Author Topic: Iskoristavanje servera u shvrhe kradje accounata na drugom serveru  (Read 3454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
Postovani imam pitanje da li je dozvoljeno koristiti vas hosting u svrhe kradje accounta sa drugih servera i ako je to zabranjeno imam dokaze kako jedan vas korisnik to radi pa bih vas molio da takvim osobama zabranite koristenje vaseg hostinga jer netko je donirao za rank na drugom serveru a lik krade accove i koristi vas hosting mogu priloziti sve valjane dokaze i da se toj osobi zabrani koristenje vaseg hostinga jer taj nacin ne vodi nicemu ako svako moze imati server u te svrhe onda cemu uopce poanta drzanja servera. Molim vase razumijevanje i da se taj slucaj sanira.
« Last Edit: April 21, 2016, 11:43:22 PM by Shime HD »

Offline
*
Re: Iskoristavanje servera u shvrhe kradje accounata na drugom serveru
« Reply #1 on: April 22, 2016, 09:19:43 PM »
Posto nisi naveo pretpostavljam da pricas o Minecraftu. Za vise detalja o tome moras kontaktirat support.

No o tome kako se kradu accaunti, to je sasvim druga stvar koja nema veze sa hostingom.
Jer kada ides na druge servere normalno je da ces koristiti drugaciju sifru kada se regas na svkaom serveru. Nitko normalan nece koristiti istu sifru i isti username na svakom serveru na kojeg je doso. S druge strane org Mc ne mozes ukrast acc jer igra u tom slucaju koristim api za komunikaciju izmedju igre klijenta i igre servera. Znac kada dolazis na neki novi server gdje se trebas regat stavljas sifru koju nikad prije nisi koristio. Tako je isto i za servere koji umjesto usernamea trebaju mail, nitko normalan nece staviti email i pass koji koristi za taj mail, ili pak email i pass koji koristi za org minecraft... To je sve samo ljenost igraca da koriste razlicite sifre, nije vlasnik servera kriv sto igraci ne zele koristiti razlicite sifre, nego za sve imaju jednu te istu sifru. xD

To je onak, preglupo optuziti nekog da to radi, a postoji protumjera za to na najjednostavniji nacin da igraci koriste razlicite sifre...

Offline
*
Re: Iskoristavanje servera u shvrhe kradje accounata na drugom serveru
« Reply #2 on: October 10, 2016, 06:10:20 AM »
Imam dobro znanje o tome.