Author Topic: Besplatno 50 Private Gameservera  (Read 124125 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Besplatno 50 Private Gameservera
« on: July 16, 2010, 11:08:48 PM »
Zbog velikog broja upita za sponzorstvo napravili smo nagradnu igru.
Djelimo 50 Besplatnih Private/Public Gameservera 14 slot (igra po izboru)

- U Prijavi predstavite vaš klan:
  Ime Klana
  Tag Klana
  Website Klana
  Članovi Klana

 


Najbolje i najzanimljivije prijave nagradujemo sa Besplatni Gameserverom od 14 slotova igra po izboru.


Prijave možete pisati u ovom topicu.

Dobitnici Servera
25.07.2010
1.[hitm.en] 
2.(lemonfragz)
3.C4 Team
4.AVANGARD
5.PYRONETIX

30.07.2010
1.Matacro-Almighty
2.Dado-Gopro.clan
3.Medo-dev!l'zZz|Team
4.Drunkmaggot-HitMaN's
5.Fel1x-double-EYES gaming
6.Franvnv-oldschool-clan
7.Skin-Red Bull clan
8.Seage-Dileriii clan
9.KeyDrum-expressive-team
10.Lukazg01-GamerzZz

18.08.2010
1.rdRRRR-Cemoxic Gaming
2.steel-Cause and Effect clan
3.ROCCAT.team
4.shakasaur-assassins team
5.ivan345-Un1ted-Team Clan
6.tmzxaaR-Progress team
7.Lego-Reject Gaming
8.Dead M@n-Croatian Black Tigers
9.Bastard-Lord Of The Drinks
10.lcdtv-Devil Dogs Clan
11.killersb-xBox clan
12.terminator-SandBox Gaming CB team
13.Domach-team xeqte
14.insuRed#by:skidz-skidz-team
15.kale10-hubabuba#
16.Deno-Team - Saitec
17.Qu1TeR-automatic cLan
18.boost-nonames
19.Luxx-Our Fucking Clan
20.warx235-|Oo| clan
21.Andrija-Balkan Mafia BM|
22.mdraks-unREAL
23.tonac1-InsaneEnergy
24.pacov-Brutal x Game´zZz
25.Tr!xY-TuborgGreen

16.09.2010
1.Altative Sports-knazje
2.Zeko i Zekani-zeko
3.VGC-spužva
4.mbNETWORQZ-hrcosacoje
5.eXist Gam1ng-goja1995
6.team-cattz -drekkenzor
7.Team Croatia-qkt.croatia
8.PanZerZzZ.TeaM
9.CroHerzegovina-puma
10.[F]]SPONZOR.NICK ILI future07-josip


Dobitnici nas moraju kontaktirati isključivo sa maila preko kojeg su napravili prijavu za nagradnu igru.



*Nagradna igra se odnosi na Gameserver 14slotova smješten u Njemačkoj u trajanju od 1 mjeseca
  Ukoliko nakon isteka produžite/uplatite vaš server dobivate još 1 mjesec gratis. 
« Last Edit: October 10, 2010, 04:07:23 PM by admin »
Banner 500x100

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #1 on: July 17, 2010, 12:06:50 AM »
Pozz jos jednom!!!Nas klan Rival gaming (ex etix clan) se istice ponajprije u dobroj igri sto se moze vidjeti na clabaseu http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1961548&wars=1 (100 rank 3v3) te po tome sto smo poznat klan !!!U klanu nas je 15 od kojih 10 igramo cod2 a 5 cod4 i postizemo jako dobre rezultate... Ja mislim da bi bili idealni partneri jer bi vas promovirali u igri na webu na xfire stranici klana te bi vas link stajao u nasim statusima na xfireu (svi imamo preko 500 prijatelja :D )  !!! Od vas trazimo org stremed server a dobit cete jeko veliki publicitet pozz od clanova rival gaminga...

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #2 on: July 17, 2010, 01:16:31 AM »
Zdravo. Nas klan (lemonfragz) postoji 1,5 godinu zajedno igramo online, a i lan. Igramo puno cw-ova te redovno treniramo i igramo ESL. Imamo sajt (www.lemonfragz.com).


Ime klana: Lemon Fragz
Tag klana: by lemonfragz.com
Site klana: www.lemonfragz.com
Forum klana: www.lemonfragz.com/info

Postava klana:

Dario 'beren' Pavlin + [STEAM_0:1:309663] (15)

Branimir 'ePoweee' Kolman + [STEAM_0:0:20475855] (16)

Dalibor 'BatEX' Kofjac + [STEAM_0:0:1674176] (16)

Elvis 'Stax' Loncaric + [STEAM_0:0:847341] (15)

Mirnes 'miire' Ozegovic + [STEAM_0:0:23671394] (16)


Kontakt:
STEAM niaz: truesavings@hotmail.com
STEAM ePoweee: blekigosu


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #3 on: July 17, 2010, 07:14:45 AM »
Pozz.Ja sam iz HardStyle*Clana (HS10'Team).Nas team ima 14 ćlanova.Imamo web www.hardstyle-team.tk  ali sad namjeravamo uzet i domenu kod vas.Igramo zajedno dugo vremena.Dobra smo ekipa svi se dobro slazemo.Uskoro pocinjemo i cb i nadamo se dobrim rezultatima.Ako bi vi htjeli biti nasi sponzori mi bi ispunili uvjete koje bi ste vi postavili.

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #4 on: July 17, 2010, 07:15:44 AM »
Pozdrav,Naš klan Brutal x Gamer'zZz postoji 1,5 godinu jako smo poznati clan po igranju!!
U klanu nas je 16 i jako smo dobri. Pa bi bilo dobro da bude partneri  jel bi vas promovirali na webovima,xfireu,serverima itd... Od vas trazimo cod2 14 slota njemacki server

Website: http://www.brutal-gamerz.com.ba
« Last Edit: July 23, 2010, 03:42:26 PM by ivan2901 »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #5 on: July 17, 2010, 11:19:52 AM »
Dobar dan ja sam iz clana P.n.V. U clanu nas ima petero krenit čemo igrati  na clan baseu. Ćesto imamo clan warove i baš zato mislim da imamo veliku prednost nad drugim clanovima svi imamo orginal cd key.Mislim da bismo bili odlični partneri mi bi vam promovirali hosting. Server bi imo vaš tag na xf bi imali vaš link i svi imamo jako puno prijatelja.Koristimo irc da bi našli clan warove.

