Author Topic: PBSS za admine  (Read 16364 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
PBSS za admine
« on: February 26, 2017, 05:51:51 PM »
Pozdrav,

Treba bih pomoć oko navedenog, znači da ostali admini imaju pristup PBSS-ovima bez FTP-a i pristupu datotekama servera. Znam da navodno server treba biti original, ali čuo sam isto tako da se to može napraviti i na crack-iranim serverima, no nisam uspio odgonetnuti kako. Po netu i forumima ima sve nešto zbrda zdola, ništa konkretno. Ako ima koja dubra duša da je voljna objasniti kako to napraviti, bio bih zahvalan.
« Last Edit: February 26, 2017, 06:12:35 PM by begginer »

Offline
*
Re: PBSS za admine
« Reply #1 on: February 26, 2017, 08:17:55 PM »
Da to je taj link. Taj link je public link koji dajes adminima.
Prvo sa lijeve strane u meniu odaberi Addons i instaliraj pbss viewer.

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #2 on: February 26, 2017, 09:32:38 PM »
Pozdrav,

Treba bih pomoć oko navedenog, znači da ostali admini imaju pristup PBSS-ovima bez FTP-a i pristupu datotekama servera. Znam da navodno server treba biti original, ali čuo sam isto tako da se to može napraviti i na crack-iranim serverima, no nisam uspio odgonetnuti kako. Po netu i forumima ima sve nešto zbrda zdola, ništa konkretno. Ako ima koja dubra duša da je voljna objasniti kako to napraviti, bio bih zahvalan.

Najbolje ti je da ako imas web stranicu instaliras web rcon i stavis vise servera ako ih imas i spojis sa ftp i imas sve na jednom mjestu.

1:
2:

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #3 on: February 26, 2017, 09:34:58 PM »

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #4 on: February 26, 2017, 10:59:30 PM »
Hvala dečki puno. goddzila, nažalost nemam, ali i gogijeva varijanta će mi odgovarati, bitno da imaju pristup. Hvala još jednom! :)

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #5 on: February 27, 2017, 01:25:06 AM »
A dečki, već kad sam otvorio topic da onda pitam do kraja sve. Vidio sam i opcije preko panela za dodavanje subuser-a, da li se i preko toga može naštimati pristup samo PBSS-ovima ili ne? Pitam zbog toga što ako mi netko više ne bude admin, i dalje će imati pristup linku, iako znam da ništa ne mogu smrdati preko toga, ali eto, kad bi išlo preko subuser-a, obrišem mu profil i to je to.

Offline
*
Re: PBSS za admine
« Reply #6 on: February 27, 2017, 02:35:50 AM »
Samo ti koristi taj link.

Subuser se koristi za ono sto sluzi, "podkorisnik", user kojemu dodjelis odredena prava koja moze imati u gamepanelu, to nije za slike i nemoj davati subusera nekome ako zelis da on/ona imaju pristup samo slikama, za to koristis link koji je ionako javan i svatko ga moze vidjeti bez obzira bio on admin ili ne.

To sto netko nece biti admin uopce nije problem da ne bi imo taj link i dalje. Tu nemas nikakvih sifri niti username-a, ne vide se nikakvi server fajlovi, ne moze se nista raditi preko tog linka osim gledat slike.

NAPOMENA: Pazi da dajes PUBLIC link koji nema ftp sifru i username u sebi. Postoji i private link koji je ftp link i sadrzi ftp sifru i username.

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #7 on: February 27, 2017, 02:43:23 AM »
U redu legendo, hvala ti još jednom. Sretni su ovi što te imaju! :D Znam za taj drugi link, nemaš brige. Znači to je jedini (jednostavni) način za gledanje PBSS-ova (sem ovog što je goddzila napisao koji mi je već malo kompliciraniji)?

Offline
*
Re: PBSS za admine
« Reply #8 on: February 27, 2017, 02:06:56 PM »
Ovo sto je godzila napiso je sustav za web. Dobro je to, super stvar inace, pogotovo kada imas puno servera, ali za jedan, dva servera nemas potrebe za tim osim ako bas ne zelis imat tako nesto i biti "geek admin". :D

Link ti je najjednostavniji nacin za gledanje slika i najsigurniji nacin.

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #9 on: February 27, 2017, 03:35:31 PM »
Skontao sam to njegovo, samo nemam web, a niti znam raditi, baš mi se i ne isplati na to trošit vrijeme pogotovo kad je jedan server u pitanju. Okej, ty.

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #10 on: February 28, 2017, 11:35:55 PM »
Pozdrav ekipa, opet ja haha. xD Gogi, napravio kako si rekao, pod Addons instalirao PBSS Viewer i kad kliknem na slike da prikaže, izbaci mi ono na slici.

Offline
*
Re: PBSS za admine
« Reply #11 on: March 01, 2017, 02:59:49 AM »
Morat ces mail poslat supportu da pogleda to.

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #12 on: March 07, 2017, 06:06:15 PM »
Na koji mail? Poslao sam im prije tjedan dana na info@studio4host.com i još nisam dobio odgovor.

Offline
*
Re: PBSS za admine
« Reply #13 on: March 07, 2017, 09:57:56 PM »
Vjerojatno je mail otiso u spam pa ga nisu vidjeli. Kontaktiraj pomocu web forme http://secure.studio4host.com/user/contact.php?language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr

Offline
**
Re: PBSS za admine
« Reply #14 on: August 21, 2017, 10:02:57 PM »
Ma džabe njima pisati, 5 mj. je prošlo i poslano je ne znam koliko mail-ova, nitko ništa, a uredno se plaća srv svaki mj. Žalosno!