Author Topic: Modovi  (Read 2619 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Modovi
« on: January 21, 2011, 01:56:51 PM »
Pozdrav
Zanima me ako da li je moguce u modu podesiti killcam i hardcore tdm te kako se to podesava s obzirom da mi je to nariktano i radi, ali ne radi ako je upaljen mod tocnije openwarfare mod?? ??? ???

Offline
**
Re: Modovi
« Reply #1 on: March 17, 2011, 12:17:42 PM »
Skini Modern RCON i podesi u njemu

Offline
*
Re: Modovi
« Reply #2 on: March 17, 2011, 01:04:17 PM »
ovako uz OW mod dobiješ dodatne cfgove koje trebaš ubacit u mapu moda ili u mapu maina ja ti preporučujem da ti bude u mapi moda
i onda podesiš onih miljun opcija koje podržava "exec" cfg ili restartaš serveru i zabavi se :)

Offline
*
Re: Modovi
« Reply #3 on: March 17, 2011, 01:14:52 PM »
pogledaj u mapu moda bi ti se morala nalaziti mapa
configs
u njoj su još par mapa itd.. tamo su ti configi koje trebaš uredit za podešenje moda
sad u početku mape bi bilo dobro onaj config "ow.cfg" preimenovat u "server.cfg" ili u cpanel opcijaj servera iz server.cfg zamjenit sa
"ow.cfg"


samo ti mogu reči puno igranja ćeš imat s time

ili možeš cjelu mapu configs kopirat u main
i na kraju server.cfg-a dodat

//******************************************************************************
// OPENWARFARE CONFIGURATION FILES
//******************************************************************************
exec configs/openwarfare.cfg


ali nemoj me držat 100% za rijeć jer sad to iz zječanja radim i starog moda kojeg imam na kompu



btw preporučujem ti da ti sat radi običan HC tako dugo dok nepodesiš mod u potponusti (na svojem kompu) pa ga staviš na server
jer to je mod s najviše opcija koje sam ikad vidio :)
« Last Edit: March 17, 2011, 01:16:52 PM by BeR0 »