu besplatnih clan logoa, bannera, headera, playersheeta, ali i profesionalnih webova (Inward Design).Kao clan smo nastupili na lokalnom lanu i osvojili prvo mjesto, a nasi igraci sudjelovali su na gamersject#3 lanu u Splitu (playoff). Tijekom 2010. godine planiramo kao klan otici na jos 1 lan, te smo prijavljeni na ClanBase Open Cup. U nasoj povijesti osvojili smo desetak kupova od kojih je 1 organiziran od nase strane. Takoder, svakog ljeta organiziramo big Summer Cup, s vrijednim nagradama.Nadamo se da sam vas malo vise priblizio Urban×Clan te stekao vase povjerenje.


Why us?
Smatramo da smo veoma dobar izbor za Vase sponzorstvo. Tijekom naseg aktivnog igranja, posjedovali smo 3 public servera od kojih su dvojica bila u top100 na Game trackeru. Takoder, ukoliko nam osigurate server, nudimo vam:
Promocija na xfire-u :(nickname: Nick@hrvatski-hosting.com, 24h status, u ime klana bi dodali Vase ime.
Promocija na serveru: U ime servera dodajemo Vase ime, nickname u igri Urbanhr-hostingNick, bind vase web stranice
Promocija na ClanBase-u: Vase ime u imenu klana, i u about.
Promocija na LAN-ovima: Vas logo i web-stranica na majicama (ukoliko bi se vase sponzorstvo nastavilo)
Reklamacija po webovima: Website Urban Designa dnevno posjeti izmedu 100-200 posjetitelja, takoder Vas banner na stranicama nasih partnera - desetak klanova i 2 web design kompanije.

Ukoliko nas izaberete, garantiramo vam ispunjivanje svih gore navedenih tocaka. Nadam se dugom i uspjesnom partnerstvu.






New gaming style - Urban
« Last Edit: August 29, 2010, 03:08:59 PM by damek »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #102 on: August 30, 2010, 12:19:04 AM »
Ime clana:Direct.Gaming
Tag clana:Direct.Gaming'nick
Webiste clana:www.directgaming.tk
Kontakt na mail:tedi.prenc@gmail.com
Kontakt na xfire:xf:hladnokrvni
Nesto o nama:Clan je imao 12 igraca.i svi igraci su isli leavat clan zbog problema sa xifreom admin imao problema i moramo unistit clan.Ali sada u roku 10 dana svi igraci stari ce se vratit i opet ce nas bit 12 igraca i svi vrlo dobri.Pa opet idemo u igranje coda 2 sa clanom
Zasto nas:Ovako je situacija:
Da od vas dobjemo srv to bi znacilo.1 private  server mnogo znaci .U suprotnosti to znaci da bi mi moj clan sponzoriro vas cjelo vrjeme svim mogucim snagama po pubu,xifreu,webu,cupovima i po svemu drugome.Pa da nam date server nebiste zalili.

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #103 on: August 30, 2010, 01:49:09 AM »
Ime klana: s'2010|Team
Tag klana:s'2010|Team
Website klana: www.s2010.co.nr  [USKORO NOVI WEBSITE KLANA,UNIKAT,SA CMSOM HTMLOM]
Clanovi klana:infYY,AL Pacino,IMPOSS ALPH3k,Blitz,ncs d3mon,denxzz,gumzye,jin,klempaaa,MarkaN,CRO DELIRIUM Nick,AZERTY tyria,big poppa,Razbijac,rhcp,NIGHTWISH TiTo,Aktrona weirdo,BUSTED shAke


storija teama je veoma zanimljiva i dugacka.Krenucemo redom.Klan je osnovan 4.12.2009 godine.Osnovao ga je Ivan ''CICO'' Cicvaric koji vise nije u klanu.CICO i klempo su bili zajedno administratori,a klan se zvao s1ck x clan.Kasnije su se menjali admini ali jedini koji je uvek verovao u klan je bio klempo.klempu se kasnije pridruzio Piva koji je i dans admin i covek koji je mnogo doprineo ovom klanu.Takodje se prikljucio i AL Pacino,klempov brat,koji je jedan on najzasluznijih za oporavak ovog tema.Mnogi se pitaju zasto nick s'2010 ako smo osnovani 2009,EVO ZASTO.Team je doziveo totalni REBORN u 2010 godini.Dobio je sponzorisane servere,teamspeak i web.Kasnije se team aktivirao i na CB-u.U klanu se nalaze igraci raznoraznih nacionalnosti Holandjana,Ceha,Srba,Hrvata,Bosanaca,Slovenaca,Turcina.Danas je ovaj klan jedan od jacih i sada razposlaze sa 1 Crack Game Serverom,1 TS serverom i ovim websiteom.Nadamo se da ce ovaj klan dugo dugo opstati!


Mi bi smo vas,za uzvrat,reklamirali na nasem webu,xfire statusima,bind in game,tag in game,raznim forumima,webovima,shoutboxovima,radio stanicama,i na nasem CB linku - itd.

Ovo bi pomoglo razvoju naseg team-a.Ne bi smo morali dugo da trazimo CB matcheve i da brinemo o tome.Mogli bi smo da vezbamo taktiku na serveru i ostale stvari potrebne za bolju igru i pobedu.Takodje mislim da bi smo vama mnogo pomogli u radu sa svim ovim reklamiranjem...A bio bih i veoma aktivan an forumu.

Mi imamo velike ambicije a jos vece i bolje igrace.Nadam se da ce te nam izaci u susret i dati nam jedan 12 slotova ORG server hostan u Nemackoj! Hvala!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #104 on: August 30, 2010, 03:57:40 PM »
 Ime Klana:eTRONICA CLAN Since 2009
 Tag Klana:eTRONICA  $$ Nick
 Website Klana: www.etronica.co.nr
 Kontakt email:franelol@net.hr
 Kontakt xfire:croshadowkiller
 Članovi Klana: ! Sm@rT*
ETR fRz1c
obel1x
ETR Sky
ETR veeky
znsky
ETR Darchy
ETR x3M.
ETR mRkYzjEEE low :'( smljuc
ETR sacredzU

