Author Topic: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods  (Read 24339 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« on: January 28, 2010, 11:53:36 PM »
Fast Download Call of Duty 4 Mape i Modovi

http://cod4.hrvatski-hosting.com

Upute za Podešavanje brzog download-a Mapa i Modova:

1. Logirajte se u Game Panel
2. U GamePanelu Uredite main/server.cfg

Dodajte:

Code: [Select]
set sv_allowdownload "1"
seta sv_wwwDownload "1"
seta sv_wwwBaseURL "http://cod4.hrvatski-hosting.com"
seta sv_wwwDlDisconnected "0"

Nakon sto ste izmjenili vas server.cfg Spremite Datoteku i RESTARTAJTE SERVER

Datoteke koje imate na vašem serveru morate imati i na Redirectu (serveru za brzi download)
Datoteke moraju imati potpuno isti naziv direktorija/datoteka i moraju biti u istim direktorijima.

z_custom_ruleset.iwd fajl nemojte uplodati na redirekt jer je jako mali i brzo se skida, a ako radite izmjene u njemu morate ga svaki puta ponovno uplodati i na redirekt server.

Mape uplodate na Redirect preko vašeg Game Panela

Predlozite Mape i Modove:
« Last Edit: February 25, 2013, 11:28:41 PM by admin »
Banner 500x100

Offline
*
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #1 on: October 08, 2010, 11:20:40 AM »
Kako bi ja stavio svoje Skinove na server?! :)

Offline
*
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #2 on: January 22, 2011, 12:26:59 PM »
A kako maknuti fajlove sa fast download servera? Jer dok sam isprobavao sknove one velike sam uploadao na fast download server a htio bi ih maknuti tako da se ne skidaju ljudima automatski a ne znam kako. Moze neka pomoc?

Offline
*
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #3 on: January 22, 2011, 12:36:16 PM »
morate kontaktirati odjel podrske na email.
Banner 500x100

Offline
**
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #4 on: January 22, 2011, 05:48:28 PM »
A kako maknuti fajlove sa fast download servera? Jer dok sam isprobavao sknove one velike sam uploadao na fast download server a htio bi ih maknuti tako da se ne skidaju ljudima automatski a ne znam kako. Moze neka pomoc?

Pa mozes ti imati koliko hoces fileove na redirectu,ali ako ih maknes sa servera,nece se to ljudima skidati,znaci samo makni te fileove iz  gpanela,tj iz foldera od moda i to je to..Nece se vise ljudima skidati

Offline
*
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #5 on: May 05, 2011, 12:24:18 AM »
Sve je to super.. ali meni fast download ne radi preko "seta sv_wwwBaseURL "http://cod4.hrvatski-hosting.com"

Rado bih volio nati razlog..
Sve je postelano kako je navedeno u uputstvima ali jednostavno mi ne zeli skidat s "hrvatskog hostinga". umjesto toga sam stavio drugi baseURL (privremeni/zamjenski) dok ne saznam kako rjesiti ovaj problem..

Ima li itko ikakav savijet?

Offline
*
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #6 on: May 05, 2011, 12:31:00 AM »
Svima radi brzi download, provjerite da ste dodali postavke u server.cfg i modove i mape koje želite da se downlodaju morate uplodati na redirect preko Game Panela kako bi mogao download raditi
Banner 500x100

Offline
*
Re: Brzi Download CoD4 Maps & Mods
« Reply #7 on: May 05, 2011, 09:02:07 PM »
Sve je to super.. ali meni fast download ne radi preko "seta sv_wwwBaseURL "http://cod4.hrvatski-hosting.com"

Rado bih volio nati razlog..
Sve je postelano kako je navedeno u uputstvima ali jednostavno mi ne zeli skidat s "hrvatskog hostinga". umjesto toga sam stavio drugi baseURL (privremeni/zamjenski) dok ne saznam kako rjesiti ovaj problem..

Ima li itko ikakav savijet?

1.) Provjerite server.cfg kao sto je porucio admina
2.) Provjerite da li se mod nalazi na redircetu ( Game Panel - Redirect - Mods )
3.) Provjerite da li je mapa koju trazite uplodana na redirect ( Redirect - usermaps )

( To ukljucuje i posebno napravljene modove ! U slucaju da ste radili vlastite skinove, morate uplodati cijelu mapu na redirect kako bi se mod mogao skinuti ! )


Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #8 on: July 18, 2011, 06:48:00 PM »

Mape uplodate na Redirect preko vašeg Game Panela


Trazio sma u Panelu ali nema tog redirect uploada, tj, gdje on stoji jer ga ne nadem.

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #9 on: July 23, 2011, 01:36:57 PM »
da... Sve je to lijepo ali meni koji imam pod: C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\Mods svoj mod sa servera radi, a ostalima neće dosnloadati makar sam sve radio prema uputama...