U nadi da čemo uspjeti biti suradnici što ovisi o vama,

smoky

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #6 on: July 17, 2010, 01:40:46 PM »
Postovani želio bih vas pitati jeli pružate sponzorstvo.ali prije nego li kažete da se predstavim.GTX clan je hrvatski klan zajedno igramo već 3 godine i postižemo dobre rezultate.Igramo cb,lanove cupove itd.Pitao bivas dal nam mozete hostati neki server ili da nam date nesto sa web hostinga,a za uzvrat stavit cemo vas u nick klana,u nick u igri,na nase stranice od klana(novi web u izradi .com) na stranice cb bit ce vasi linkovi stavljat cemo na xf pod status linkove i sto je najvažije stavit cemo vašu stranicu na majce od klana.Hvala što ste pročitali ovo i nadam se uspješnoj suradnji jer mislim da bi vam se kao i nama isplatilo

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #7 on: July 17, 2010, 08:16:52 PM »
Pozdrav, ja vodim uspjesnu gaming zajednicu zvanu Genius Gaming(www.genius-gaming.org), koja se prvobitno bavi SA:MP gamingom, na serveru obicno imamo od 25-35 igraca te smo jedan od poznatijih servera na Balkanu, forum broji preko 8500 postova i preko 600 clanova. Mi bi htjeli prosirit nasu gaming zajednicu, osnivanjem CS 1.6 servera, koji je vec postojao, ali nije bio u mome vodstvu. CS igrace imamo, a i takoder ja igram CS. Ako treba zabacimo kakvu reklamu na nas forum/web.

Hvala

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #8 on: July 18, 2010, 10:13:37 PM »
Pozdrav,
Mi smo THUGLiFE - TL klan nas klan broji 5 clanova , igramo zajedno oko 2 mjeseca , svaki dan treniramo i igramo cwove , igramo online (steam / non-steam).
Nemamo osvojenih liga jer nismo davno nastali. Ako bi dobili ovaj cw server mi bi vas reklamirali  na forumu , uz tag bi nosili vas naziv.

Hvala
« Last Edit: July 18, 2010, 10:17:05 PM by THUGLiFE »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #9 on: July 18, 2010, 11:53:01 PM »
Pozdrav hrvatskom hostingu.
Mi smo klan Hitm.eN i vrlo smo vješt i darovit clan.
U vas iznamljujemo server i treci smo na listi na gametrackeru sto i mozete i provjerit.
Raspolazemo sa teamom admina koji su strucni i znaju se nositi s bilo kojim problemom
i imamo ostale admine koji za nas igralu clan warove i tako dizu nasu reputaciju.
To mozete provjeriti statusom na game trakceru s kojim smo prestigli sve vodece servere
koji su i vise godina od nas imali server za cs 1.6 .
Nama jedino treba CW server da možemo promovirati sebe i Vas
jer mi iznamljujemo CEW 1.6 server za 32 slota koji je svaki dan pun sto
mozete i lako provjeriti..Hvala unaprijed..

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #10 on: July 19, 2010, 12:25:22 AM »
Mi smo klan koji se nalazi na CoD2 igri tacnije 1.3 ver. Ime klana je GST'SteelSeries. Klan je nastao 2007 god i broji 20 clanova iz razlicitih zemalja. Imali smo mnogo uspjeha kao i padova ali ti padovi su nas doveli do boljeg razmisljanja i boljeg igranja. Cb takodje smo poceli igrat 2007 god ali smo leavali krajem 2009 jel je bilo puno haxora. Sad smo ponovo na cb-u jer je doso novi anticheat program <3. Nas website www.gst-team.tk .
                                   
PozZ od GST Tima

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #11 on: July 19, 2010, 12:45:03 AM »
Poštovanje. Predstavnik sam klana hitm.en i predstavljamo Hitmen Public Server. Hitmen Public Server je Gameserver od 32 slota na kojem se igra Counter-Strike 1.6 kojeg hosta hrvatski-hosting.com. Vjerovatno se pitate zašto bi nama baš dali besplatni Gameserver... Ako pogledate rank listu od counter strike 1.6 servera naš server je 3. na rank listi na gametrackeru u regiji za Hrvatsku i na 566 mjestu u svijetu (http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.34:27017/). Ovaj rezultat smo postigli u nekoliko mjeseci rada što je bio težak posao. Raspolazemo sa timom stručnih admina koji se nose mogu nositi s bilo kojim tehinčkim problemom i raspolažemo sa nizom admina koji predstavljaju server na clan war sceni s izrazito velikom vještinom igranja. Naš tag je [hitm.en] i možete nas posjetiti na http://forum.hitmen-public.com/ . Mislim da smo mi dobar odabir za jedan od 50 private Gameservera jer naš rank,reputacija i rad govore sve. S poštovanjem, admin team Hitmen Public Servera.
« Last Edit: July 20, 2010, 09:42:29 PM by ZhiZha »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #12 on: July 19, 2010, 01:56:36 AM »
Poštovanje. Administrator sam C4-Teama i predstavljam vam C4-Team server i web. C4-Team sluzbeno postoji 1 godinu i 7 - 8 mjeseci, igramo CoD2 i uskoro krecemo igrati na Clanbase-u... Uglavnom, da prijedjem na stvar: Zasto nama dati besplatni server? Prvo kod vas smo zakupili server (14 slot hrvatska lokacija) i planiramo za 8. mjesec uzeti 22 slota. Server postoji 20-tak dana, na gametracker listi je 15-tak dana, a vec je u prvih 20 na gametrackerovoj listi hrvatskih servera (http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28981/). Dok smo bili na 1.0 verziji, i uzimali server kod drugog hosting providera, uvijek je nas server bio medju prva tri na gametrackerovoj listi hr servera, a medju prvih 100 na listi CoD2 servera iz cijelog svijeta. Imamo i web (www.c4-team.tk), objavio sam ga tek jucer (18.07.2010.) a ima 100-tinjak posjeta. Kao sto mozete vidjeti vas banner je u vrhu na sredini weba a tako ce i ostati :). Server nam je uglavnom pun, vas link je u imenu servera, imamo vase bannere na webu, stavit cemo vase ime u nick klana. Mislim da bismo mi bili dobar izbor za jedan od 50 servera jer, po mom osobnom mišljenju,  iako nismo ostvarivali uspjehe po lanovima i cb-u,  najbolja reklama jednom gamehosting provideru je dobar server koji je skoro uvijek pun (a takav ima baš C4-Team). S poštovanjem, FuzZz, admin C4-Teama.

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #13 on: July 19, 2010, 12:15:52 PM »
Pozdrav,Ja sam admin AVANGARD Clana CoD2,clan je nastao tokom 2009.Clan broji 12 Članova,trebao bi nam jedan Original server da mozemo poceti ClanBase,postavili bi rekalme po serveru i na web-u od clana:http://www.avangardclan.tk/ na Cb-u ime clana npr.- AVANGARD - CoD2 GaminG Clan Since 2009 Sponzored By www.hrvatski-hosting.com takodje i na xfire stranici.Hvala

http://www.avangardclan.tk/

Offline
*
Re: Besplatno 50 - PYRONETIX GAMING
« Reply #14 on: July 19, 2010, 03:12:42 PM »
Pozdrav,
Ime klana: PYRONETIX GAMING - ex: Unmortal Mortals
Tag: PYRONETIX
Gaming Since:'05
Igre: Call of Duty 4
Web Site: http://pyronetix-gaming.tk         Ukoliko postanemo partneri kupujemo domenu kod Vas
Serveri: 2x - Za ClanBase i za obicne matcheve
ClanBase: novi account, imamo 1050 pts. ex account smo imali 1607 pts - drugi najbolji hrvatski klan na clanbaseu
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server  ;D
Xfire kontakt: mattepawich
e-Mail: pavic_mate@hotmail.com
Zasto mi: jedni od najboljih na gaming sceni u hrvatskoj, pobijedili mnoge jake inzozemne klanove i obe strane ce biti zadovoljne ukoliko postanemo partneti

Hvala!
« Last Edit: July 19, 2010, 06:16:56 PM by matepavic »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #15 on: July 19, 2010, 07:38:27 PM »
Ime clana: GamerzZz

Tag: ^^77Gamer^^88zZz ^^99Nick

Web: www.gamerzzz--clan.tk

Ima nas 16

Since 2009

Igramo CB

Trebamo 14 slotni njemacki server (CoD2)

XF kontakt: lukazg1

E-mail: lukazg01@net.hr

Zasto bas mi ?