P.S. Reklamirat cemo vas na serverima i nasem websitu  ;D

« Last Edit: August 30, 2010, 04:01:21 PM by frz1c »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #105 on: August 30, 2010, 05:09:16 PM »
Trazimo public cod2 sponozra za server..Vasi serveri su ubjedljivo najbolji pa smo jedino vas htjeli trazit za sponozra a mi cemu vam se oduzit ako nas sponozorirate mi cemo vam nalazit kupce obajviti vas na webu xf forumu gdje god treba ali nama samo treba jedan server..igramo cb regani smo na cb.MOLIMO VAS DA NAM ODOGOVORITE U NAJKRACEM ROKU.Hvala unaprijed
Nasi podaci:
Kontakt:gojko1995@gmail.com
Ime Klana:eXist Gam1ng [2010]
CLanovi klana:
Goj@,Godfather,j***c,Soony.Miki Maus.Mage,Error,Munze......
Link weba:http://exist-clan.tk/
Tag u igri: e^2X^7ist.Nick
Score war:20:2
MOLIMO VAS DA NAM POMOGNETE...HVALA
« Last Edit: August 31, 2010, 11:53:00 AM by goja1995 »

Offline
*
Impossible Clan
« Reply #106 on: August 31, 2010, 12:49:49 PM »
Impossible Clan since 2008
www.impossclan.com ( web bio hakiran,imao je preko 25000 posjetitelja)

Ima nas 10 u klanu,aktivni smo..vec smo imali mnogobrojne sponzore i svi su bili zadovoljni sa nama,trenutacno trazimo novog sponzora jer nas trenutacni sponzor bbc vise nece postojati odnosno firma nece biti aktivna stoga smo u potrazi za novim sponzorom, a u vama vidimo vidimo dobru zamjenu za novog sponzora.Dosta ljudi zna za nas,povezani smo sa najboljima iz cod2 cro scene stoga mozemo vam puno profita napraviti.Reklamirali bi vas na webu,u igri,statusima na xfireu,na majicama za sljedeci lan..Od vas trazimo 10 slotni private .de server..nadam se da cemo napraviti neki sporazum ..hvala
« Last Edit: September 01, 2010, 12:32:05 PM by mivaneo »

Offline
*
pG gamers
« Reply #107 on: August 31, 2010, 06:21:46 PM »
e pozZz trazim sponzora za professional Gamer's pG    jaka smo ekipa al nemamo servera u clanu svi imamo  iznad 1600h a neki i preko 2000h i sto je najvaznije aktivni smo kad bih nam dali pub i war ser mogli bih mnogo vise da pokazemo svoje kvalitete a i vas da reklamiramo spostovanjem HULLE unaprjed hvala.
Mozete se javiti na xf:hulepro
Imamo 40 pobjeda i 1 Lose

Offline
*
fanatique gaming clan
« Reply #108 on: September 01, 2010, 01:09:00 AM »
Lijep pozdrav od Fantique Gaming Klana.
Nas klan traga za sponzorom koji bi nam omogucio server da ga ne placamo sami. Placali smo server 3mj za redom i sada smo ostali malo kratki za novce.
Igramo Call of duty 2.
Dugo sam se rapitivao za nekog kvalitetnog sponzora i tako sam od mnogo ljudi cuo za Vas.
Nas klan postoji vec 9 mjeseci,znam da nije neko dugo trajanje ali smo jako dobri.
Mi od Vas trazimo samo jedan private server od 14 slotova . Da mozemo jos aktivnije sudjelovati u igri.
Uskoro prelazimo na Clan Base gdje se nadamo da cemo jos vise uspjeha napraviti .
Cuo sam da sukod vas serveri jako kvalitetni. Nadam se da cete nam pruziti priliku da se dokazemo i da cete nam pomoci . Igraci iz klana i ja bi vas rado prikazivali da ste nam pomogli i razglasili koliko je god moguce o vasim serverima . Ja inace igram Freekick(Online Manager) pa bi i tamo stavio Vase ime kao ime moga kluba.
Pokusao bih sto vise vas nahvaliti ljudima i tako vam pomogao da prodate jos vise servera.
 Xfire od klana: http://www.xfire.com/communities/fanq/
Kontakt Admina klana : fanatique10@gmail.com
Web nam dolazi sutra.
Nadam se da me razumijete .
Hvala Vam unaprijed.
Fanatique Gaming Klan se nada vasoj pomoci.
 :)

Offline
*
Re: fanatique gaming clan
« Reply #109 on: September 01, 2010, 12:19:16 PM »
Lijep pozdrav od Fantique Gaming Klana.
Nas klan traga za sponzorom koji bi nam omogucio server da ga ne placamo sami. Placali smo server 3mj za redom i sada smo ostali malo kratki za novce.
Igramo Call of duty 2.
Dugo sam se rapitivao za nekog kvalitetnog sponzora i tako sam od mnogo ljudi cuo za Vas.
Nas klan postoji vec 9 mjeseci,znam da nije neko dugo trajanje ali smo jako dobri.
Mi od Vas trazimo samo jedan private server od 14 slotova . Da mozemo jos aktivnije sudjelovati u igri.
Uskoro prelazimo na Clan Base gdje se nadamo da cemo jos vise uspjeha napraviti .
Cuo sam da sukod vas serveri jako kvalitetni. Nadam se da cete nam pruziti priliku da se dokazemo i da cete nam pomoci . Igraci iz klana i ja bi vas rado prikazivali da ste nam pomogli i razglasili koliko je god moguce o vasim serverima . Ja inace igram Freekick(Online Manager) pa bi i tamo stavio Vase ime kao ime moga kluba.
Pokusao bih sto vise vas nahvaliti ljudima i tako vam pomogao da prodate jos vise servera.
 Xfire od klana: http://www.xfire.com/communities/fanq/
Kontakt Admina klana : fanatique10@gmail.com
Web nam dolazi sutra.
Nadam se da me razumijete .
Hvala Vam unaprijed.
Fanatique Gaming Klan se nada vasoj pomoci.
 :)

ne zelim se mjesati bas previse u vasu odluku al bilo bi mi glupo da sramotite sebe to jest sta ce ljudi misliti kada bi vi dali server nekom klanu koji je citerski? njihov glavni osnivac Freaksy ilti na cb-u surina je banan zbog haxa....

zatim Unreal je citerski clan.. mdrask haxa od kada je poceo to je riplex on je isto citer tezi .. cijla cod2 scena hrvatske zna za to a vi sami sebe sramotite sto njima dajete sponzortvo jer steti vamo i vasem ugledu ....

cb link : http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1968661
              http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3312570

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #110 on: September 02, 2010, 11:16:50 PM »
Pozz,Nas klan insane.gaming se istice ponajprije u dobroj igri U klanu nas je 17 svi igramo cod2 postizemo jako dobre rezultate... Ja mislim da bi bili idealni partneri jer bi vas promovirali u igri na webu na xfire stranici klana te bi vas link stajao u nasim statusima na xfireu (svi imamo preko 500 prijatelja ;D  )  !!! Od vas trazimo internet domeanu(.com..)a dobit cete jako veliki publicitet pozz od clanova insane.gaminga...
 