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #10 on: July 23, 2011, 06:15:06 PM »
Trazio sma u Panelu ali nema tog redirect uploada, tj, gdje on stoji jer ga ne nadem.

pod game options

da... Sve je to lijepo ali meni koji imam pod: C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\Mods svoj mod sa servera radi, a ostalima neće dosnloadati makar sam sve radio prema uputama...

Provjerite najčešća greška je velika mala slova, jer se na serveru koriste mala slova mods Mods
Banner 500x100

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #11 on: July 23, 2011, 09:42:57 PM »
Provjerite najčešća greška je velika mala slova, jer se na serveru koriste mala slova mods Mods
[/quote]

Ma nisu mala slova u pitanju. NIje ni bitno više trenutno jer sam poslao sam vam na mail o toj temi pitanja... znam da se mogu staviti samo mala slova, brojevi i eventualno  =, -, _, . (točka) i takve gluposti... Jednostavno rečeno, ni meni nije skidalo ali kad sam stavio taj mod (a imao sam ga na kompu) kamo već ide, sve je bilo dobro... Možda u modu nisam stavio da dozvoli download, tko bi znao... Makar neznam dal to ima veze ako na server.cfg upišem one sve komande za skidanje... Meni više ne može ovo pomoći, ali možda nekome bude, tako da nemojte brisati ovaj post, dobro dođe :D

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #12 on: August 21, 2011, 01:12:59 AM »
Dakle da nastavimo diskusiju s redirectom..
jos uvjek nisam uspio osposobit fast download.. imam 2 servera na hrvatskom hostingu i ni na jednom mi ne funkcionira..

odnosno funkcionira u mojoj varijanti koju koristim na jednom od ta 2 servera ali ne preko vaseg redirecta..

VAŠ PRIMJER POSTAVKI KOJ BI TREBAO RADIT

// Client Download settings. (0=off/1=on) Used for MODs and custom maps
set sv_allowdownload "1"
seta sv_wwwDownload "1"
seta sv_wwwBaseURL "http://cod4.hrvatski-hosting.com"
seta sv_wwwDlDisconnected "0"

(napominjem da mi je tako postavljeno na prvom serveru)

MOJA VARIJANTA KOJA FUNKCIONIRA.. (drugi server)

   //Download
set sv_allowdownload 1
set sv_wwwDownload 1
set sv_wwwBaseURL "http://kp-clan.com/cod4maps"
set sv_wwwDlDisconnected 0

(isprobane su sve varijacije na temu i kombinacije vezane za "set i seta, download i client download..", navodnike, copy paste http domene itd.. pazi se na to sto se pise tipa slova i brojevi, razmaci itd.. itd.. no Vas primjer u mojem slucaju jednostavno ne radi! automatski mi download vraca na gameserver)

any idea??
bio bih bas sretan kad bi to uspio rjesit..  :)

P.S.
na Vasem redirectu stoji napomena da je max file size za upload 50MB.., sto je s modovima koji prelaze tu velicinu?
(primjerice moj mod je velik 164MB i sadrzi 2 filea koja su veca od 50 MB.. kako dici takav mod na Vas redirect? i dali postoji varijanta da ne uploadam file po file jer mi nije bas prakticno s obzirom da mod sadrzi cca 80 configa?)

da nebi doslo do zabune.. redirect pokusavam osposobit za mape.. ako uspijem to slozit ostaje mi samo jos borba s modom..
rjesenje ove problematike moglo bi biti nagradjeno pivama!  :)

LP
« Last Edit: August 21, 2011, 01:18:19 AM by robach »

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #13 on: August 21, 2011, 12:37:23 PM »
Postavke downloada moraju raditi jer rade na svim drugim serverima, uostalom kao sto ste sami napisali, postavke su identicne samo sto je promjenjena adresa downloada.
E sad, da li korsitite isti mod na oba servera ?
Da li je mozda u modu iskljucen download ( ako on sadrzi neki svoj server.cfg ) ?
Provjerite da li je mod u potpunosti identican onome na redirectu...ako se ne podudaraju fileovi na vasem gameserveru i redirectu, onda ce se fileovi skidati neprestano, te ce se skidati s vaseg gameservera.

Quote
P.S.
na Vasem redirectu stoji napomena da je max file size za upload 50MB.., sto je s modovima koji prelaze tu velicinu?
(primjerice moj mod je velik 164MB i sadrzi 2 filea koja su veca od 50 MB.. kako dici takav mod na Vas redirect? i dali postoji varijanta da ne uploadam file po file jer mi nije bas prakticno s obzirom da mod sadrzi cca 80 configa?)

Upload fileova vecih od 50 mb mozete napraviti pomocu FTP programa ( npr. FileZilla)


Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #14 on: August 21, 2011, 02:42:35 PM »
U cfg-u je ukljucen download i dodatni cfg za download ne postoji..

Quote
Upload fileova vecih od 50 mb mozete napraviti pomocu FTP programa ( npr. FileZilla)

??Upload na Vas redirect putem filezille? (host? user? pass? port?)

