Author Topic: Kako mogu primati uplate od igrača za moj server?  (Read 6167 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Kako mogu primati uplate od igrača za moj server?
« on: November 18, 2011, 06:23:59 PM »
Nova opcija: Primajte uplate od vaših igrača i administratora kako bi vam olakšali plačanje servera.
Na vaš zahtijev ubacili smo novu opciju prema kojoj vi možete primati uplate direktno na naš račun od vaših administratora ili igrača.

Kako mi netko može uplatiti novac na moj račun?
 - Morate osobi poslati naš broj računu te pod Opis plačanja i poziv na broj odobrenja moraju upisati vaš client id koji se nalazi u game panelu.

     Client id: nalazi se u game panelu kad kliknete na ime igre koju imate u game panelu i pod "Server Details" imate Client id broj.
            Broj je isti za sve servere koje imate u vašem game panelu.



Kako mogu vidjeti stanje na računu?
 - Stanje na računu možete pratiti u whmcs-u (Billing Panelu). Stanje na računu vam piše na desnoj strani kada se logirate u vaš Billing panel.
     "Stanje kreditnog računa: 0.00HRK"

Dali je potrebno slati sliku uplatnice?
 - Kako bi vam uplata bila brže dodana na vaš račun najbolje je da sliku uplatnice šalje vlasnik game panela, što znači da uplatitelj pošalje sliku uplatnice vlasniku game panela, a vlasnik game panela je prosljeđuje nama.

Kako mogu koristiti iznos koji imam na računu?
 - Iznos koji je prikazan u vašem billing panelu možete odmah korisiti za plačanje/produživanje vašeg Game servera ili naručivanje novih usluga.

 Billing Panel Link: http://secure.studio4host.com/user/clientarea.php?language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr

Napomena: uplačene iznose ne isplačujemo nego ih možete koristiti samo za narudžbe/plačanje naših proizvoda i usluga.
« Last Edit: October 26, 2015, 05:54:14 PM by admin »
Banner 500x100

Offline
*
Re: Kako mogu primati uplate od igrača za moj server?
« Reply #1 on: November 20, 2011, 10:37:04 AM »
zanimljiva opcija mogla bi biti korisna

Offline
**
Re: Kako mogu primati uplate od igrača za moj server?
« Reply #2 on: August 27, 2012, 09:59:27 PM »
Odlično,svaka čast,idem odmah naručiti jedan MC server na kojem ćemo igrati ja i moji prijatelji čisto za zabavu :)


Steam: arstegall1
xFire: arstegall



Offline
*
Re: Kako mogu primati uplate od igrača za moj server?
« Reply #3 on: April 01, 2013, 03:57:27 PM »
Nadam se da sam pogodio temu..
Znaci dali je moguce prebacit mail na kojemu je server na drugi mail, naravno da se i podatci promjene ali da broj slotova,ip ostane isti?

Offline
*
Re: Kako mogu primati uplate od igrača za moj server?
« Reply #4 on: April 06, 2013, 01:29:26 PM »
Za takvo nesto moras kontaktirati podrsku (morat ces i moci dokazati da je to tvoj gameserver)