 
 

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #111 on: September 04, 2010, 12:09:50 PM »
Ime Klana : team-cattz
Tag Klana : cattz
Website Klana : www.team-cattz.com soon ! :]
Članovi Klana : Khan,Hezza,Ptr,Zu,Dirk,Drek.

Team-cattz osnovan je u 2. mjesecu 2009 godine.
Team je upocetku bio samo 4fun medutim kad smo skuzili da smo skilled odlucili smo se prijaviti na Cb i krenuti ic na lanove jer je ekipa 20+ god :]
Najbolji rezultat na cbu je bio top 50 4v4
                                                    i top 100 2v2
A najbolji lan uspijesi su nam bili u Slavonskom Brodu u igraonici Bljesak 1st /10 teams
                                                              i u Zagrebu 5th/32 teams :] te smo sudjelovali na lanovima u :
                                                                                                                                                  Splitu
                                                                                                                                                  Zagrebu
                                                                                                                                                  Sloveniji
                                                                                                                                                  i Zenici :]
Ako nas clan bude izabran za to sponzoriranje mi cemo vas reklamirati na : websiteu
xfireu ( statusi , ime clana , nick igraca - cattzHR-HOSTING nick)
ingame ( cattzHR-HOSTINGnick , binds :] )
majcama za lanove ( vas logo i HR-HOSTING )
clanbase ( vase ime u nasem imenu i svrstat vas pod sponzore )

Eto to je to ako ste zainteresirani javite se na - xfire : drekkenzor
                                                                             ili email : drekkenzor@hotmail.com
« Last Edit: September 06, 2010, 10:36:08 AM by drekkenzor »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #112 on: September 04, 2010, 11:00:32 PM »
Pozdrav od legend3 team ....osnovan 31.5:2009 jedni od najpopularnijih na balkanu......www.legend3.tk
na web mozete vidjeti sve o nama koje lige igramo i clan base stvari meceve sve igramo cod2 i cod4 ..svaki zasebno team..imamo server za cod2 ali trebamo 1 za cod4 zato smo se i prijavili ovdje

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #113 on: September 05, 2010, 03:58:07 PM »
 Ime Klana: panad3mic CB Clan [Since 2oo9]
 Tag Klana: panad3mic x "nick"
 Website Klana: U izrdazi, mjenjamo template !!!
 Članovi Klana:

panad3mic
  • perkun4s

panad3mic
  • Fr4nz SS

panad3mic
  • PsychO!?

panad3mic
  • squadRon`,-

panad3mic
  • RaZeRRR

panad3mic
  • DonkeyHot

panad3mic
  • Kontzje


Također regani na CB prijavljeni na 3v3 Ledder match :D...
I trazimo cb server :D
panad3mic
  • traXeR

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #114 on: September 05, 2010, 06:29:31 PM »

Pozdrav od legend3 team ....osnovan 31.5:2009 jedni od najpopularnijih na balkanu......www.legend3.tk
na web mozete vidjeti sve o nama koje lige igramo i clan base stvari meceve sve igramo cod2 i cod4 ..svaki zasebno team..imamo server za cod2 ali trebamo 1 za cod4 zato smo se i prijavili ovdje

http://clanbase.ggl.com/news_league.php?lid=11256

Posle niza treniga reprezentacije koja će predstavljati Srbiju na predstojećem takmičenju (ClanBase – NationsCup), objavljen je i finalni spisak igrača koji će nastupiti:

1- Mykel - Kapiten
2- Jape
3- Sal$tone
4- Viper
5- SubZero
6- Cooper
7- Gagi
8- RedCell
9 - kordoba
10- Axwell
11 - String
12- Picajzla

http://www.scclan-gamers.com/index.php?board=57.0

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #115 on: September 05, 2010, 08:54:02 PM »
BOk
Ja sam zainteresiran za vaš host od 100mgb ,to bi nama bilo dosta za nas clan
igramo cod2 a trenutni web je www.zeroboyy.byethost9.com
znaci ako nas budete sponzorirali sa hostom mi cmo vas reklamirat na webu sa banerom
sto se tice domene platili bi ju i regali kod vas

hvala!!!

deniszer@net.hr
« Last Edit: September 05, 2010, 09:37:19 PM by zero »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #116 on: September 10, 2010, 09:40:59 PM »

» Full Name:
Children In Action
» Clan Tag: CiA ' nick
» Gaming Since: 2010
» Forum: http://www.cia-cs.org
» Contact Lidera Clana : bokizzz@live.com



       • BoK!ZzZ
       • k1d
       • QualitYYY
       • Djidja
       • Warrior Within
       • gLXRRR
       •     
       •         


» Sponsored by:


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #117 on: September 11, 2010, 12:39:04 AM »


Ime klana: ***LSD GAMING***
Tag klana: LSD|
Site klana: www.lsd-gaming.tk & www.lsdgaming.org
Forum klana: www.lsd-gaming.tk/info

Bili smo na LANU sad idemo u ZG ako bi dali servere stavili bi vase i jos ime od 2 sponsora na majce ali vaase najvece:D

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #118 on: September 11, 2010, 10:39:11 PM »
Pozdrav od KAPETANA Team Croatia
Da ne dužim ukratko ću reći pošto je Hrvatska reprezentacija neaktivna na cB.u i na eslu zavrsila scenu ove godine odlučio sam kao stari member ESL hr repke ponovno je osnovati i biti aktivan sa njome na CB sceni... stoga regutiramo samo igrace 2008 acc ili manje + test zasada dovodimo igrace koji su prije bili u bilo kakvoj top listi hrvatske snipers lesar, smoker su vec u clanu te trencheri lok1 i tako dalje i tako dalje.... zatim automate toxa i fatala... imamo igrace poput viscere koji je bio na we are cod2 top VIDEO coda2 bio pod zemljom hrvatskom te rockSTAR top 20 cb i luk1nho ...
Stoga mismo odlucili krenuti odmah na CB scenu i dokazati tko je team croatia i zato nam treba 1 CB 10 slotni server koji bih dobili od sponzora (mislim stvarno kakvo je to kad hr repka nebi dobila sponzora? ?? :D ) eto bas smo se potrefili HR hosting i HR reprezentacija iz CoD.a 2 znaci treba nam 10 slotni CB server ORG i Streamed na kojem bi održavali warowe iskljucivo u SD ladderu min 4v4 5v5
Website : www.team-croatia.tk (uskoro .com domena u izradnji )