Zato sto smo dobar clan,slozni smo i znamo igrat :P

Offline
*****
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #16 on: July 20, 2010, 08:14:06 PM »
Ime Klana:Almighty
Tag Klana:Almighty.
Website Klana: almighty.forummotions.com
Članovi Klana: 7

evo da se i mi predstavimo, mi smo klan Almighty., osnovan tek prije mjesec dana, tako da me jedan frend pitao ocemo li napraviti klan, i tako mi napravili. eto jos danas smo super klan, trazimo takoder nove ljude, igramo cesto warove a i treniramo, imamo nas public server i ima 12-13 ljudi svaki dan, nemoze biti vise potom sto ima drugih i boljih popularnijih servera, jednog dana sam se sjetio da uzmemo  neki server i napravimo GG, i tako smo mi napravili taj server i sada je svaki dan skoro pun, trebao bi nam jedan private server, bas za warove tako da nemoramo traziti kod drugih servere, sto je najvaznije pomazemo jednim drugima kada im treba pomoc, trenutno nas je 7 igraca, i gledamo na uzimanje web hostinga :)


I was born intelligent, education ruined me.


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #17 on: July 21, 2010, 07:30:06 PM »
  Ime Klana:INVISIBLEclan
  Tag Klana:INVISIBLE.Nick
  Website Klana: http://www.invisibleclan.com/
  Članovi Klana:Broimo 18  clanova         

Pozdrav,ja sam admin INVISIBLEclana:) i predstavljamo vam INVISIBLE public server jako dobro plasiran odnosno rankira 122rank smo to smo ucinili jako teskim poslom sto smo 3mjeseca provodili  0-24 da bi privukli ljude iz cjeloga svijeta i sada mozete vidjeti da je nas pub server odlicno popunjen,mozete pogledati http://www.gametracker.com/server_info/213.202.106.179:28960/ ,eto mislim da je to velika prednost na sprem drugih clanova i mislim da bi zasluzili dobiti jedan game server stremani:DD.Mislim da smo dosta poznati u CoD2 GaminG svijetu mozete pogledati nas website dobili smo ga u 5mjesecu .com domenu:) http://www.invisibleclan.com/ i jos mislim da je velika prednost sto sponzorirate nas cup nadamo se uspješnoj suradnji:),Lijep pozdrav
INVISIBLEclan
« Last Edit: August 10, 2010, 02:23:54 AM by Jura »

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #18 on: July 21, 2010, 10:49:58 PM »
Ime Klana: Red Bull clan
Tag Klana: Rb |
Website Klana: www.redbull-hq.com ( registrirajte se i razmjenjujte s nama slike, video, komentare, postove, ...)
Članovi Klana:
Rb | Madagaskar (Leader)
Rb | Skin (Coleader)
Rb | Lth (Player)
Rb | MachinE. (Player)
Rb | blow (Player)
Zamjena:
Rb | no name
Rb | disS

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #19 on: July 22, 2010, 12:45:42 PM »
Pozdrav, htio bih Vam predstaviti naš klan koji postoji već par godina, (2007.) ali pod drugim imenom (ex. žbidelji). Do sada smo odigrali dosta pcw warova, (CoD2, a i CoD4) sudjelovali na raznim LAN turnirima u okolici našega grada. Naš website možete pogledati na sljedećoj stranici ( http://www.gopro.clan.co.cc ) Trenutno igramo isključivo CoD2 PCW warove zbog toga što ostatak tima nije nabavio orginal igru, ali početkom 8. mj vjerojatno krećemo igrati CB, ili barem neki od igrača, tipa 2v2 i sl. Pošto je naš klan 'multigaming' pokraj CoD2 igra se i CoD4 CB, ali još nismo prijavljeni kao klan. Nismo baš jaki, ali nismo ni slabi, zato bi nam puno pomoglo Vaše sponzorstvo tj. server koji bi nam dali, da možemo igrati na njemu i trenirati. U klanu imamo 1 movie editora, a njegove radove možete pogledati na http://www.wipido.com/user/Ice_CRO_Killa , zatim 1 web majstora (mene), a jedan moj istaknutiji rad je http://www.uciliste-maestro.hr/
Tako da naš će website uskoro zablistati na novom CMS-u 'Joomla' te .com domenom. Vjerojatno kupljenom kod Vas, naravno ako budemo dobro surađivali. I da, posjedujem jednu facebook grupu koja broji preko 92 000 članova, pa ono za reklamiranje bi dobro došla. Nadam se dugoj u uspješnoj suradnji.  :)


Info

Ime klana: GoPro
Tag klana: GoPro'Clan'
Website:www.gopro-clan.co.cc
Kontakt:
mrdado@live.com


CoD2 Line up

Josip 'Stoja' XFire: scarycrazygamer (15) - Clan Admin, CoD2 Squad
Damir 'Dado' XFire: mrdado (16) - Webmaster & Clan Admin, CoD2 Squad
Petar 'IceCROKilla' XFire: icecrokilla (15) - CoD2 & CoD4 Squad, Fragmovie Editor
Zoran 'Neon' XFire: zbideljneon (25) - CoD2 Squad
Vlatko 'Pele' XFire: vlatko410 (14) - CoD2 Squad




GoPro - - Be a HERO

« Last Edit: July 22, 2010, 02:27:28 PM by Dado »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #20 on: July 22, 2010, 01:56:12 PM »
Bok ja sam iz clana P.n.V. javljam se za sponzorstvo. Zašto mislim da bi trebali baš izabrati nas??
Zato što kad dobijemo server namjeravamo početi igrati na cb-u imamo često warove otprilike 2 po danu ima nas u clanu 7 trenutacno imamo dobre uspjehe naša web str. je http://pnvclan.tk/ naša suradnja bi bila odlična mi bi vam promovirali hosting imali bi vaše tagove u imenu servera što je normalno, na xf bi imali wašu stranicu tako da naši mnogobrojni prijatelji mogu posjetit vašu stranicu. Članovi P.n.V. clana su:
P.n.V.-smoky
P.n.V.-VEloc1ty
P.n.V.-Taky
P.n.V.-Ivo
P.n.V.-Farky
P.n.V.-Komandos
P.n.V.-badboy
Puno ime našeg clana je Prigradsko naselje Višnjevac

Ja i VEloc1ty igramo na cb-u 2v2    http://clanbase.ggl.com/clanleader.php?setpid=9007636
« Last Edit: July 27, 2010, 06:28:46 PM by smoky »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #21 on: July 22, 2010, 06:47:32 PM »
Pozdrav!

