Author Topic: Spor upload  (Read 4302 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Spor upload
« on: April 24, 2011, 01:02:21 PM »
ja neznam kako vi uspijete upload modove evo ja 20mb vecu ploadam 3 sata i nikako nece :S
Znate neki trik da ubrzam upload?




Offline
**
Re: Spor upload
« Reply #1 on: April 24, 2011, 02:01:54 PM »
ja neznam kako vi uspijete upload modove evo ja 20mb vecu ploadam 3 sata i nikako nece :S
Znate neki trik da ubrzam upload?

Ima jedan jako dobar i jedini koji radi.

Ovisno o tvom internet provideru kupiš najbrži internet, ali i dalje ce vjerovatno biti spor kad su u HR svi spori

Offline
*****
Re: Spor upload
« Reply #2 on: April 24, 2011, 03:05:53 PM »
bit će ti i dalje spor, ne baš tolko ali će biti ;) o ovom bi se dalo raspravljati, najbrzi upload u HRV adsl usluge je 768kbps, a imaš neku uslugu u zagrebu, simetričnu brzinu, 5mbps download i 5mbps upload.Naravno isključi torrent prije nego sto uplodiraš nešto zato što ti i torrent koristi upload brzinu.


I was born intelligent, education ruined me.


Offline
*
Re: Spor upload
« Reply #3 on: April 25, 2011, 09:56:43 AM »
Ali ja ovako nemogu imam 40mb za upload 20mb skinovi i 20mb night jer mi to oni mogu staviti?I jel ima neka stranica di mogu drugdje staviti a ne preko njih?

Offline
*
Re: Spor upload
« Reply #4 on: April 25, 2011, 06:11:17 PM »
ja baš nisam shvatio što je problem

to kaj ti treba da jako dugo stavlja na server? ili kaj budeš morao 2 puta stavljati ( server i redirect )
ili dowloadanje moda?

Offline
*
Re: Spor upload
« Reply #5 on: April 26, 2011, 08:07:26 PM »
Mislim da trazi da support za njega uploda modove kako ne bi on trebao jer njemu ide sporo - nemoguce :P
morati ces pricekati dok se ne uploda ili otici kod prijatelja koji ima brzu internet vezu od tebe i odnijeti mu sve na usb-u pa nek on uploda za tebe...