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #119 on: September 13, 2010, 10:01:33 AM »
PozZz................od Edinaaaaaa
Ev da ja ne lazem punoooooo o tome di smo igrali i sta sad radimo
Name:PanZerZzZ.TeaM
PanZerZzZ
Clanova.(8)
PanZerZzZ.Honda
PanZerZzZ.Mimo
PanZerZzZ.Sead
PanZerZzZ.Dzela
PanZerZzZ.Fixy
PanZerZzZ.DripZ
PanZerZzZ.Apostoll
PanZerZzZ.bonzEyEEE
web:www.panzerzzz-team.tk
Sve o nama ovde na webu

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #120 on: September 14, 2010, 11:00:29 PM »
 Ime Klana: MB-Gaming
  Tag Klana: < team.mbg ' (mozemo promijeniti ako nam date server )
  Website Klana www.mb-gaming.ba http://forum.mb-gaming.ba
  Članovi Klana:  http://forum.mb-gaming.ba/clan-roster-f2/team-roster-t3.htm


Ukolko nam date clanwar server, stavit ćemo vaš banner na sajt,forum, u tag klana vaše ime, reklamirati vas, traziti kupce i mnogo toga.

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #121 on: September 14, 2010, 11:13:28 PM »
#1.Ime clana: [F]]SPONZOR.NICK ILI future07
#2.CB: 3v3 1300 points | 5v5 1100 points ~ http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?wars=1&cid=1985501&lid=2357
#3.Gaming Since:16.06.2007 - 3 godine
#4.Xfire & email contact: xf: nedzo111 ~ email: toko1@net.hr
#5.Sta nam je potrebno:Pub Server ili cb server
#6.Website: www.future-clan.tk
#7.Nesto za dodat: Reklama na websajtu, majicama, ingame tagu, lanu.
 
« Last Edit: September 14, 2010, 11:22:48 PM by josip »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #122 on: September 15, 2010, 01:01:22 PM »
Ime Klana CroHerzegovina
  Tag Klana cH
  Website Klana www.croherze-fps.com
  Članovi Klana lista je malo poduža.. ima nas i za cod4 i za cod2 i za counter strike
trebao bi nam JOŠ jedan cod4 server... imamo već jedan koji kod vas (barem šta se cod-a tiče ).

eto, to bi bilo ukratko to
Hvala unaprijed

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #123 on: September 17, 2010, 11:48:19 AM »
Zahvalnica Hrvatskom Hostingu od cijelog VGCa :)

Offline
*
Besplatno 50 Private Gameservera - Prijava
« Reply #124 on: September 19, 2010, 10:05:19 AM »
Prijava za nagradnu igru.

Call of Duty 2

Ime klana : NeverMore-Gaming
Tag klana : nVr ~ mR - Gaming
Website klana: www.nevermore-clan.tk
Clanovi klana: scOOt,hYpeZz,spec,marac,dirTy,Yura...

Xfire:joc334
Email: jputarek22@gmail.com

Pozdrav ja sam admin nevermore klana i mi trenutno trazimo sponzora,imate medu  najbolji hosting u Hrvatskoj i mi vam zelimo pomoci da budete jos bolji i kvalitetniji.Naime vi bi vas reklamirali na serveru,nasem webu,xfire-u,na lanovima i ostalim mogucnostima pa se nadamo serveru...
« Last Edit: September 19, 2010, 09:09:56 PM by hYpeZz »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #125 on: September 19, 2010, 08:44:12 PM »
Ime klana : EXE clan
Tag klana : name.exe
Website: http://www.exe-clan.tk (site je jos u izradi)
Xfire site: http://www.xfire.com/communities/crotitans
CB site: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1992082
Clanovi klana: Breez , m33 , dubstep , gaalaa , heat , pajdo , jimmy
 Zasto bas nama dati server ?
Evo Zasto :
-Frag Movie koji ide na Tube uskoro pisati ce "Sponsored by : Hrvatski Hosting "
-Posto igramo CB trebali bi neki TRAINING server za PCW.
-Osnovali bi Grupu na XFireu . Uglavnom za posudivanje servera igracima koji to nemaju ili mozda nemogu pristit.
Znaci koristiti zajednici
-Naravno na XFireu bi pisalo Sponsored by Hrvatski Hosting !
* HVALA NA SLUSANJU :)

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #126 on: September 19, 2010, 08:46:33 PM »
Ime klana : EXE clan
Tag klana : name.exe
Website: http://execlan.xtreemhost.com/ (site je jos u izradi)
Xfire site: http://www.xfire.com/communities/crotitans
CB site: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1992082
Clanovi klana: Breez , m33 , dubstep , gaalaa , heat , pajdo , jimmy
 Zasto bas nama dati server ?
Evo Zasto :
-Frag Movie koji ide na Tube uskoro pisati ce "Sponsored by : Hrvatski Hosting "
-Posto igramo CB trebali bi neki TRAINING server za PCW.
-Osnovali bi Grupu na XFireu . Uglavnom za posudivanje servera igracima koji to nemaju ili mozda nemogu pristit.
Znaci koristiti zajednici
-Naravno na XFireu bi pisalo Sponsored by Hrvatski Hosting !
* HVALA NA SLUSANJU
javiti an xfire:tbonebukal
mail: tomislav.bukal@yahoo.com
« Last Edit: October 02, 2010, 06:10:00 PM by tbonebukal »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #127 on: September 19, 2010, 10:56:41 PM »
Predstavljam vam moj novopeceni clan:HOUSE MUSIC.....to je novi clan ali admin (ja) jako sam dobar i treazim sponzora....
Ime Klana : HOUSE MUSIC
U clanu su vec 4-5 PRO igraca tako da bi nam sad trebo neki sponzor i takoder server.....
Zahvaljujem se unaprijed....
Hvala..!!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #128 on: September 19, 2010, 10:59:03 PM »
Ime clana je Alkosi . Imamo domenu com.hr i web glasi Alkosi.com.hr i aktivno igramo od pocetka 2009 godine . Do sada smo imali dobre rezultate . U clanu nas ima 12 . Takoder smo organizirali i cup i dosada smo biljezili velik broj posjeta na stari web .
Pocinjemo igrati i cb .
Javiti nam se mozete na xf:mladost6 , dejoalkos
Ili na email : laso.4ever@gmail.com
                       dejoakaalkos@gmail.com

