Author Topic: unREAL clan trazi Ozbiljnog sponzora.  (Read 1884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
unREAL clan trazi Ozbiljnog sponzora.
« on: September 08, 2010, 05:29:24 PM »
LP clan adminstrator mdraks pozz .
Dobar dan , zelio bih danas reci nesto svom narodu i svom hrvatskom hostingu ....
unREAL clan se vec  dugo vremena bori da dobije sponzorstvo od hRvatskog Hostinga
  Već imamo zakupljen server tj 26 slotova kao sto svi znaju najbolji Hrvatski server po redu 3. na gametrackeru :) mislim da je to zasluga najboljem hrvatskom hostingu tj tom hostingu .... na malom pingu i no laggu zato vas sve pozivam da kupujete u Hrvatskom hostingu najboljem hostingu =)
vec puno mjeseci imam njihov server i uredno ga plaćam vrijeme je da i iskusam Njemacke servere znaci treba mi 1 njemacki server 20 slota na sponzoriranje da vidim jesu li vam i oni tako dobri serveri pa cemo dalje viditi.... a i stalni sponzor ako moze ... hrvatski server uvjek cu placati dok ne padne ova firma.. jer kad bih prestao sav moj ulozeni trud u izgradnju i publicitetu tog servera past ce u vodu i doci u vlasnistvo nekom drugom iznajmljivacu (kupcu) zato kazem da cu uvjek placati ovaj server dok ne padne firma =) osim ako ja quitam cod2.. (a to nece bit ubrzo 2-3 god )
Zato ovim putem molim  Hrvatski hosting na sponzoriranje Njemackog servera 20 slot PUB ....
Promovirat cemo vas na websiteu www.unreal-clan09.tk , serveru HR vasem placenom i na tom drugom koji nam nam budete dali .... taj server planiramo dovesti kao i hrvatski na jedno od najboljih mjesta na game trackeru stoga ... odlucite ... dobit ce te duplo vise kupaca i svega....
unREAL je jedan od najpoznatijih clanova u hr jos uvjek igramo CB imamo 1300 pts + dao sam link u prijavnici za nagradnu igru  i igramo PCW i imamo najbolje igrace balkana tj . Team Bosnia Serbija and Croatia...


LP mDraks ...
nadam se da ste procitali i odlucili sponzorirati unREAL clan jer time dobivate najvise   i vi  i mi ..... ako vidite da se ne isplati sponzorirat nas iskljucite nam server koji nam budete sponzorirali ::....