Author Topic: Kako staviti skinove na vas promod server ?!  (Read 29257 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« on: March 16, 2011, 10:45:58 PM »
Mnogi ljudi se pitaju kako tocno sloziti skinove da rade na vasem game serveru:

Evo jedan tutorial sa objasnjenjima:

1.) Kopiranje promodlive204 ili promodlive210 ili promodlive211


Kako to napraviti?
-> Uđite u vas game panel i odaberite server na koji zelite staviti modove
-> U gornjem desnom kutu Vam pise ftp detalji o vasem game serveru u ovom obliku:    ftp://user:pass@ipadress 
-> Kopirajte sve zajedno i otvorite My computer te na adresnu traku ( traku di vam pise ili My Computer ili Moje računalo ) stisnite desni klik i edit te zalijepite ftp detalje
-> Logirali ste se u ftp folder te sada morate uci u mapu mods te kopirati folder promodlive204 na Vas Desktop ( mozete i skinuti promodlive210 preko novog gamepanela na vas server )
-> U mapi koju ste skinuli bi se trebali nalaziti sljedeci fileovi: mod.ff , promodlive204.iwd , z_custom_ruleset.iwd  ( u slucaju da imate ostale fileove poput games_mp ili console_mp - njih mozete izbrisati )


2.) Slaganje skinova

( Slazu se na vasem racunalo, a ne na ftp-u ili gpanelu )


Otiđite na http://www.gamebanana.com/ ili http://cfgfactory.com/ te nađite skinove koje zelite koristiti za server te napravite neku mapu na desktopu ( npr. skinovi ) ( mozete i napraviti svoje skinove - tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=cqMSWHBaWy0 )

-> Pri skidanju fileova treba paziti da se spremaju u odgovarajucu mapu koju ste prethodno napravili te da uzmete u obzir velicinu pojedinog skina ( neki ljudi ne vole skidati velike kolicine mb, pogotovo ako nemaju flat pristup internetu )
-> Kada ste skinuli sve fileove extractirajte samo .iwi fileove ( NE .IWD) u mapu images ( Potrebno ju je prvo napraviti ) koja ce se nalaziti tamo di se nalazi i mod ( promodlive204 )
-> Sada bi u vasem modu trebali imati fileove: mod.ff , promodlive204.iwd , z_custom_ruleset.iwd , mapa images ( unutra su samo .iwi file-ovi)

3.) Slaganje moda
( Slaze se na vasem racunalo, a ne na ftp-u ili gpanelu )

-> Otvorite z_custom_ruleset sa winrarom -> promod_ruleset -> custom_public.gsc ( otvarate sa notepadom ili wordpadom ) te editirajte postavke vaseg servera ( upute: http://forum.hrvatski-hosting.com/index.php?topic=268.0 )
-> Kopirajte file z_custom_ruleset.iwd u istu mapu te ga preimenujte u z_skins.iwd ( desni klik -> rename )
-> Otvorite z_skins sa winrarom te izbrisite folder promod_ruleset
-> Stavite folder images u z_skins.iwd
-> Izbrisite folder images iz moda
-> Zavrsni file-ovi u modu: mod.ff, promodlive204.iwd, z_custom_ruleset.iwd, z_skins

4.) Stavljanje moda


-> Preimenujte ime moda promodlive204 u zeljeno ime ( Ne korisiti razmake!!! ) ; npr. proffesional_gaming_promod
-> Uplodajte mod na Vas gameserver u mapu mods
-> Uplodajte Vas mod na redirect ( upute: http://forum.hrvatski-hosting.com/index.php?topic=99.0 )
-> U game panelu stavite mod mods/proffesional_gaming_promod ( zamjenite sa imenom vaseg moda )

___________

.iwi file - skin oruzja
.iwd file - file koji se loada pri startanju servera
images folder - folder u kojem se nalaze skinovi

( Ako negdje vidite grešku, moli bih Vas da me obavijestite kako bi mogao odmah ispraviti istu )

Da ne pitate 100 puta glupo pitanje....evo odmah odgovor na njega:
DA, OVAJ TUTORIJAL VRIJEDI TRENUTNO ZA SVE PROMOD MODOVE !!!
« Last Edit: February 25, 2013, 11:28:08 PM by admin »


Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #1 on: July 29, 2011, 09:19:47 PM »
Jel se mogu staviti skinovi ''istom'' procedurom na normalni server [HC] jel je dovoljno skinove stavit u MAIN mapu ili ?