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #129 on: September 19, 2010, 11:01:51 PM »

   

Ime klana :gamefusion.Clan
Tag klana : gamefusion:Clan
Website: http://gamefusioncod2.webs.com/
Xfire site: http://www.xfire.com/communities/cnns/
CB site: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1995255
Clanovi klana: Beba, Digibau, Big, Puffy, Djoker....
 Zasto bas nama dati server ?
Evo Zasto :
-Imamo sponzora i TS3.
-Clan postoji 5tijedana i skupoili smo +1200h u clanu nas je 26.
-Natjecemo se u CB-u i trebo server za treniranje, testiranje igraca, i da odigramo koji war.
Sve mi mozete javiti na E-mail:braabezgaca@hotmail.com (znam zvuci smijesno)
XF Admina:nikolamamic(1100h), frnvn(550h)

-

Offline
*
iNFESTO Team
« Reply #130 on: September 20, 2010, 04:49:28 PM »

 Ime Klana:iNFESTO Team
  Tag Klana:iNFESTO x
  Website Klana:www.infesto-team.com
  Članovi Klana:14

iNFESTO Team Postoji od 2008 god. imamo nekoliko svojih public servera na kojima bismo vas reklamirali i na nasem webu:www.infesto-team.com koji raja cesto posjecuje......spremni smo ispostovati sve uvjete koje trazite pozzz od iNFESTO Teama..
 

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #131 on: September 21, 2010, 12:55:13 AM »
Legend3 gaminG CorporatioN
[/b][/size]
Pozdrav,mi smo Legend3 gaminG CorporatioN (LGC),Call of Duty klan koji okuplja igrace sa prostora ex Zu.Pod ovim imenom i u ovom sastavu postojimo nekih godinu i po dana (od maja 2009),mada veliki dio nasih igraca igra zajedno nekih 3 godine (SFC klan).Od nedavno nastupamo i u ClanBase-u.Tim smo ciji su glavni i osnovni principi druzenje i zezanje,tako da nikada nismo bili opsjednuti nekim preveliki takmicarskim duhom.Sve o nama detaljnije mozete saznati an nasem sajt-u www.legend3.ucoz.net ili email me na stefanruzic@hotmail.com
Iako smo pretezno CoD2 tim,za sada imamo samo 1 CoD4 server (:|LGC|: *Playground*,hostovan kod vas,tako da bi nam jedan CoD 2 server itekako dobro dosao.
Tim ima veliki broj profila na svim drustvenim mrezama,tako da smatramo da i mi vama mozemo da budemo od velike koristi,ali an vama je da procijenite.
Nadam se da ce ovo kratko izlaganje privuci vasu paznju.
S postovanjem,Ruzic Stefan (Kobra).

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #132 on: September 21, 2010, 10:21:04 PM »
Pozdrav admini!

Predstavljam vam Weight System team osnovan 2008. godine. Sudjelovali smo na par lan turnira i dobro smo se zabavili. Da budem tocniji team je osnovan 16.4.2008 godine i osnovao sam ga ja. Jos sam u gaming svijetu i team je aktivan. Do sad smo svi zajedno bili slozni kao team i skoro svi igraci igraju Call of Duty 2 od 2007 i 2008, tako da smo na Clanbaseu postigli zavidne rezultate ( top 50 na 3v3 ladderu, top 30 na 2v2 ladderu, top 100 na 4v4 i 5v5 ladderu). Team broji 12 clanova, svi su punoljetni i uz posao i skolu nadu malo vremena za igru i druzenje. Bas zato nam treba vas sponzorski server kako bi smo se dobro zabavili i postigli dobre rezultate. Ako zelite, reklamirali bi vas po drugim gamerskim forumima, webovima itd. Nadamo se da ce te bas nas odabrati i radujemo se suradnji !

Pozdrav od bashzjee !  ;D

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #133 on: September 24, 2010, 01:45:58 PM »
Pozdrav.
Ime klana: Reject Gaming
Tag: rG#
Gaming Since: 2009
Igre: Call of Duty 4
Web Site: www.reject-gamers.tk preko 3000 posjetitelja na webu u kratko vrijeme. uskoro cemo dobiti novi design i web domenu
ClanBase: 1400 pts +2 pending wina.
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server 
Xfire kontakt: matijari
e-Mail: matija.pilepic@net.hr
Zasto mi: Mi smo jedan od boljih Hrvatskih klanova. To dokazuje i nasa trenutna suranja sa BSP-hostingom.

Kao sta sam rekao, Reject Gaming je vec u suranji sa BSP-hostingom koji ce nam omoguciti novi web design i .com web domenu. Sa njima smo uspjeli sklopiti suranju jer smo stvarno dobar i uigran klan. Ponosno mogu reci da postizemo dobre rezultete u warovima, a i na Clan Base-u. Nadam se da cemo i sa vama postici suradnju i od vas dobiti game server. Naravno, mi cemo vas reklamirati na webu, xfire-u i in game. Unaprijed hvala.
Pozdrav.



Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #134 on: September 26, 2010, 09:41:42 PM »
Dobar dan. Dosao sam ovdje da prestavim clan iLLussion. Clan je nastao 19.9.2010 godine. Sasad imamo dobre igrace u clanu i uskoro pocinjemo igrati cb. Zanimamo se za vase sponzorstvo tako da nam omogucite jedan privatni war server njemacki host...Hvala unaprijed

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #135 on: September 29, 2010, 05:06:42 PM »
Poz . evo vako trazimo sponzora za clan clan site je www.the-errors.com
igrali smo cod2 al smo presli na cod4 clan je nastao 27.1.2008
sad smo krenuli s cb na cod4 i regali se na esl napravili lan squad za cod4
nadamo se da nam je gj4 1 lan i nemamo neka ocekivanja posto je 1 lan .
u clanu nas je 10 podjeljeno u 2 squada
1 squad :oxigen,pacov,reflect,legend,hollow
2 squad :pinki,zodd,lyn.karzy  nez sta bi vise piso to je za sad to
xfire:alojzije14

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #136 on: October 07, 2010, 06:29:41 PM »
Pozdrav!