Ime Klana:    dev!l'zZz|Team
Tag Klana:  devil'zZz|Nick
  Website Klana:  http://devilzzz-team.com
Kontkat:  grminho@hotmail.com
Xfire Home Page:  http://www.xfire.com/communities/lznn/
CB Klan:  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1962779
Info: 
Zajedno igramo oko 2 godine, igramo CB, posjecujemo skoro svaki lan,naravno i igramo,i imali bi koristi i mi, a i Vi, reklamacija naravno na webu sa Vasim banerom(velikim),tjekom igre,kruzenje poruka na serveru,te xf.




Članovi klana:

Darko'medo' XFire: 7cro7dare7
Emin 'Grof'  XFire: emypunktyou
  Daor 'D3xt3r'  XFire: kljunac
Ivan 'Mad Dog'  XFire: sprda0007
Nikola 'Nix'  XFire: nix95
Matej 'Black Devil'  XFire: darky1122

Lp,
dev!l'zZz|Team

« Last Edit: July 28, 2010, 12:38:24 PM by medo »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #22 on: July 23, 2010, 02:57:47 PM »
Pozdrav.Ja sam iz clana Insane Energy.Clan postoji od 2008.Gotovo svi clanovi koji su bili napocetku su i sad,dobro se slazemo dobro igramo i odlicna smo ekipa.Treba nam cod 2 org server kako nebi trebali vise ic na strane servere i i grat na pingu 150,i treba nam ser za treninge tahtike itd.Svaki dan igramo po najmanje 5 cb-a i mozda koji pcw  ;D .ako dobijemo taj ser bit ce nam puno lakse igrat i pobjeđivat

Ime clana - InsaneEnergy Since 2008
Tag clana - iENERGY
website clana - www.insane-energy-clan.tk
Clanovi clana - don_lynx   
DRASTiC (wa) *   
haxor <3   
rox   
wutra
M@tej *   
sexzzzz 44   
tOnaC
aljehandro >_O   
bRXR   
cosby   
DasjB_oOt   Finland    :o
grbzz3r

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #23 on: July 23, 2010, 03:56:25 PM »
Pozdrav, ja sam iz klana HitMaN's.Ukupno nas je 25 članova u klanu.Evo klan već postoji 1,5 godinu.Igramo Call Of Duty 2 v1.3.Dnevno odigramo od 5-10 warova.Dosta dobre rezultate postigli na LAN party-ima a i što se tiče online igranja nije zanemarivo.Pobijedili jedne od jačih klanova na hr sceni. Kod vas iznajmljujemo pub server i prezadovoljni smo uslugom.Server dnevno posjećuje oko 200-250 ljudi i skoro je uvijek pun. Na gametrackeru je 361. u svijetu.Ako nas odaberete nećete pogriješiti.Reklamiranje putem weba  i na xfire,ogame,forumima

Ime klana:HitMaN's
Tag klana:HitMaN's|
Postava klana:FrL3,Kiki,Roby,Šole,VuGi
web: www.crohitmans.clan.su

« Last Edit: July 23, 2010, 07:39:41 PM by drunkmaggot »
God made weed,man made beer. Who do we trust?

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #24 on: July 24, 2010, 10:28:50 PM »
Pozdrav,
Pasmaters klan je CoD2 klan sastavljen od igraca iz starih i poznatih klanova kao sto su Most Wanted , Rainbow Six (R6) , Uplink , Reload , Fookenziii , Killers , itd..
Decki su svi uglavnom stariji od 18 godina te redovito posjecuju velike LAN turnire. Na GamersJect 1 LAN turniru su pod tagom UPLINK klana zavrsili među prvih 10 teamova nakon sto su u skupini Elite Tigerse i Critical pobijedili sa rezultatom 11-4 dok su protiv RAGE-a (danasnji ANiMUS , koji je na cbu rank 1) odigrali 10-10.
Online, igramo uglavnom Clan Base (uvijek uz novi UAC anticheat) gdje se uz uspone i padove krecemo unutar TOP150 klanova na svim ladderima (na nekima smo konstantno TOP100 na nekima ce to uskoro bit konstanta  ;D )



Clan Base Team Link :  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1850066

Clan Base Matches Link :
  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1850066&wars=1


Ime Klana: Pasmaters
Tag Klana: PasmateRs!?
Website Klana: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1850066
Članovi Klana : Navedeni su na linku iznad :D

Kontakt:
-XFire:mnwx
-Mail:monwix@hotmail.com

Mislim da Vam preko matcheva sa TOP100 CB klanovima, koje cemo odigrati na Vasem serveru, ovaj klan moze pomoci pri promiđbi. Kako cemo se penjati na rank ljestvici tako ce sve vise i vise ljudi cuti za nas, a uz Vase ime i Vas web link u imenu naseg klana te uz Vas banner na kraju svakog match reporta nakon odigranog CB matcha, sve vise i vise ljudi ce posjetiti i Vas web. Spremni smo i Vase ime ukljuciti u nas tag te ,naravno, tu su i nezaobilazni bindovi koji ce ukljucivati Vas web link  ;D
« Last Edit: July 24, 2010, 11:12:28 PM by mrva »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #25 on: July 25, 2010, 03:13:26 PM »
Info: Pozdrav!!!Nas clan TuborgGreen postoji vec 4 godine activni smo na cb-u.Isli smo na razne lanove i dosta toga smo pobjedili.Zajedno igramo CB, posjecujemo skoro svaki lan,naravno i igramo,i imali bi koristi i mi, a i Vi, reklamacija naravno na webu sa Vasim banerom(velikim),tjekom igre,kruzenje poruka na serveru, te xf.Bili bi smo vam jako zahvalni. :D
Spremni smo i Vase ima ukljuciti u nas tag i bil bi bindovi nabindani sa vasim webom.Nadamo se da ce suradnja biti dobra.Pozdrav od cijelog tima TuborgGreen.Igrali bi puno warova na vasem serveru.
    Ime Klana:TuborgGreen
    Tag Klana:TuborgGreen[x]
    Website Klana:  www.tuborggreen-clann.tk or www.tbg-clann.tk
    Članovi Klana:Tr!xY, bobadilla , Nodyx, buda ,derdewil , praxye,tihi,trickzoor.
    Kontakt: xfire: samir2222
                 e-mail: trixy21@hotmail.co.uk

