0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
Imam svoj server i nadoplacujem ga smsovima ali to mi preskupo dodje , je li sada mogu otic u postu i uplatim da ga produze? Tj. moram li novi server uzet ili mogu ovaj produzit?