Naš klan je zainteresiran za nagradnu igru / sponzorstvo koje vi trenutno nudite. Klan se zove "ZABRANJENA LJUBAV" ,  ime klana je nastalo cisto iz zezancije , iako smo upućeni  na ozbiljno igranje.

Trenutno smo jako aktivni , igramo "pcw"-ove , ali također igramo i ClanBase. Trenutno smo 47. na CoD2 3on3 Europe ladderu (1,528 points) i niti jedan poraz (12 uzastopnih pobjeda) , dok na 4on4+ EU ladderu imamo 3 uzastopne pobjede , koje cekaju accept.

Treutno imamo 9 aktivnih članova iz Španjolske , Hrvatske , Njemačke , Mađarske i sl. Gotovo svi igrači igraju 1500+ uobičajeno , dok imamo i člana koji je igrao za bivši rank 1 na 3on3 EU ladderu eQualite.

Ne tražimo puno od našeg sponzora , jedan privatni , 10/12-slotni original server bi bio sasvim dovoljan , iako od viška glava ne boli :-)

Mislimo da bi bili prikladni kanditat za sponzorstvo , i da ako to učinite da nećete požaliti.

Hvala unaprijed.

ClanBase Link : http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?wars=1&cid=1991815&lid=2357
« Last Edit: October 07, 2010, 08:13:36 PM by vqr1122 »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #137 on: October 09, 2010, 04:35:11 AM »
Pozdrav, htio bih Vam predstaviti naš klan koji postoji već par godina, (2007.) Svi ćlanovi klana su iz Požege... Do sada smo igrali samo CoD2 CB... Al' počeli smo igrati i CoD4 CB... Sudjelovali na raznim LAN turnirima u okolici našega grada. Naš website možete pogledati na sljedećoj stranici ( www.gopro.com.hr/ ) Trenutno igramo isključivo CoD2/CoD4. Pošto je naš klan 'multigaming' pokraj CoD2 igramo i CoD4. Nismo baš jaki, ali nismo ni slabi, zato bi nam puno pomoglo Vaše sponzorstvo tj. server koji bi nam dali, da možemo igrati CB metcheve na njemu i trenirati. U klanu imamo 1 movie editora, a njegove radove možete pogledati na http://www.wipido.com/user/Ice_CRO_Killa , zatim 1 web majstora , jedan njegov istaknutiji rad je http://www.uciliste-maestro.hr/ ,
te Photosshop mastera koji nam radi slike za klan... neke od slika; http://img146.imageshack.us/img146/8648/gorpoclanlogobydeno.jpg , http://slike.hr/slike/l/logo_49b17.png ...


Imamo Cult za traženje warova... ( http://www.xfire.com/communities/cultforfindwarincod/ ) I da, posjedujem jednu facebook grupu koja broji preko 110 000 članova, pa ono za reklamiranje bi dobro došla. Nadam se dugoj u uspješnoj suradnji.  :)
Info
Ime klana: GoPRO'Clan since '07 [www.gopro.com.hr]
Tag klana: GoPRO
Website:www.gopro.com.hr/
Kontakt: Mail: stoja@gopro.com.hr , xFire: goprostoja
Trebamo 14 slotni njemacki server (CoD4/CoD2) (Po mogucnosti CoD4 ser...)


CoD2 Line up

GoPRO[COD2]Stoja   XFire: goprostoja - Clan Admin
GoPRO[COD2]Dado           XFire: mrdado - Webmaster
GoPRO[COD2]Deno    XFire: dbz00 - Photosshop master
GoPRO[COD2]wuky    XFire: krekakv2
GoPRO[COD2]zsolttes   XFire: xxxisusxxx

CoD4 Line up
GoPRO[COD4]Stoja   XFire: goprostoja
GoPRO[COD4]IceCROKilla   XFire: icecrokilla - Fragmovie Editor
GoPRO[COD4]JoPa           XFire: joka40
GoPRO[COD4]Gaaa[L]aaa   XFire: luka1802
GoPRO[COD4]Ines           XFire: ineszz

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #138 on: October 22, 2010, 02:52:54 PM »
Poštovanje,evo ja bi htio predstaviti svoj klan inGlorious GAMERS.
Team je osnovan prije nešto više od jedne i pol godine.Bazirani smo na Call of Duty 4,malo smo bili inactive,ali smo se sada vratili!Poceli smo opet igrati ClanBase i redamo same pobjede http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=2000144
Trenutno smo najvise fokusirani na 2v2 i 3v3,to dizemo do top 40 pa onda idemo 100% u napad na 5v5 ladder!
Nisu svi clanovi dodani u cb clan,jer je ovo novi klan,stari je deletan(Neko mi je haxo account i delitao ga pa smo quitali pomalo :D )
Ako dobro budemo igrali taj cb i ostale on line matcheve ici cemo na lan.
U klanu su ugl. stariji ljudi.(18+)
Imamo podrške od jednih od najboljih klanova ; team dignitas,esuba,windfak,itd...
Imamo pristup preinvited kanalu na mircu,i u future academy smo (nismo u preinvitu jer smo bili inactive ali lako mi udemo).
Uglavnom molili bih vas da nas sponzorirate sa 1 game serverom i team speakom 3!
Razmotrite ovaj zahtjev i odvratite mi na emailu ili javite na xfire:gamermack10
Ako nas budete sponzorirali mozda uzmemo domenu i host za web u vas!Web nam nije online frend se bacio na posao neki dan


                                  Lijep pozdrav Jakov.
« Last Edit: October 22, 2010, 08:50:18 PM by Snekje »

Offline
*
Impressive Quality Gaming Clan
« Reply #139 on: October 27, 2010, 05:30:54 PM »
Pozdrav,





Ime Klana: Impressive Quality

Tag Klana: [iQ] "nick"

Web site :http://www.impressive-quality.clannow.com/home

Admin: Luka "DrUnKzZ" Dzeletovic - Xfire: crogamerr  Mail: clanbase1988@ymail.com

Clanovi Klana:

[iQ] mPOWER

[iQ] KING

[iQ] ToP GuN

[iQ] DrUnKzZ

[iQ] Oxy!Sn1p3r?

