Author Topic: custom mape  (Read 5308 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
custom mape
« on: March 21, 2011, 11:46:00 AM »
Downloado sam 2 mape preko CP-a,Terminal i Modern matmata i ne rade mi na serveru..u cemu je problem? igra se S&D ali obe ga podrzavaju

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #1 on: March 22, 2011, 10:50:29 AM »
mozda da napises malo vise informacija ?
Da li ti izbaci neki error ?
Jesi li pravilno stavio mape ?
Jesi li ih uvrstio u map rotate ?
...


Offline
*
Re: custom mape
« Reply #2 on: March 23, 2011, 12:06:54 AM »
Znaci ove gore mape ne rade a isto tako sam skinuo Nuke i Fav i one rade.Nisam ih stavio u rotaciju jer ih prvo isprobam preko rcona,znaci manualno stavim svaku mapu koju skinem da vidim da li radi i onda ako rade ih stavim u rotaciju.Za Terminal mi pise da mora biti u modu..ali je mod(Openwarfare),a za drugu nista kao hoce(ucitava) pa nis...Neko rjesenje?

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #3 on: March 23, 2011, 10:58:55 AM »
Openwarfare mod ne spada u modove sa velikim brojem xmodela i dodatnih tekstura tako da na njemu rade manje-više sve custom mape.
1. "A mod is required for custom maps" greška se javlja:
- kada se tražena mapa ne nalazi u "usermaps" folderu
- kada ime mape u "usermaps" folderu i ime mape u "configs/ server/ mapcontrol.cfg" nisu jednaki ili si u copy/paste pogriješio u razmacima, navodnicima ili slično

Malo pregledaj "usermaps" mapu, te je usporedi sa "configs/ server/ mapcontrol.cfg" i lako ćeš pronaći grešku.

2.Mapa se učitava (tj. pokušava se učitati), ali se igra smrzne

Mapa "usermaps" u cod4 mapi, i mapa "usermaps" na redirectu se "ne poklapaju", a config servera pokušava učitati istu. Server pokušava učitati mapu, ali nemože. Usporedi si "usermaps" mape i pronaći ćeš grešku.

Za testiranje custom mapa nemoj koristiti game server, već si na svom kompu napravi testni server. Tako ćeš izbjeći probleme oko nepotrebnog downloada/uploada ili izmjene u "usermaps" mapama.

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #4 on: April 06, 2011, 02:33:05 PM »
MOZE NETKO POMOC PLIZZZ

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #5 on: April 06, 2011, 03:16:27 PM »
nece uci u server imam IP i nece usc u server dodje do 10 i kase connect time out

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #6 on: April 07, 2011, 12:36:03 PM »
dincina:
reci u cemu je problem


Offline
**
Re: custom mape
« Reply #7 on: May 18, 2011, 06:14:44 PM »
Downloado sam 2 mape preko CP-a,Terminal i Modern matmata i ne rade mi na serveru..u cemu je problem? igra se S&D ali obe ga podrzavaju

Isti problem sa iste dvije mape.....pokazuje mi kad se pokusam spojiti na server .....error_moderm_matmata diferent server

Dali treba u cfg servera ubaciti neku komandu da vuce mape iz usermaps ili je dovoljno samo ubaciti naziv mape u rotaciju, mod na serveru je HC (ako je bitno)
I dali treba mozda te mape ili samo pojedini file ubaciti u "zone" - "english"  ( load.ff i ff i iwd)

Hvala unaprijed

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #8 on: May 19, 2011, 07:42:01 PM »
hmm običan nemodani HC server? za custom mape je potreban  custom gamemod

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #9 on: May 20, 2011, 01:49:04 AM »
ili samo stavite prazan direktorij sa modom
Banner 500x100

Offline
**
Re: custom mape
« Reply #10 on: May 27, 2011, 11:05:27 AM »
ili samo stavite prazan direktorij sa modom

Moze pojasnjenje malo detaljnije

naziv direktorija,gdje ga staviti...malo si me zbunio sad,ne vidim svrhu praznog direktorija :)

Hvala

Offline
*
Re: custom mape
« Reply #11 on: May 27, 2011, 06:05:48 PM »
Napravite prazan direktorij u direktoriju mods i samo u game panelu stavite Game Mod: mods/naziv-direktorija

Mod nece biti aktivan kad nema nikakvih datoteka unutra, a možete koristiti custom mape
Banner 500x100

Offline
**
Re: custom mape
« Reply #12 on: May 28, 2011, 12:34:46 AM »
Hvala  ;)