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #15 on: August 21, 2011, 04:21:35 PM »
pa stranica ti je cod4.hrvatski-hosting.com/upload.php, username ti je upload2, a pass ti je onaj iz ftp linka
ftp://srvXXXX:PASS@IPADRESS


Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #16 on: August 22, 2011, 06:13:11 PM »
failove veče do 50mb staviš na gameserver i zatražiš od podršne na mail da ti prebace na redirect

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #17 on: October 27, 2011, 05:38:25 PM »
ljudi nam serveru sami problemi koji se polako rješavaju :) ali jedan nikako da riješim :( ja u cfg builder namjestim sve kako treba (mislim na mape) sve mape koje nisam tio izbriso ih stavio sve na war - tdm jer mi je server tdm promod ali stalno mi mape stavlja na sd ili koth ili sab ili dm nezz zas cak sam i u server.cfg izbriso sve osim war ali opet idu take mape sa drugom vrste igre :) pretpostavljam da bi samo admin znao odgovor na to pitanje :(
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #18 on: October 27, 2011, 10:12:27 PM »
odi u adminmod pa u configs.cfg i namjesti random map cycle na 0


Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #19 on: October 28, 2011, 02:04:07 PM »
"
whisper = 0

[banner]
enabled = 1
time = 120

[randommapcycle]
enabled = 1
maps = ...........
sta tu treba promjenit sad ? o.O
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #20 on: October 28, 2011, 02:39:02 PM »
[randommapcycle]
enabled = 0



Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #21 on: March 25, 2012, 07:44:32 PM »
molim vas da vas pitam zasto vam je redirect spor MISLIM KAD UPLOADAM NEKI FILE NPR. z_skins !!!sporo se uploada!!!...SVE MI JE UREDU S NETOM SVE IDE BRZO ČAK MI JE I KOD FRENDA SPORO!!!NEZZ JEL KOD VAS KVAR AL ODG BRZO!!!
Ak ti treba pomoc tu sam da pomognem pitaj me na moj xf: sbkarlo!! :)

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #22 on: March 26, 2012, 11:34:55 AM »
Upload brzina ovisi samo o vašem netu.
Banner 500x100

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #23 on: March 27, 2012, 09:45:21 AM »
a da vas pitam jel se file-ovi mogu uploadat preko filezille na redirect
Ak ti treba pomoc tu sam da pomognem pitaj me na moj xf: sbkarlo!! :)

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #24 on: March 27, 2012, 12:58:19 PM »
@sbkarlo nemozes

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #25 on: March 27, 2012, 02:10:24 PM »
Upload je samo preko linka u game panelu.
Banner 500x100

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #26 on: September 05, 2012, 07:04:13 PM »
zanima me moze li netko uploadati failove na redirekt u mapu koju sam ja napravio?

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #27 on: October 01, 2012, 11:45:27 PM »
Pozdrav. Zanima me zasto mi svaki put pukne veza od neta kada idem uploadati na redirect svoj mod (sveukupno oko 8mb), a preko filezile mogu uplodati sve na gpanel bez poteskoca. Molim odgovor.
Promodlive SD

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #28 on: October 11, 2012, 09:22:20 AM »
nisam siguran al mslm da sam negdi vidio an ovom forumu ftp od redirecta...pa probaj nac i preko filezille uploadat (al nisam siguran !!!)

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #29 on: October 11, 2012, 06:00:18 PM »
Pozdrav. Zanima me zasto mi svaki put pukne veza od neta kada idem uploadati na redirect svoj mod (sveukupno oko 8mb), a preko filezile mogu uplodati sve na gpanel bez poteskoca. Molim odgovor.

provjeri ponovno dali ti pukne veza, nebi trebalo biti problema.
Banner 500x100

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #30 on: October 11, 2012, 08:51:41 PM »
redirect radi ispravno, a sto se tice ftp postavki od redirecta, sada se samo moze uplodati preko weba


Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #31 on: October 12, 2012, 08:36:19 AM »
onda mi se ucinilo :P

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #32 on: March 27, 2013, 09:27:30 PM »
Dal ima neki drugi nacin osim preko weba...ovako ni neznas dal se uploada kad cijelo vrijeme pise slanje zahtjeva na taj cod4.......... i koliko je posto uploadano vec gore? a podrska svaka cast e mail poslan prije mozda 5 dana niti o od odgovora

Offline
**
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #33 on: March 28, 2013, 08:11:33 PM »
Na google chromu pise pa bas ako zelis vidjeti skini njega ali nema potrebe. I ovisi ako su velike datoteke koje uploadas nemozes za tren.
Promodlive SD

Offline
*
Re: Brzi Download (REDIRECT) CoD4 Maps & Mods
« Reply #34 on: March 28, 2013, 10:14:16 PM »
isračunica jednostavna [(MB x 1024) / 20] / 60 = min
za prosječno trajanje uploada