[iQ] Razor

[iQ] Koexx#?

[iQ] Manguz

Klan je relativno nov,2010 godine osnovan ali je ekipa dobro uigrana te igramo cb i spremamo se za lan u 1.mesecu. Ekipa je ozbiljna,svi 19 godina +,stalno smo online i non stop igramo...Zainteresirani smo za jedan CB server 10 slotova CoD 4. Naravno da bi vas sponzorirali na LAN-u ,Web site-u,Xfire u  itd. Svi smo ozbilni gameri svaki igrac je u CoD sceni 4-5 godina te bi nam samo taj jedan server dobro dosao.

Hvala unaprijed i nadamo se skoroj suradnji!

Pozdrav od iQ Klana.









Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #140 on: October 28, 2010, 11:22:02 PM »
icOn's. Clan osnovan nedavno .Clan tek u uspon i regruta igrace. 1 Public server i 1 war server , public http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.34:28930/ koji je u svega 2 dana napredovao za 700 mjesta .. web je on,team radio je on http://exodusteamradio.listen2myradio.com/ .
Clan je poceo izbacivati sve igrace i regati samo cb .. rank u top 300 !
kontak na:pikomb@gmail.com ili xfire:pscya
Ovdje smo se prijavili naravno zbog nagrade . Iako sumnjamo da cemo dobiti nesto jer kao sto vidimo ima drugih clanova koji imaju bolje "atribute" i opsirniju su i popularniji . Ali nada umire poslijednja(nada je kurva) :D
 
Lijep pozdrav!  ::)

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #141 on: November 01, 2010, 09:07:32 PM »
icOn's. Clan osnovan nedavno .Clan tek u uspon i regruta igrace. 1 Public server i 1 war server , public http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.34:28930/ koji je u svega 2 dana napredovao za 700 mjesta .. web je on,team radio je on http://exodusteamradio.listen2myradio.com/ .
Clan je poceo izbacivati sve igrace i regati samo cb .. rank u top 300 !
kontak na:pikomb@gmail.com ili xfire:pscya
Ovdje smo se prijavili naravno zbog nagrade . Iako sumnjamo da cemo dobiti nesto jer kao sto vidimo ima drugih clanova koji imaju bolje "atribute" i opsirniju su i popularniji . Ali nada umire poslijednja(nada je kurva) :D
 
Lijep pozdrav!  ::)


Evo nas server se od postavljnja posta digao na 700. mjesto na gametrackeru ..
http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.34:28930/

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #142 on: November 02, 2010, 02:15:00 PM »
Ovako ja ću prijavit 2 klana 1 nije moj al sam si OK s glavnim i potreban je u onom klanu war server i dovoljno sma sposoban da organiziram se oko servera, tako bi se "riješili 2 muhe 1 server"



Prvo ću prestaviti Weed Core

Weed Core je novonstali clan udruženjem prijatelja koje poznajem u stvarnosti Impact^^ , Devine , Zajcev  i ja kao THE BERO

Prvobitno clan je osnovao Impact sa Zajcevom jedne većeri i clan je bio cod2 ja nisam bio u njemu jer ono neigram cod2 i tu smo bili ja i Devine koji smo igrali cod4  kako smo bili među boljim igraćima skorom uvjek smo dobivali status cheater  znalo je i biti glupih admina koij bi nas banali radi cheata kako sam ja imao org key nije mi se viđalo dobivati banove (dobio ih par komada :P
i jednom je neok izjavio da svako malo para i da uzmemo cod4 server i gledam ja na diasbolicu hmm mislim si 150kn svaki da 50kn i imamo 16 slotova eh nikaj to bi onda uzeo i sjetim se mace koji igra na h8 i upitam ga možda nekaj zna i rekao mi je da imaju servera na hrvatskom hostingu i da je zadovoljan. vjerovao sam mu i idem uplatit uzeo 150kn i naruđbu otišao  banku da uplatim (s provizijom 144,5kn) i evo me jos postoji clan  tek nehih tjedan dana
Ovo je bila prića nastajanja (: bespotrebno al evo neka bude

Ime klana Weed Core

tag: Weed.
Webstranica; www.cross-gaming.com
Članovi:

Head ADMIN TIM
THE BERO | x-fire: hidrian
Devine | x-fire j***veter92 - nemoze biti prikazano radi cenzure
Impact^^ | x-fire: zvonca93

ADMIN
Zajcev | x-fire: pizdolovac

COD4 SERVER MODERATOR
Mr.OneTwo | x-fire: vitomir000

COD4 Clanovi
TdOd999  | x-fire: andjelina666
l8u8k8a8 | x-fire: l8u8k8a8
jelen944 | x-fire: jelen944

To je od Weed Core  primamo nove ćlanove obratite se na x-fire: zvonca93


Plausible Forces <PF> קlคยรเ๒lє Ŧ๏гςєร
Glavnim među nama je HeLLaViOnX
u pf sam ušao negdje oko 6 mejseca i dogurao do admina i na dobrom sam polužaju
Web stranica: http://pforcess.tk/

Plausible Leader
HeLLaViOnX | x-fire: HeLLaViOnX

Plausible Admin
Black Boy|||_◢)_︻デ═一_  | x-fire: xxdadoxx
Weed | x-fire: hidrian
Švabo <3  | x-fire: bozidar15

Plausible Forces
ŠarkY ツ  | x-fire: sargija5
Don.Milo | x-fire: brunclik1986
Sk1LLz  | x-fire: ustasa1994frane
FOX  | x-fire: indijanac19
Pavic  | x-fire: mattepawich
BirD  | x-fire: pandzic123456
JoPa<3  | x-fire: joka40

Plausible Forces CoD2
z0d  | x-fire: bmwcod
maxxis  | x-fire: maxxiscod
hrc | x-fire: hrc112
terrible.bonzeek<3  | x-fire: lostboyxx



Prijava je pisana za cod4 server da nebi bilo zabune pa ispao cod2

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #143 on: November 04, 2010, 08:16:22 PM »
Pozdrav!!!Clan Who is Next? ima jako dobre cod4 igrace nitko nema ispod 1000h,ali jos igramo pcw(ali uskoro CB).Necu dalje okolisati jako smo dobar tim itd.Pa bi vas nas cijeli kalan zamolio 1 pcw server,a  za CB planiramo kupiti od vas,mi smo samo htijeli provjeriti kakav vam je hostig!Hvala WiN clan!!