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #2 on: July 29, 2011, 09:30:13 PM »
na nemodan server se nemogu stavit skinovi
ali možeš napraviti mapu u mapi mods i stavit te skinove u tu mapu i startat server sa tim modom biti če ti isti hardcore server ^^ samo če svi od lvl1 morat ići

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #3 on: July 30, 2011, 03:16:51 PM »
a ako stavim u unranked mod ?

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #4 on: July 30, 2011, 03:54:37 PM »
može i na unranked važno da je mod i da je u toj mod mapi u koji se pokreče

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #5 on: July 30, 2011, 04:54:57 PM »
nasao sam ovu komandu guglanjem, set scr_forceunrankedmatch "1" jel je to ta komanda za unranked ili ima u server.cfg negdje za podesavanje

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #6 on: July 30, 2011, 05:33:38 PM »
vidi moraš staviti mod da bi ti skinovi radili drugačije nemože a da je unranked il iranked nije bitno

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #7 on: October 27, 2011, 02:08:10 PM »
hvala :) bio sam 3 dana to probavao a onda sam skužio ;)
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #8 on: October 27, 2011, 03:24:22 PM »
samo treba pozorno citati ( sto se uglavnom nikome neda....ali uz malo truda se sve moze napraviti ) :)


Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #9 on: October 30, 2011, 11:22:23 PM »
Ja nemogu nigdje nac ovaj ftp, jer moze neki screenshot pls

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #10 on: October 31, 2011, 12:13:57 AM »
Kaze mi na serveru kao neki Violation, extra iwd files added ili tako nesto

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #11 on: October 31, 2011, 10:11:42 AM »
ako dodajes skinove na promodlive211, moras mod preimenovati u nesto drugo, npr. ime_klana_promodlive211 i onda taj mod ne mozes koristiti za warove
...a ftp link ti je pod web ftp -> pise ti gore FTP Link: xxxxxxx


Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #12 on: January 07, 2012, 08:42:51 AM »
Imam jedno pitanje skinuo sam mw2_Intervention i jos jedan siper iz mw2 sa cod4 factorya i zelio bih na svom serveru [ Bloody Gamers TDM Toujane Only ] staviti da bude samo sniper only i kako sada da ih postavim jer nez gdje stavit xlrmodel , materials , material propertis , sound , soundaliases , xanim itd.  ????????
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #13 on: January 07, 2012, 08:44:51 AM »
Uglavnom mislio sam da budu ta dva snipera i dodo bi onaj deagle iz mw2 samo da mi to objasnite jer sam cijelu noc se stime za*****o [ da nebudem prost ]
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #14 on: January 07, 2012, 06:51:55 PM »
moze odgovor ?
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #15 on: January 08, 2012, 01:33:16 PM »
pogledaj ovdje: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=NFJ0mFFxIBU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NFJ0mFFxIBU</a>

@Bero taj tutorial kaze kako staviti na mod openwarfare
@Bero a custom oruzja neidu na promod koliko znam jesi vidio negdje to?
« Last Edit: January 08, 2012, 03:25:45 PM by BeR0 »


Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #16 on: January 14, 2012, 10:08:20 PM »
zasto mi je download na serveru spor!!!SVE JE NAREĐENO KAKO TREBA
ALI SE SPORO SKIDA!!!
NAPRAVITE MI TO ILI DAJTE ODGOVOR!!!
Ak ti treba pomoc tu sam da pomognem pitaj me na moj xf: sbkarlo!! :)

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #17 on: January 15, 2012, 12:00:44 AM »
@sbkarlo - jesi uplodao svoj mod i na gamserver i na redirect ?


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #18 on: January 16, 2012, 08:44:38 PM »
@sbkarlo - jesi uplodao svoj mod i na gamserver i na redirect ?
ja tamo imam problema kada uplodam 20MB+ rar
uvijek dojde do negdje 60%-80% i prekine, cak je jednom i otislo do 100% pa opet ispocetka

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #19 on: January 17, 2012, 12:10:32 AM »
probajte sa nekim drugim ftp programom.
Banner 500x100

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #20 on: January 17, 2012, 05:59:32 PM »
probajte sa nekim drugim ftp programom.
uplodam normalno u ftp servera ali ne i na redirect

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #21 on: January 18, 2012, 10:44:33 PM »
na redirect se spajate tako da samo kliknete u game panelu na redirekt. (preporučeni browseri firefox i chrome).
« Last Edit: January 20, 2012, 12:26:45 AM by admin »


Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #22 on: January 20, 2012, 06:30:22 PM »
znam da nije za ovu temu ali kako da stavim samo deagle ali bez diranja mod.ff dali ga mogu ikako napravit sa custom ruleset ako ne , moze mi netko napravit pa poslat molim Vas
xfire:mustang720 | Bakreno Pravilo : Prvo promisli sam o problemu koji imas a tek onda ga postaj |

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #23 on: January 20, 2012, 10:03:12 PM »
mislis na deagle only server ?