 
« Last Edit: July 25, 2010, 03:34:47 PM by Tr!xY »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #26 on: July 25, 2010, 04:50:38 PM »
 Ime Klana:InFuckers|sience 2009
 Tag Klana:InFuckers
 Website Klana:http://www.in-fuckers.tk/  jos se dorađuje jer nam je 2 admin inactive...
 Članovi Klana:ovako ima nas 14...imena: hellboy, bobo, brembo, franko, ghost, krsto, marek, mass, pikacu, shaba, spartak,xhisor, ziz, mortus.
O Klanu:malo da se predstavimo.....Klan InFuckers traži sponzora...vidjeli smo na ranzim serverima da ste vi sponzori z poceli smo se raspitivati kako da nam netko bude spoznor...brembo(ja) došao sam do vašeg email i malo se se interesirao...mi sto bi željeli od vas ko sponzora je:1 war server,i ako bi moglo kako 3-4 ORG key za CB..promovirali bi vas ma:xfireu,raznim durgim pubovima,webovima..i drugim ostali stranica.....pa bih vas molio da mi odgovorite da ako bi htijeli biti sponzor na moj email:brembo_007@live.com

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #27 on: July 25, 2010, 06:29:14 PM »
Bok, ja sam Renato iz klan Pandora eSports (ex-v!ne). Pandora eSports je novonastala cod2 organizacija i pod svojim okriljem zasad imamo cod2 klan v!ne. v!ne je nastao 2005-te godine i trenutno je jedan od najstarijih (najboljih) klanova na cb-u zauzimajuci trenutno 13. mjesto na 4v4 ladderu: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?wars=1&cid=973818&lid=2355

U slijedecih nekoliko dana kompletni klan v!ne prelazi u okrilje Pandora eSports i nastavljamo dalje sa pandora tagom. Klan se sastoji od vecine "oldschool" igraca i nadamo se da cemo postati partneri. Nas web je u izradi i ubrzo nas mozete posjetiti na sljedecoj adresi: www.pandora-esports.net  ;)

ime klana: pandora eSports
tag: pandora
web: pandora-esports.net (ubrzo)
kontakt: rgiggs (xfire)

Offline
**
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #28 on: July 26, 2010, 01:42:16 PM »
Poštovani. Administrator i Lider sam eXpressive TEAM-a. Mi smo profesionalni CoD2 1.3 KLAN. Zelite Dokaz? Nema problema (ovo je Frag-Movie od naseg VenoM-a : http://www.youtube.com/watch?v=GqbLta0k3sUi) . Imamo PUB Server koji je skoro uvijek pun.
Uglavnom, da prijedjem na stvar: Zasto nama dati besplatni server? Prvo kod vas smo zakupili server (18 slot hrvatska lokacija) i planiramo za 8. mjesec uzeti 20+2 slota. Server postoji od 12.07.2010, na GameTracker listi je 15-tak dana, a vec je 8. na GameTrackerovoj listi hrvatskih servera (http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28988) (/). Uskoro cemo dobiti i WEB na ovoj adresi (http://www.expressive-team.com.hr) :)
Reklamirati cemo vas na nasoj stranici, Xfire Stranici, Na nasem PUB serveru i preporucavati drugim ljudima (Vec jesam jednom covjeku) :) . Naravno Vas link ce biti i u imenu PUB servera a i WAR (Ako ga dobijemo) :)  Stavit cemo Vase Bannere na WEB i na Xfire. Mislim da bismo mi bili idealan izbor za jedan od 50 servera jer, iako nismo ostvarivali uspjehe po lanovima, najbolja reklama jednom gamehosting provideru je dobar server koji je skoro uvijek pun (a takav ima baš eXpressive TEAM). S poštovanjem, KeyDrum, admin i lider eXpressive - TEAM-a.
« Last Edit: August 01, 2010, 08:42:16 PM by KeyDrum »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #29 on: July 27, 2010, 01:12:01 AM »
Postovanje ja sam GamerzZz SIFILIS admin clana GamerzZz

Ime clana: GamerzZz

Tag Clana: ^^77Gamer^^88zZz ^^99Nick

Broj Igraca 12

Web: www.gamerzzz.tk

Clan je nastao 2009 godine...U clanu su vrlo dobri graci brojimo cak do 85 pobijeda i 15 gubitaka na CB-u

Zasto bas mi ?

Hmmm lako je odovorit :P
Zato sto znamo igrat cod2,slozni smo i zato sto Chuck Norris tako zeli :D


Sto nam treba ?

Cod2 pub ako moze hr server,ako ne onda njemacki private


...........Unaprijed  Hvala GamerzZz Clan...........


Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #30 on: July 27, 2010, 08:59:49 AM »
Postovanje mi smo Dileriii clan!
Nas website: www.dileriii.tk ( ako postanemo partneri uzimamo .com ili drugu domenu kod vas ) , na webu svakodnevno imamo preko 50 posjeta , kad bi postali partneri stavljavili bi vas na banner etc.Ukupno : 1000 posjeta , a web je tu tek 1-2 tjedna.
Broj igraca: 16
Sto nam treba : 1 war server ( org ili crack )
Clan Base link:http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1959308
Znaci kada bi postali partneri stavljali bi vase ime u nas tag , promovirali na cb matchevima , promovirali vas po gaming forumima tipa gamersject.com , promovirali vas na pub serverima ..........
Par ljudi u klanu ima i iskustva na lanovima , tipa 3v3 .
LIne up u clanu :
Ivan "ZekO.o" Zeko
Marko " Gandja " Zubaric
Miralem " dAR " Mešanović
Riad " clismonixzoR" Coralic
Mate " down " Krišto

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #31 on: July 27, 2010, 08:10:13 PM »
Evo da ja kazem nesto o tom Venomu kojeg vi spominjete.NA pola je istina da je lik lowara..Odnosno 2 brata imaju isti xfire.Stariji brat je normalan igrac i vrlo posten i dobar moj prijatelj..A Venom mladi je takva b*** i samo da vak kazem da ima 12 godina..Evo moje strane price:Ja sam prije 2 mjeseca kupio server kod vas i moram priznat odlican je (PUB 18 slotova).I dao sam glavnim adminima rcon password i imao sam puno uvjerenja u Venoma mladeg jer ga nisam poznavao kao sto ga sad znam..Taj mjesec je imao pass i normalno se ponasao za sve me je pitao ako moze promjeniti bilo sta;sve sa mojim dopustenjem je radio..KAda je dosao sljedeci mjesec reko sam mu da vise ne moze rcon imat jer smo odlucili da nemaju svi clanovi klana password nego samo glavni admini...Covjek je popizdio ko da sam mu popsovao je zivo i mrtvo..Poceo mi je prijetiti kako ce mi haxat xfire,kako ce mi srusit server,stavit mi viruse u komp...Evo bas prije prije 40 minuta mi je poslao poruku i evo citiram:
"di si p**** u***"??
PA mislim stvarno kakvih bahatih ljudi ima...
A sada od vas bi htio jedan privatni gameserver za COD2 naravno..

