Author Topic: Srvr je stao  (Read 4065 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Srvr je stao
« on: August 07, 2016, 04:14:37 PM »
 :o srvr je kao i ostali na game trackeru prestao raditi mozete li mi reci Jel do mene ili do vas???  I kad ga resetiram nista ne pokaziva niti koja je mapa nit ista?!
« Last Edit: August 07, 2016, 04:16:35 PM by Denis12 »

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #1 on: August 07, 2016, 05:25:54 PM »
Gametracker nema veze sa hostingom. Ako server radi i mozes uc na njega moze biti da je nesto do gt-a.

Isto tako ako si koristio botove na serveru tad ti je server resetiran i blacklisted je na gametrackeru i vise nikada se nece rankupat.

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #2 on: August 07, 2016, 07:03:53 PM »
al moj srvr nije jedini koji je stao i nisam mecao nista jednostavno je bio stao....jedno 20 hrvatskih srvra je sa game trackera nestalo!!! danas sam ga bio resteirao i bio je radio nekih 5 minuta i onda opet nista :/

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #3 on: August 07, 2016, 10:05:03 PM »
Mozda nesto radi gt ili hosting. Pricekaj danas, sutra, koji dan.

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #4 on: August 08, 2016, 03:56:09 PM »
Sad kad mi radi srvr neradi crack na njemu i izbaciva ostale igrace :( jel imate nekakvo rjesenje za to?

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #5 on: August 08, 2016, 03:58:08 PM »
srvr kad stavim na crack onda se ugasi

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #6 on: August 08, 2016, 03:58:17 PM »
Kod mene isti problem

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #7 on: August 08, 2016, 04:00:53 PM »
kada instaliram Server Cracked + NO Guid Spoof + AntiBlock (2) server se nece startat

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #8 on: August 09, 2016, 12:27:57 AM »
Zamolio bih vas da stavite qconsole.log fajlove ovdje. Ne mogu vam ovako napamet reci sto bi moglo biti, a nemam nikakve informacije od hostinga da su nesto radili oni.

Offline
**
Re: Srvr je stao
« Reply #9 on: August 11, 2016, 04:24:51 PM »
Bili su popravili to sad na jedno 2 sata i opet su sj***li

Offline
*
Re: Srvr je stao
« Reply #10 on: August 11, 2016, 05:12:18 PM »
Moras uzet u obzir da activision vec godinu dana ne supporta igru. I da gametracker.com ima problema sa dobivanje statusa servera. gt.com je vec  godinu dana, cak i duze, na "manualnom query-u" direktno sa servera kojeg user spremi na gt.com, al to moze dovest do toga da ce firewall dedicated servera gdje je hostan cod4 banat gametracker privremeno, na sat, dva, dan, tjedan, ili neko drugo odredeno i neodredeno vrijeme jer gametracker "spama" sa query zahtjevima game server svakih 5 minuta, cak i manje, 3 minute cini mi se.
Ako hosting nije nista radio u meduvremenu lako moguce da je ovo problem. Isto tako kako sam naveo gore problem moze biti i ako koristis botove na serveru ili redirect skriptu zbog koje ce gametracker.com derankat i blacklistat (banat) server i nece se vise nikad moc rankup-at.