Author Topic: Modovi velike velicine  (Read 3345 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
Modovi velike velicine
« on: July 18, 2011, 12:13:20 PM »
Pozdrav, izvinite ako je netko vec to pitao, ali nisam nasao. Zanima me koja je maximalna velicina uploada moda. Izasla je nova verzija jednog moda kojeg sam trazio ali ne podrzavate, imam ga skinutog na komp ali kad udem u fpt servera pise ispod kod uploada max 50 M, neznam dali je to MB ili sta, kod narucivanja pisalo je " Neograničen prostora na disku" pa me zanima dali moze vise od 50 MB, jer mod ima oko cca 305 MB + nesto jos sitno.
-----------------------------
Uz postovanje FriDa

Offline
*****
Re: Modovi velike velicine
« Reply #1 on: July 18, 2011, 12:23:44 PM »
mislim da bi to njima trebao dati link da oni to stave(kontaktiraj podršku s linkom), imaš neograničeno prostor na disku ali je zabranjeno stavljanje datoteka preko 50mb koliko mislim zbog sigurnosnih razloga ;).


I was born intelligent, education ruined me.


Offline
**
Re: Modovi velike velicine
« Reply #2 on: July 18, 2011, 04:11:30 PM »
Vjerojatno si u krivu, ako nisi onda sry, ali eto, uploadao sam 3-4 datoteke ukupno 40 MB i dosao na jednu datoteku sa 36 MB i kad bi doslo do 100% uploadanja, dao bi mi neki error da sam uploadao preveliku datoteku, (u tom smislu) i datoteke u mods mapi ni traga.

Offline
***
Re: Modovi velike velicine
« Reply #3 on: July 18, 2011, 04:16:39 PM »
Probaj upload putem filezile

Offline
*****
Re: Modovi velike velicine
« Reply #4 on: July 18, 2011, 04:51:23 PM »
hm zaboravih pitati, misliš da uplodiraš na gameserver ili fastdownload ?, ako na gameserver onda koristi neki ftp client, ako na fastdownload onda preko stranice moraš.


I was born intelligent, education ruined me.


Offline
**
Re: Modovi velike velicine
« Reply #5 on: July 18, 2011, 04:54:35 PM »
Paaaa.... nekuzim sto pitas, ja uploadam mod preko game panela u webftp/mods, i tamo mi je pisalo error neki nakon sto se uploadala cjela datoteka koja je manja od 50 MB, a sad uploadam preko filezilla pa da vidimocu li uspijet.

Offline
**
Re: Modovi velike velicine
« Reply #6 on: July 18, 2011, 05:19:40 PM »
Evo zahvaljujem antetu, uspio sam pomocu FileZilla :)

Offline
*
Re: Modovi velike velicine
« Reply #7 on: July 23, 2011, 06:10:01 PM »
INFO
WebFTP - Za datoteke do 20MB
Pro WebFTP - Za datoteke do 50MB
FTP Programi (windows, File Zilla, SmartFTP) - Neograničeno više datoteka

Redirect do 50MB preko game panela, a za vece datoteke kontaktirajte podršku.
Banner 500x100