Evo od 8. mjeseca ce se cijeli klan pocet natjecat na cbu i ostalim poznatim ligama jer cu nam sviam nabavit original keyeve..
Imamo i svoj web koji glasi
Code: [Select]
http://www.oldschool-clan.co.cc/Imamo dosta clanova oko 20... Nadam se da cete anm pruziti besplatan gameserver
« Last Edit: July 27, 2010, 09:38:50 PM by admin »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #32 on: July 29, 2010, 09:21:00 AM »
Bad.nq clan

Bad.networqs clan osnovan je 22.10.2008 godine.Igramo CoD2.Clan se raspao 2009 godine ali smo ga ponovo obnovili.Igrali smo na CoD2 na clanbase imali smo oko 1350 pts.Imamo web koji je jos u izradi imamo nekih problema www.bad-networq.tk  Trenutacno imamo 16 clanova a neki od njih su:knazje,teozey,proxy,grba,dizi,domac,head,rogi,cewa,Prodigy,nuja,hendrixz,laxxy,dola,iba
Zelimo da nam budete sponzor treba nam jedan crack server za pcw warove a cb server imamo od igraca iz clana.Ako pristanete da nam budete sponzor reklamirali bi vas na xfire,web, i na serveru.npr:
Bad.nq clan sponzored by Hrvatski-hosting.com, Bad.nq Server Sponzored by Hrvatski-hosting.com.
Eto toliko odmene zelio bi da nam postanete sponzori.
Mozete se javiti na xfire:kakaone ili na msn:jure-juxzy@hotmail.com
Treba nam crack war server.

« Last Edit: July 29, 2010, 11:27:42 AM by knazje »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #33 on: July 30, 2010, 05:24:42 PM »
Ime clana:Shi
Tag:^7S^6h^7i^6.nick
web: www.shi-clan.tk
postava clana:beast
                           DarkiX
                           Abshint
                           Swat^^
                           Lucy
                           Rosh3
                           R4ptor
                           Alkos
                           Pijanac
                           Arkay
                           Jump
pozz od shi clana

Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #34 on: July 30, 2010, 09:45:53 PM »
Pozdrav!

# Ime Klana : Urban×Clan
# Tag Klana : Urban x ili [urban-clan.net]NICK
# Website Klana : http://www.urban-clan.net jos nije dovrsen
# Članovi Klana :
# CB - http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1939195
Tu su svi clanovi klana..

Mi smo klan since 08 . Igramo CB aktivno ( cb 3v3 uskoro top 100 ) .. Mjenjali smo puno webova ali ce ovaj biti stalan . Sada smo dobili novi web sa domenom .net koji je jos u izradi , od vas trazimo sponzorstvo a mi bi vas reklamirali na razne nacine kao sto su : preko weba(gdje imamo veliki broj posjetitelja 100 visitora po danu nekad i vise ) , preko clanbasea , xfirea ( status i ime klana sponsored by ... ) kao i ostalog . Za sada neidemo  ali uskoro cemo ici i na lanove takodje imamo i dosta clanova koji su stranci ( ENG , TURK , BEL ) .

# Kontakt :
# Email : urban-clan@net.hr
# Xfire : ENFy : enfi065028383
          Damek : damek13 ( za sada nedostupan u Londonu vraca se ove nedelje )

# Clanbase : http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1939195
# Xfire[/color] : http://www.xfire.com/communities/urcl2/  ( Dole u news imamo 9 000 visitora ali se ta brojka nekoliko mjeseci nepomjera .


                                                                                               


Uploaded with ImageShack.us

Edit : Xfire homepage.
[/b]
« Last Edit: July 31, 2010, 10:22:25 PM by enfyyy »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #35 on: July 31, 2010, 08:10:50 AM »
Poštovani. Administrator sam Brutal x Gamer'zZz  Mi smo jedan profesionalni CoD2 1.3 Clan.  Imamo publik Server koji je  danju i nocu pun
Imamo website http://www.brutal-gamerz.com.ba
Reklamirati cemo vas na nasoj webstranici, xfire Stranici, Na nasem publik serveru. Vas hosting ce biti  u imenu publik servera a i u war serveru ako ga dobijemo.  Stavit cemo vase bannere na website i na Xfire. Mislim da bismo mi dobili 1 server od  50 servera!



S Postovanjem Tronyx :)
« Last Edit: July 31, 2010, 08:12:27 AM by ivan2901 »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #36 on: July 31, 2010, 10:27:15 PM »


- U Prijavi predstavite vaš klan:
  Ime Klana; phantasy-gaming
  Tag Klana; phantasy
  Website Klana; www.phantasy-gaming.tk
  Članovi Klana;  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1952060
Phantasy-Gaming CoD2 Line Up:

Cserepes ''30Y" Virág
Aljaž "dusty"
Pascal "k1ZZZe" Drackert
Jeroen "SYNTAXXX" Meijer
Georgiy "tekj" Markov


Kao klan postojimo još od 2007...Ja se nadam da ce te bacit oko na nas :)
« Last Edit: July 31, 2010, 11:04:23 PM by vqr1122 »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #37 on: August 01, 2010, 01:41:51 AM »
Dobra večer,ja sam Dino admin clana  |Oo|-puni naziv i tag,bez komplikacija ,zvuči sigurno smješno,tražio sam dugo šansu za  free server za Call of Duty 4 koji nam jako treba, ima nas 16 i trebao bi nam jedan private server od 8-12 slotova preko kojeg bi trenirali,imali warowe,uživali, nažalost to se još nije dogodilo ali mi ne odustajemo evo sad je 01:31 i još tražimo i mislimo da nam je ovo jedina prilika, o našem clanu ima sve na 
Info: http://www.xfire.com/communities/awwich/
e-mail: dado015@hotmail.com
zašto mi: uspješni smo,trudimo se,razvaljujemo druge clanove premda još nemamo server  i mislimo ozbiljno radit sa serverom.
Hvala Vam!

Pozdrav Dado,sve najbolje za rođendan nadam se da ti se ova želja ispuni!!!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #38 on: August 01, 2010, 07:23:00 AM »

Postovanje!

Ja sam Administrator Clana Balkan Mafia,tag klana pisemo BM|Nick.
Imamo SA:MP server,koji se razvijo nakon nekoliko godina,i sada smo vidjeli da mnogi igraci igraju Call Of Duty 2 Online ja sam odlucio ovo napraviti,sada bih bili sretni kada bih dobili besplatan server za igru,naravno bili bismo jako zahvalni,naravno ukoliko dobijemo server reklamirat cemo vas host..ne samo na serveru svagdje,na www.baklan-mafia.com mozete postati sponzor kao i Web Studio Emma i HCL,naravno mozemo i vase banere postavljati na WebSait i Xfire.
Slozna smo ekipa,koja ce poceti uskoro igrati CB,za sada nemamo jos keyeve ali polako nabavljamo.