Offline
*
Team XIGMATEK
« Reply #144 on: November 25, 2010, 11:25:03 PM »
Pozdrav htjeo bi vam predstaviti novi 'Call of Duty 4' Team.
Team se zove XIGMATEK. CB smo krenili igrati prije dva mjeseca i imamo odlične rezultate. Call of Duty 4 Search and Destroy 5on5
Rank: 1 - ladder
Nadamo se da ćemo ostati u smom vrhu.
Vaše sponzorstvo tj. server koji bi nam dali, da možemo igrati CB metcheve na njemu i trenirati i biti još bolji .
Ako biste nam mogli osigurati CB server bili bi vam zahvalni.
Trenutno nam je web u fazi izrade...
kada bude gotov reklamirali bi vas na njemu...
Također bi vas reklamirali na stranici tema na ClanBaseu te na xFiru...

Hvala na razumijevanju.

me klana: Team XIGMATEK
Tag klana: xiGma
Website: u izradi.
Kontakt: Mail: team-xigmatek@net.hr
Team XIGMATEK matches: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1994065&wars=1
Trebamo CoD4 CB Server.


Call of Duty 4 Search and Destroy 5on5
Rank: 1 - ladder
http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?wars=1&cid=1994065&lid=7514


Line up:

xiGma doXyea
xiGma BeLkiN
xiGma Buki
xiGma FoxXx
xiGma MysTeriO
xiGma Stoja
xiGma zLRRR


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #145 on: November 28, 2010, 04:37:03 PM »
Ime Klana:gamefusion.Clan
Tag Klana:game^4fusion^7.^4Nick
Website Klana:http://www.wix.com/nikolamamic/hr
Članovi Klana:Digibau, Big, Keno, Spawn, Razii

Offline
*
fanatique
« Reply #146 on: December 04, 2010, 02:06:32 PM »
Ime Klana : Fanatique Gaming Clan
Tag Klana : fanatique.eu|Nick
Website Klana :www.fanatique.gaming.tk
Članovi Klana : http://www.xfire.com/communities/fanq/roster/
ClanBase : http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=2014235

Fanatique Gaming klan je osnovan 2009-12-27. Sad ce uskoro godina dana. :D
ClanBase igramo redovno i postizemo odlicne rezultate . U nadam se da bi u sljedecem mjesecu mogli uci u Top100 na 3v3 ladderu . Trenutno smo 129.
Imamo puno partnera i dobri smo sa svim klanovima . Prijateljski smo raspolozeni prema svima .
Mi bih stavili vase bannere na nas web i pokusavali vas sto vise promovirat i hvaliti ljudima .


Email :toni.suky.surina@gmail.com
Xfire: novoselac91
         
« Last Edit: December 11, 2010, 06:59:21 PM by freaksy »

Offline
*
Darchy
« Reply #147 on: December 06, 2010, 11:43:46 AM »
Mi smo xyz'esports! est.2010! Aktivni smo na cbu! Na pcwu postizemo dobre rezultate. Mozda nismo vrh al nas veze jedinstvo i prijateljstvo svih članova! Imamo mnogo partnera i dobri smo si sa svim klanovi! Niti jedan od nasih igraca nije ulovljen sa haxom niti ga ikada koristio! Neki od igraca imaju lan iskustvo! Pri pocetku školski praznika pocinjemo aktivno igrat cb i nadamo se dobrih uspjesima! Namjeravamo stavit besplatnu domenu tk. na web! Stavili bi vase bannere na web i promovirali vas gdje god bi stigli i nasli kupce za vase gaming servere,keyeve i ostale stvari!
Ime Klana xyz'esports est.2010
  Tag Klana ^7xyz^9esports
  Website Klana www.xyzesports.bplaced.net
  Članovi Klana knoxville,darczy,dam3k,brembo,hayden,raptoRRR,elixir,dmx,alt,rly,tau dowla

email:darchy_man@hotmail.com
xf:cmar95


« Last Edit: December 07, 2010, 10:35:18 AM by darchy_man@hotmail.com »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #148 on: December 14, 2010, 09:57:16 PM »
Cao svima...
Kao sto ste mozda vec culi za SkillMania clan,onda dobro znate ko su igraci iz tog clana.
kada smo videli da delite servere kao sponzori,resili smo da prijavimo i nas clan.
Pomocice mo vam sa kupcima,videce te to nakon naseg fraga koji izlazi uskoro.
Bice vam uradjen poseban intro na nasem fragu.
Informacije o clanu:
Logo clana :

1.Ime clana: SkillMania MultiGaming clan [only cb ] cod2
2.Web site clana: website je iskljucen,zato sto pravimo novi.
3Tag clana: SkillMania#
4. Nasi fragovi[YOUTUBE channel]: www.youtube.com/user/skillmaniaclan/
5.Clanovi ovog clana :

     Member Name         Username       
     SkillMania#E Q U    cod2equ    
     SkillMania#NTSKY      olcom31    
     SkillMania#Ricoz    precizeo    
     SkillMania#plezox     sudyke    
     SkillMania#Mage:)      aleksandare       
     SkillMania#N1X           djnix16    
     SkillMania#Spirit         harry066       
     SkillMania#synthax   pityu0013   
     SkillMania#Pikša    askip          
     SkillMania#Facilos    facilos       
     SkillMania#CLINKZH    dwrifle    
        SkillMania#Sylvo          sylvo92pl
        SkillMania#sQQR'        ..............
        SkillMania#CaNY         cod2nikee
Nadamo se da ce te izabrati bas nas.
HVALA!
« Last Edit: December 18, 2010, 12:16:22 AM by skillmania »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #149 on: December 18, 2010, 06:46:52 PM »
Postovani

Ja sam iz :noxiaHAXLIKE team-a igramo od '08 godine.Tag je noxiaHAXLIKE. Website Klana:www.haxlike2008.tk ,igramo ClanBase.Članovi Klana:nok1,DTK25,Umnz.,vajmar,lazy ,feefak,fawavkes,sane .... itd.MI bi vas promovirali na webu cb-u,team speak-u i ostalim forumima.
Nadam se da cete nas izabrat.

Unaprijed Hvala