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #24 on: February 05, 2012, 11:55:47 AM »
Pozzz.Imam problem,sve napravim kao sto pise i sada dodem na server i pise download ok cekam to malo i onda samo prekine i izadje iz coda.molim pomoc brzo!!!

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #25 on: February 05, 2012, 12:44:34 PM »
moguce da je greska kod vas, jer ako se napravi sve prema uputama ne bi trebalo biti problema. Provjerite da li vam mod radi lokalno ( pokrenite cod4->mods->ime_moda->start new server )


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #26 on: February 28, 2012, 10:29:28 PM »
ee, mogo bi malo izmjeniti tutorial zato jer je drugi gpanel itd. nije vise tako kako je ;)

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #27 on: February 29, 2012, 06:34:12 PM »
ee, mogo bi malo izmjeniti tutorial zato jer je drugi gpanel itd. nije vise tako kako je ;)

igra je ista, a game panel ima iste postavke samo više opcija.
Banner 500x100

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #28 on: March 17, 2012, 12:02:03 PM »
imam problem oko skinova izvadim ak-47 iwi konvertam u dds uredim u photoshopu i onda mi nece konvertat natrag u iwi znaci uzmem dds file i ispustim na konvertor dds2iwi i nista otvori se cmd i nabrzinu zatvori a nigdje iwi datoteke ?

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #29 on: March 29, 2012, 08:44:45 PM »
napravio sam skinove (.iwi file-ovi) kako da ih pokrenem na serveru?

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #30 on: March 29, 2012, 10:11:14 PM »
citaj prvi post, slijedi od broja 3 pa na dalje :)


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #31 on: March 29, 2012, 10:39:09 PM »
kad uploudam promijeni mi s attack i defence na opfor i marines, i promijeni izbor oruzja.

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #32 on: March 29, 2012, 10:49:54 PM »
- da li je promod jos uvijek pokrenut ?
- trebalo bi probati da li mod uopce radi lokalno ( cod4 - mods - ime_moda - start new server )


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #33 on: March 29, 2012, 11:06:05 PM »
offline radi sutra cu uploudat na server

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #34 on: March 30, 2012, 02:48:56 PM »
kad uploudam na server nece

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #35 on: April 27, 2012, 11:20:55 AM »
sve napravim i kad hocu izbrisat mapu images nece mi je izbrisat ...tako je sa svakom mapom nemogu brisat mapu nego svaku datoteku posebno u njoj moram brisat

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #36 on: April 27, 2012, 03:19:50 PM »
- ne mozes kliknuti na mapu i stisnuti tipku delete ?


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #37 on: April 28, 2012, 10:15:36 AM »
sve napravim i kad hocu izbrisat mapu images nece mi je izbrisat ...tako je sa svakom mapom nemogu brisat mapu nego svaku datoteku posebno u njoj moram brisat

Mapa mora biti prazna da ju možeš izbrisat preko gpanela, koristi ftp program za brisanje punih mapa.
Banner 500x100

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #38 on: May 01, 2012, 09:28:23 AM »
sve sam napravio isto uplodao mod i idem na server i ono skidaju se skinovi dode do pola iw3mp exe je prestao raditi -.-

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #39 on: May 01, 2012, 09:37:44 AM »
moguce je da fileovi nisu ispravni i/ili da nisu dobro uplodani


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #40 on: May 01, 2012, 10:48:27 AM »
jel moguce da to ne radi zbog tog sto nije uplovdano na redirect?

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #41 on: May 01, 2012, 02:48:49 PM »
ne, nije nuzno da se fileovi nalaze na redirectu ( iako je pozeljno ako ne zelis download od 10kb/s ), nego ili mod nije ispravan ili nije ispravno uplodano na game panel


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #42 on: May 02, 2012, 07:22:35 AM »
a pojma nemam a bogami ni zivaca jucer sam to cijeli dan radio -.-

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #43 on: May 21, 2012, 03:49:49 PM »
E trebam pomoc..