Ime Klana: Balkan Mafia BM|
Tag Klana: BM|
Portal klana: www.balkan-mafia.com
Forum Klana: http://www.balkan-mafia.com/forum/index.php


Nasi clanovi potjecu iz Hrvatske,BiH i Srbije,za sada ih ima samo iz HR
Evo nekih nasih clanova :


BM|RosS
BM|Koken44
BM|Jocip
BM|ironman44
BM|Killer

Mene mozete naci na Kontaktu :

Xfire: ross913
MSN: andrijaivic@hotmail.com
Gmail : andrijacod2@gmail.com

Nas Web za SA:MP Community i COD2 mozete vidjeti Ovdje : www.balkan-mafia.com
Za sada imamo SA:MP Server i CS 1..6 Server,naravno jako bih zeljeli dobiti od vas za COD2.


SA:MP Server :



CS 1.6 Server



Xfire Web: http://www.xfire.com/communities/andrija1/

Naravno posto smo mi Gaming Community imamo i sponzore a oni su :

http://www.webstudio-emma.com/

http://www.hcl.hr/

Zasto bas mi :

Volio bih da dobijemo,za igru,da se mozemo zabavljati,da mozemo warove igrati i pritome uciti.

Toliko o clanu,hvala i Dovidenja!

Andrija.

« Last Edit: August 03, 2010, 12:28:10 PM by Andrija »
Najbolji Web i Gamehosting u Hrvatskoj

www.hrvatski-hosting.com

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #39 on: August 01, 2010, 10:36:22 AM »
Ovako ja predstavljam svoj clan unREAL gaming imamo zakupljen server kod HR - hostinga od 5 mjeseca jako ste dobar host vec svima predstavljam vas i vec sam davno jednom upitao za sponzora....
web nam je www.unreal-clan09.tk  .... jako smo dobra ekipa ljudi u klanu su preko 2500h+ only jako smo poznati sto se vidi po nasem zakupljenom serveru kod nas ... jako je poznat uvjek je pun cak nekad do 4-5 ujutro a po danu admini nemogu uc u server :) ... zato mislim da smo najjaci team i najpoznatiji u HR zasada sto se vidi po nasem gameserveru websiteu i ostalom........ cb igramo sa igracima poznatim poput lesaRa tj. najboljeg snipera u HR zatim Fenikza membera jednog od najboljih  team.a na cb.u An1mus Gaminga.... zatim Saaka igrac ETC.a tj. za mene jedan od boljih mp44 u hr.....
membera jos imamo brojimo trenutno u klanu 15 (bRXR,Saaka,lesaR,Fenikz,LUMPII,lec3ter,Glama,hanter,mdraks,mNwX,viscera,zylon,Djervish         
tj.viscera,zylon i dervish su bili na we are cod2 video najboljih igraca razlicith zemalja (zylon.Austria, Djervish ;slovakia, viscera-Cro )
 igraca tj. skoro sve Cb TEAM ... zasad smo odlucili stati na cb scenu a PCW ponekad
jako smo slozni pricamo na ts.u3  uvjekk....i treba nam 1 server od sponzora promovirat cemo vas na
 websiteu serveru takoder pubu koji je zakupljen kod vas i mislim ga odrzati do iduce godine..
i treba nam 1 14 slotni server.... kao sto sam vas vec prije ove nagradne igre zatrazivao... ali niste onda bili sponzorirali..
Usput server je rank 26 :D...
LP

unREAL clan
« Last Edit: August 01, 2010, 04:21:32 PM by mdraks »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #40 on: August 01, 2010, 11:27:24 AM »
pozzdarv ....
Ime klana : IceCold Team
Tag: IceCold.
Website : http://www.ice-cold.clanteam.com/
Igra : Call of Duty 2
eto kao sto mozete vidjeti na webu organizirali smo cup..danas se igra finale..cup je dobro prosao..igralo se sa uaco-m..igramo clanbase...trebali bi jedan org srv...htio bih da postanemo partneri ..
contact xfire : dado707
tnx

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #41 on: August 01, 2010, 04:14:18 PM »
Ovako najprije da pozdravim sve a onda ostalo....moje ime je Matej dolazim iz zagreba Imam 17 god u igrici Counter Strike Source sam vec 3 i Nesto godine....Znam da nisam na pravom mjestu no iima jedna molba malo sam pricao sa adminima nase CS:S HR scene...i dosli smo do toga kako bi nam Trebao Jos koi sponzor server ali koi bi bio PUBLIC kako bi pokazali Vasu kvalitetu i poslugu servera---prema tome vi bi imali veliki + kada bi ste hostali za HR CS:S scenu jedan dobar Public Server  do 24-26 slotova ubiti slotovi nisu prob no posto mi u HR CS:s Sceni imamo malo DeathMatch servera vas server bi smo u vjerojatnosti koristili kao Death match to jest mozda bi bio koi mjesec Public no onda kada bi se Skupilo Game-ra Presli bi smo na Death Match gdje bismo dobivali skiLL...prema tome nebiste samo bili Reklamirani na Server Imenu nego bi se potrudio Da dobijete mjesto Na CS HR Community-u a Moguce i na HCL-u...ETO TO BI BILO OD NAS  MOJ EMAIL: vukacino@hotmail.com .... Web od CS HR Community-a : www.counterstrike-hr.com....Eto mi vas Molimo da Napravite Nam Uslugu....ako jos sta treba javite....:D pozzz svimaa eto molim da se sto prije rjesi!!! LP= Lijep Pozdrav!

Offline
*
Brutal x Gamerz
« Reply #42 on: August 01, 2010, 10:00:12 PM »
Brutal x Gamer´zZz
multigaming clan from Hrv & BiH
Ime klana:Brutal x Game´zZz
Tag klana u igri:Brutal x Nick
Klan osnovan:Krajem 2008,pocetkom 2009 godine
Broj clanova:19 (BiH,Hrv,Srb)
Posiete weba:500 posjeta za 7 dana
Serveri:GameTracker


O Nama:
Mi smo multigaming klan,koi dolazi iz Bosne i Hercegovine,te Hrvatske.Osnovan je 2009 godine.Ove godine smo se aktivirali,tako da smo nasli sponzora (kgb-hosting) nabavili 3 servera od 32 slota (hostana u BiH) 2 privatna servera (hostana u inostranstvu),dobili smo web sa premium domenom .com.ba.Voljeli bi da dobijemo jedan privatni server (za PCW),a ako niste u mogucnosti da nam date taj server,bili bi smo veoma zadovoljni ako biste nam obezbijedili .com domenu (naravno,ako ste u mogucnosti) S postovanjem...
« Last Edit: August 06, 2010, 12:07:51 AM by pacov »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #43 on: August 02, 2010, 10:19:14 PM »
#1:Our Fucking Clan napravljen sredinom 2009. godine
#2:oFc...
#3:http://www.ofc-team.tk/[Jos se nadograduje]
#4:Imamo 13 aktivnih clanova i 1 inaktivnog clana,igramo cb,razne cod2 kupove i planiramo ici na sljedeci lan
Napomena:Sponzorirali bi vas na webovima,xfire-u,serverima i takode na majicama za lan

