Author Topic: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)  (Read 4151 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« on: January 16, 2015, 07:53:19 AM »
Čast mi je u ime mene i mog tima reči da smo uspijeli pustiti beta verzuiju game moda gdje su noa oruzja sve osim ak47,g3,m4 sto  nam je u planu kroz kooji dan dovrsit i dodat u meniju pregled oruzja , dio moda je na hratskom jeziku . tipa izadi iz igre ,odaberi profil itd . mozete isprobati na ip-u 185.4.149.17:28827
uskoro cu staviti slike..
i da u slucaju nekoga errora (kojeg nije zasad bilo) molim vas da  javite na xfire ili napisite ovdje:azuzic45
Lp

Offline
*
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #1 on: January 22, 2015, 03:17:11 PM »
PML216 od EMZ-a.  Svaka cast na trudu i pokusaju, al nista posebno, obican edit EMZ-ove verzije promoda 216. :) CFG Factory ima dobre modele za original cod i za ow2, al za promod nisu podeseni i treba svaki weapon fajl namjestiti da bude kao i ostala oruzja u promodu. Recoil, noaim recoil, fire i reload time, damage rate, itd itd.

Posjetite server svakako, zakon oruzja. :D

Offline
**
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #2 on: January 28, 2015, 09:50:34 AM »
heh hvala jos uvijek muke sa finalcampom..
185.4.149.14:29049 -bacena bolja verzija i malo oruzja dodano
btw hvala gogi :) iako sad na win7 ne mogu nis a trebao sam bacit s waw  oruzjima mod van van..

Offline
*
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #3 on: January 28, 2015, 01:35:32 PM »
Uz ono sto sam ti tamo napisao na forumu probaj jos ugasit User Account Control (controla panel, user settings) restartaj komp i zatim otvori cmd i upisi tocno ovako, pazi velika i mala slova

net user Administrator active:yes

i restartaj komp, to ce ti dat full pristup stvarima kojima inace kao obican administrator ne mozes dobiti.

Offline
**
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #4 on: January 29, 2015, 10:29:47 AM »
Hvala ;)
ali cu ga ionako vjerovatno radit na vanjskom hardu :D

Offline
**
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #5 on: January 29, 2015, 12:33:26 PM »

evo mali video sa oruzjima

Offline
*
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #6 on: January 29, 2015, 07:28:46 PM »
Inace kada si tako daleko otiso od standardnog promoda sa oruzjima, ja bi na tvom mjestu zamijenio i modele likova, modele ruku i animacije ruku, model noza. Uglavnom, stavio bi komplet nove modele da se igra ne bi mogla prepoznat. :D

Bit ce to okej, samo nastavi.

Offline
**
Re: Game mod by Gamer Hrvatska (CoD4)
« Reply #7 on: January 29, 2015, 11:15:07 PM »
Hehe ma ovo s oruzjima je sitnica za nas koji svakodnoevno koristio make mod itd..ali dao si mi ideje i na tom ti hvala :) mozda i budem kada malo proucim sve hehe.
hvala ti a nastaviti hocu s vremenom kad malo proucim bolje sve skripte ;)