1. Otvorim .dds file i koji je dio puške koji xD?!?!  jedino prepoznajem akicu... ;( Hahha
2. Kad sam uredio skinove tj. tu sliku i prebacio je nazad u original... Kako da to stavim na promod server i na HC server i na server sa modom... Hvala :D

moj xF:   marin69zg

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #44 on: May 21, 2012, 07:43:09 PM »
1.) jednostavno treba prokuziti :)
2.) skinovi se jedino mogu staviti na server sa modom...a upute imas u prvom postu


Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #45 on: August 28, 2012, 09:14:11 AM »
imam problema sa modom slozim sve kako treba uploadam na server i pokusam pokrenut server ali se server nece pokrenuti sa promodlive-211 sve radi normalno O.o kada pokusam pokrenut mod na svom računalu pojavi mi se error  "iw3mp.exe has stopped working" neznam jeli greska kod skinova , ali u modu mozda nisu kompatibilni ovakvim nacinom slaganja moda ?  : 55_gallon_drum_white,55_gallon_drum_white_dirt,55_gallon_drum_white_dirt,accessories_mp_col,arab_regular_helmet_hands_sp_co,arab_regular_helmet_hands_sp_col,arab_regular_lod_sp_col,arab_regular_lod_sp_col,bg_front2,bus1_col,ch_asphalt01_col,ch_asphaltcracks01_col,ch_asphaltcracks01_col,ch_concretewall01_col,ch_concretewall01_col,ch_counterwall_1_col,ch_plaster04_col,ch_sandbags_coler,ch_wallpaintchipped_5_col,ch_wallpaintchipped_5_col,dark_smoke_atlas,dark_smoke_ir_atlas,dark_smoke_ir_atlas,faction_128_arab_gold,faction_128_russia_red,faction_128_usmc_silver,faction_128_ussr_red,me_asphalt_road1_dirty,me_brickwall_01,me_brown_plaster,me_cinderblock_wall02_col,me_dogbone_walk,me_garagedoor1,me_plaster_01,me_plaster_02,me_plaster_03,me_plaster_04,me_white_plaster,mtl_weapon_m40a3_col,mtl_weapon_m40a3_scope_col,mtl_weapon_remington700_col,palmtrees_col,plastic_case_bomb_col,potted_plant01_col,potted_plant01_nml,potted_plant02_col,potted_plant02_nml,potted_plant03_col,potted_plant03_nml,sas_ct_bodies_sp_col,sas_ct_bodies_sp_lod_col,sas_ct_head_sp_col,scope_overlay_m40a3_1024#0,smoke_shadow2,statue_col,statue_gun_col,trash01_col,usmc_body_mp_col,usmc_lod_mp_col,usmc_tactical_baseball_cap_col,usmc_tactical_mich_col,usmc_tactical_mich_stripes_nomex_col,viewhands_desert_opfor_clr,viewhands_marine_gloves_col,weapon_ak47_c,weapon_ak74u_col,weapon_desert_eagle_silver_col,weapon_laser_point_col,weapon_m4_col,winchest1200_col

 i to je to hvala onima kojima se da ovo prouciti!!!! skinove mozete downloadati da isprobate na ovom linku : http://www.mediafire.com/?ra3hhwootm1afab
hvala onima koji su barem pokusali :D

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #46 on: August 30, 2012, 09:21:36 PM »
Skinio sam skinove al ih nisam probavo tako da cu dat samo savjete ..tvoj se skinovi(.iwi file-ovi) nalaze u mapi "gotovi skinovi" probaj preimenovat (nez jel to bitno toliko) u "images" a te si "gotove skinove" zapakiro  u mapu nazvanu "skinovi dct(.rar)" koja je u .rar obliku... sad znaci po mom misljenju ti bi sad trebo extractat mapu "skinovi dct(.rar)"-->preimenovat "gotovi skinovi" u "images" i sad tu "images" zapakirat kao .ZIP ( a ne .RAR)  i nazvat npr. z_skins_dct.iwd il tako nes.. nadam se da ce pomoc :D
« Last Edit: August 30, 2012, 09:23:08 PM by qlick »

Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #47 on: November 09, 2012, 05:35:57 PM »
reko mi je frend da skinove treba stavit kao u na jedan folder!MOLIM vas da mi pomognete kako :D

Offline
*
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #48 on: November 09, 2012, 06:21:43 PM »
procitaj upute gore, sve ide u jedan folder pa onda u .iwd file


Offline
**
Re: Kako staviti skinove na vas promod server ?!
« Reply #49 on: November 10, 2012, 10:41:07 AM »
imam problem oko skinova nemrem nac "regminton700_col.iwi"molim vas pomognite mi ! HVALA