Author Topic: Upute: Postavljanje Rotacije Mapa na cod4 serveru  (Read 3376 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Upute: Postavljanje Rotacije Mapa na cod4 serveru
« on: February 25, 2013, 11:12:26 PM »
Ako koristite adminmod (MAM) onda rotaciju mapa podešavate u fajlu:
/adminmod_****/config/config.cfg


Ako koristite adminmod obavezno u /adminmod_****/config/config.cfg ugasite rotaciju u protivnom ce se bugat postojeca rotacija iz server.cfg !

Za kreiranje rotacije mapa možete koristiti MapRotation Generator.

Code: [Select]
maps = "mp_backlot,mp_bloc,mp_bog,mp_cargoship,mp_citystreets,mp_convoy,mp_countdown,mp_crash,mp_crash_snow,mp_crossfire"
gametypes = "war,dm,sab,koth,sd,dom"
Pod gametypes ostavite samo mod koji želite



Ako ne koristite adminmod onda rotaciju mapa podešavate u vašem server.cfg fajlu (main/server.cfg) ili klikom u game panelu na Edit Cfg
Rotacije mapa se nalaze na kraju vašeg server.cfg fajla.

Ako ispred set sv_mapRotation nema dvije kose crte // to znači da je ta rotacija aktivna, a ako ima dvije kose crte // onda znači da je ta rotacija mapa isključena.
Prepočeno je da je uvijek samo jedna rotacija mapa aktivna a ostale da su isključene kako bi vam sve ispravno radilo.

Primjeri (aktiviran SD mod a WAR isključen):
Code: [Select]
//******************************************************************************
// SD -- SEARCH & DESTROY
//******************************************************************************
set sv_mapRotation "gametype sd map mp_backlot   gametype sd map mp_citystreets   gametype sd map mp_crash gametype sd map mp_crossfire  gametype sd map mp_strike"

//******************************************************************************
// WAR -- TEAM DEATH MATCH
//******************************************************************************
//set sv_mapRotation "gametype war map mp_backlot  gametype war map mp_citystreets  gametype war map mp_crash gametype war map mp_crossfire gametype war map mp_strike"
« Last Edit: September 05, 2015, 01:27:21 AM by gogi21 »
Banner 500x100

Offline
*
Re: Upute: Postavljanje Rotacije Mapa na cod4 serveru
« Reply #1 on: February 27, 2013, 10:01:34 AM »
moze pomoc jer ja sam stavio u /adminmod_****/config/config.cfg ovo maps,gametypes i restarto server al i dalje mi ne radi map rotation

Offline
*
Re: Upute: Postavljanje Rotacije Mapa na cod4 serveru
« Reply #2 on: February 27, 2013, 09:58:08 PM »
mozes li kopirati svoj manuadmin config.cfg ?


Offline
*
Re: Upute: Postavljanje Rotacije Mapa na cod4 serveru
« Reply #3 on: July 11, 2014, 09:39:35 AM »
Pozz svima i ja imam mali problemčič kod mog servera.
Ja bih samo zamolio ak netko zna zašt bih mogla rotacija mapica na jedanput stati kad ti mapa završi.
Umijesto da mi rotira na drugu mapicu mi stoji kod scora. inače radi sve normalno al na jedanput stane.
Hvala vama u naprijed.

Offline
**
Re: Upute: Postavljanje Rotacije Mapa na cod4 serveru
« Reply #4 on: August 28, 2014, 11:33:21 AM »
gizmo napravi sve ovako kako tu pise sigurno ce ti biti u redu mozda si negdje pogrjesio tjekom pisanja