Author Topic: Imam Hakerski Upad..HITNO!!  (Read 5968 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« on: December 29, 2015, 08:47:53 PM »
Imam problema oko servera..Promjenim pass od Gp-a i rcona neki mi lik upadne u rcon izmjesam slovai  brojke lik zna rcon pomoc tamo mi nesto mrda po promodu i slicno!!!

OCEKUJEM BRZ ODGOVOR!!!

Offline
*
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #1 on: December 29, 2015, 09:05:29 PM »
Pass GP-a ti moze promijenit samo netko tko ima pristup tvojem mailu, netko tko moze citati mail.

Drugo, nisi naveo o kojoj igri se radi.

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #2 on: December 30, 2015, 02:16:21 PM »
Imam problema oko servera..Znaci promjenim pass od Rcon-a mjesam brojke i slova lik zna promjenim ponovo zna

Igrica: Call of Duty 4 Modern Warfare

OCEKUJEM BRZ ODGOVOR!!!

Offline
*
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #3 on: December 30, 2015, 03:57:00 PM »
Jos jednu stvar nisi naveo, sto se dogadja sa serverom? Zasto mislis da netko to radi?


Preporuka:

1# Promijeni lozinku od gamepanela i nedaj ju nikome, znaci nikome, ni najboljem frendu nedaj lozinku od panela pa kroz par dana provjeri da li je isto.

2# Ako je i dalje isto i koristis manuadminmod, morat ces staviti Verify plugin jer ti rcon ne moze biti tako lako provaljen. To ti netko preko MAM-a radi gluposti po serveru najvjerojatnije koristeci guid spoofer, znaci kada netko zna guid od bilo kojeg admina na tom serveru (full 32 guid znaci) taj netko tko zna guid moze uc pomocu guid spoofera sa tim adminovim guidom na server i MAM ce ga prepoznat kao admina te mu dati permisije admina zbog guida.

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #4 on: December 30, 2015, 08:14:39 PM »
Imam problema oko servera..Znaci promjenim pass od Rcon-a mjesam brojke i slova lik zna promjenim ponovo zna

Igrica: Call of Duty 4 Modern Warfare

Problem: Pise prkeo R-Cona: Neka se javi KID zmnj...w ili mu rusim srw ( Mjenja srw na hardcore/oldschool, stavlja strat i slicno )

OCEKUJEM BRZ ODGOVOR!!!

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #5 on: January 11, 2016, 05:30:27 PM »
Opet se Dogada Isto! ulazi na Je**** Gp i na R-Con kako da instaliram guid spoofer ili sta vec!

Pomoc!

Offline
*
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #6 on: January 11, 2016, 07:00:19 PM »
U gp moze uc samo onaj tko ima pass. Sto se rcona tice, jako su male sanse, veoma male da ce netko na bilo koji nacin hakirat rcon.

Imas instaliran MAM i netko ima guid mastera te sa guid spooferom ulazi na server i preko MAM-a dira server.

Isto tako kome si god dao mastera na serveru, to makni. Svima makni mastera, ukljucujuci tebe. Znaci sve mastere obrisi iz admins fajla.
Master ima prava kao da netko zna rcon, moze sve sa server cak ga i ugasit preko MAM-a.

http://forum.hrvatski-hosting.com/index.php?topic=2473.0

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #7 on: January 11, 2016, 07:38:57 PM »
Onda bi Molio da Prijavim Univerzal Team Server ( UT- Hrvatski Server ) Ruse nam server,ddosaju internet i ulaze u Rcon

Dajem ti jedan primjer koji su danas radili- Znaci pise ono CoD RconTool 12 BETA 2 -  [ zmnj...w-HAXER :* ] Decki lijepi pozdrav od UT Team-a, i stavljaju Mape neke retardirane i slicno eto to bi bilo to ako se nesto nepoduzme neznam onda cu promjenit host ( nemojte shvacati kao ucjena ili sta vec samo imam molbu da se nesto poduzme )

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #8 on: January 11, 2016, 07:43:22 PM »
Tocnije ili cu biti prisiljen promijeniti host ili nesto drugo

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #9 on: January 11, 2016, 07:52:22 PM »
I imam jos jedan problem al to cu kad sredim ovaj veci!

Offline
*
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #10 on: January 11, 2016, 08:48:11 PM »
Ako ide netko preko rcon toola moguce je da netko od onih kojima si dao panel to radi. Zbog toga se podatci za login u panel nedaju nikome, niti najbolje prijatelju.

Prvo promjeni lozinku od svog maila koji koristis za login u gamepanel, zatim promjeni lozinku od gamepanela, nakon toga promjeni lozinku od FTP-a u gamepanelu i tek tad promjeni rcon lozinku. Tocno tim redom promjeni lozinke i nikom nemoj davat podatke ni od gamepanela niti od maila.

Koristi password generator za lozinke (iskljuci simbole poput @#$% i slicno): http://passwordsgenerator.net/
Lozinke ne bi smjele biti krace od 8 znakova. Rcon mora biti najmanje 8 znakova.

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #11 on: January 11, 2016, 09:01:04 PM »
Sve jesam ako se ponovi to sa UT ja mjenjam HOST!

Offline
*
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #12 on: January 12, 2016, 03:32:48 AM »
Samo si ti kriv sto ti je netko imo rcon i to radio jer dajes drugima podatke od panela.

Takoder ako je taj server koristio netko drugi prije tebe i ti si ga dobio od nekog normalno da ce onaj tko je prije imo server raditi ovako nesto.

Isto tako instaliraj Verify plugin za mam i makni sve master: http://forum.hrvatski-hosting.com/index.php?topic=2473.0

Offline
**
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #13 on: January 12, 2016, 01:55:44 PM »
Ko prvo nikome nedajem jer se ja od nasih u teamu jedini razumijem

Ko drugo narucen je server

Ko Trece kak da povecam Rank na GameTracker da budemo pri vrhu a ne pri kraju?

Offline
*
Re: Imam Hakerski Upad..HITNO!!
« Reply #14 on: January 12, 2016, 02:35:55 PM »
Ja ti samo kazem da se podatci od gamepanela ili ftp-a ne daju nikome, razumio se samo ti ili bilo tko drugi jos to uopce nije bitno. Ja ti iz osobnog iskustva mogu reci koliko ljudi imam koji su mi kao frendovi bili jako dobri i super, a cim sam nekom dao panel ili ftp ili sto god, rcon...gotovo je sa serverom bilo sve je bilo promijenjeno i editano, nakon toga vise nitko nikad nije dobio podatke od mene, dobili su B3 komande warn, kick, tempban i ban... i to je to, te 4 komande su dovoljne adminu na serveru, nista vise od toga ne treba nikome.

Rank ce se povecati sam s vremenom ukoliko imas igraca na serveru.