Lijep Pozdrav

Luxx
« Last Edit: August 06, 2010, 10:16:47 PM by Luxx »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #44 on: August 02, 2010, 10:23:26 PM »
#1.Ime clana: Cemoxic Gaming
#2.CB Link clana: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1735050

#3.Gaming:postojimo 3 godine i postizemo velike uspjehe sto mozete vidjeti na cb-u
#4.Xfire & gmail contact: skavaca / house123.music@gmail.com
#5.Line Up: vipAAAx,rdRRR,tekkno,rows,maask
#6.Sta nam je potrebno:Naime potreban nam je jedan ORG COD2 Server [14]
 slot

#7.Nesto za dodat:Cemoxic Gaming najbolji je hrvatsko/slovenski clan koji je bio top5 na CB-u u svim ladderima,te se opet vracamo na scenu al nam je potrebna pomoc od vas,vjerujemo vasoj pomoci na nasoj gaming sceni sto bi vam bilo vrlo profitno i naravno donilo itekakvu finacijsku dobit,team nikad nije bio na lanu kao clan ''cemoxic''nego su nasi igraci odlazili igrati sa profesionalne clanove,vjerujemo da cemo uspostavit dobar odnos te u daljnoj buducnosti ostvarit uz vasu pomoc ciljeve te doc do TOP5 kako smo i bili.
#8.Reklama: Reklamu bi drzali naravno svugdje gdje bi vama to odgovaralo tipa server,tag ,website,na LAN-ovima(majce)itd..

Srdaćan Pozdrav!
-----Cemoxic Gaming-----


« Last Edit: August 04, 2010, 12:51:14 AM by rdRRRR »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #45 on: August 03, 2010, 12:06:49 AM »
Ime Klana:nonames
Tag Klana:nonames
Website Klana:trenutno u izradi-domena .com sponsored by info-planet
Članovi Klana:
Eric Cantona(nitro)- igrac sa dosta uspjeha kao sto su igranje za hrvatsku cod 1,2,4 reprezentaciju.
ar0ner(boost)-osnivac klana koji zeli sa klanom nonames biti neko i nesto.
kuky(arkan)-takoder osnivac klana.
n1tro-igrac koji je igrao za jedne od najboljih klanova u hrvatskoj.
dEZiii-nas nizozemski igrac sa jako dobrim skillom.
m@tej-dosao u klan pripomoci u sto boljem ranku na cb-u.
jery- takoder dosao u klan pripomoci.
kamikaza-ako vam je do zezancije pozovite njega:D
t-mac- nas snip :D igra za bih repku:)
zvonki-nas pro trench:D

Takoder kao sto vidite predstavio sam naseg jedinog sponsora do sada koji nam sponsorira stranicu te dava popust na gaming opremu , tako cemo i vas po raznim stranicama predstavljati , te po serverima i na xfire,posjetili smo 2 lana (cod hr, i gamersject 3
« Last Edit: August 03, 2010, 12:08:39 AM by boost »

Offline
*
Re: Besplatno 50 - +team-SIRECT
« Reply #46 on: August 03, 2010, 12:58:35 AM »
  Ime Klana ''team-SIRECT
  Tag Klana  'team-SIRECT
  Website Klana nemamo jos ali UBRZO cemo imat jer 1 covjek radi na tomu
  Članovi Klana the doctor(2000h),matrixxx(+3000h),solider(+1800h),shake( 2,227h),lala( 1,762h),bastard(+1000h),cocy(+1500h)

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #47 on: August 03, 2010, 08:53:14 AM »
Pozdrav,
Ime klana: niqezz
Tag: zerOX
Gaming Since:08
Igre: Call Of Duty 2
Web Site: website nam je u izradi
Serveri:2 jedan pub i jedan war server
ClanBase: tek smo se prijavili
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server  ;D
Xfire kontakt: rimzi10
e-Mail: mihaelnaletilic@gmail.com
Zasto mi: jedni od najboljih na gaming sceni u hrvatskoj, pobijedili mnoge jake inzozemne klanove i obje strane ce biti zadovoljne ukoliko postanemo partneti
Hvala!!

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #48 on: August 03, 2010, 01:14:29 PM »


Poštovani, javljam se u ime cijelog Cause and Effect clana sa željom da učestvujemo u vašoj nagradnoj igri. Smatramo da smo dovoljno kompetentni da bi ova eventualna suradnja zavrsila dvostrukim zadovoljstvom. Iza nas su brojni uspjesi, igramo zajedno vise od 12 mjeseci aktivni smo na cb-u te postizemo mnoge uspjehe tamo. Sigurni smo da ćemo uz vašu suradnju i naše iskustvo postizati jos više. Možemo se pohvaliti osvajanjem 1. mjestom u nedavno završenoj balkan lizi. U našem klanu vlada prijateljska atmosfeta i uvijek smo spremni za nove uspjehe. Možemo se i pohvaliti fragmovijem u koji je uloženo puno truda i zadovoljni smo rezultatom. Web site imamo, ali trenutno tražimo dobar hosting. Ukoliko će naša suradnja biti dobra, postoji mogućnost da hosting za web uzmemo kod vas. Posjedujemo domenu www.cne-clan.com tako da za par dana bi trebali imati  web site online & running. :)
Ukoliko bi se nesto ostvarilo iz svega ovoga, bili bismo zadovoljni jednim CoD4 serverom.


ClanBase stranica klana: Cause and Effect
Xfire stranica klana: Cause and Effect
Nedavno osvojena Balkan liga: Cause and Effect
cNe Frag Movie:Cause and Effect


LP!

« Last Edit: August 04, 2010, 06:37:06 PM by steel »

Offline
*
Re: Besplatno 50 Private Gameservera
« Reply #49 on: August 04, 2010, 01:42:31 PM »
Mi smo ROCCAT.team. 2007 godine smo bili poznati i igrali cb i sudjelovali na nekim cupovima,ali tada je nas glavni leader quito Call Of Duty 2 i team se raspo.Sad ja admin opet sam uzdigo clan i skupio neke poznate članove.Trenutno kad se vratim sa mora cemo pocet cb opet igrat ali trebamo sponzora koji bi nam omogucio 1 server 14 slota war server lociran u hrvatskoj za pcw warove a mi bi vas objavljivali na serveru,webu,xfire-u i opsirnije.Hvala unaprijed!


me klana: ROCCAT.team
Tag:ROCCAT
Gaming Since: 1.-12.7.2007   2.-28.7.2010
Igre: Call Of Duty 2
Web Site:WEB U IZRADI  (USKORO www.team-roccat.com
Serveri: none
ClanBase:2007 smo bili jako poznati na cb estradi...sad cemo ponovo pocet cb
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: 14 Slots  Private CoD2 GameServer - Cracked
Xfire kontakt: karlobencic
e-Mail: karlo.bencic1@hotmail.com

Imamo prijatelje iz poznatog clana: team-o3s
« Last Edit: August 04, 2010, 02:01:18 PM by ROCCAT.team »