Author Topic: Prvi Hrvatski GameTracker  (Read 28391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #50 on: September 12, 2012, 10:29:55 PM »
Sramotno je to sto ste ukrali tudju ideju. To nije korektno od vas kao hosting firme. Pan Hosting je prvi objavio da ce napraviti gametracker.hr , zbog sredstava to nismo mogli ... a vi ste ukrali nasu ideju i prenjeli je u stvarnost, takodjer ste nas prijavili i zbog toga nam je ugasen sajt (privremeno). Na hiljade je hostinga koji rade ne prijaveljeni i vi ste nas prijavili vjerujem da je razlog gametracker i vidjeli ste da imamo mnogo korisnika i htjeli ste nas uklonit...

GameTracker.hr je ideja Pan Hostinga.



Kao sto moze te vidjeti vec postoji logo. Ako vi otvori te gametracker.hr ja cu licno otvorit www.gametracker.hr.com ....



Offline
*
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #51 on: September 12, 2012, 10:43:00 PM »
o kakvim vi krađama i prijavama pišete gametracker več postoji, dali je vaš gametracker.com pa je to onda vaša ideja?????
Druga stvar mi smo prije 2 godine imali prvu skriptu gametrackera ("gametracker.hrvatski-hosting.com")  koje je bila samo za naše servere.
Banner 500x100

Offline
**
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #52 on: September 13, 2012, 02:11:29 PM »
Do kad traje ta nagradna igra?

Offline
*
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #53 on: September 13, 2012, 03:02:51 PM »
Dok se ne odabere "pobjednički" logo :)


Offline
***
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #54 on: September 13, 2012, 07:56:42 PM »
Sramotno je to sto ste ukrali tudju ideju. To nije korektno od vas kao hosting firme. Pan Hosting je prvi objavio da ce napraviti gametracker.hr , zbog sredstava to nismo mogli ... a vi ste ukrali nasu ideju i prenjeli je u stvarnost, takodjer ste nas prijavili i zbog toga nam je ugasen sajt (privremeno). Na hiljade je hostinga koji rade ne prijaveljeni i vi ste nas prijavili vjerujem da je razlog gametracker i vidjeli ste da imamo mnogo korisnika i htjeli ste nas uklonit...

GameTracker.hr je ideja Pan Hostinga.



Kao sto moze te vidjeti vec postoji logo. Ako vi otvori te gametracker.hr ja cu licno otvorit www.gametracker.hr.com ....
Sramota je sto je tebi mozak ispran i ne razmisljas svojom glavom. Gametracker je nesto sto postoji, u primjeni je vec dosta godina i sve vise Hosting firmi ga pravi/kupuje. Ne moze Pan hosting napraviti ideju "gametracker.hr" , to je glupost. Da ste registrirali tu domenu onda bi imali o cemu pricat a ne ti kao dokaz da je to vasa ideja stavis tu neki logo..

Offline
**
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #55 on: September 13, 2012, 09:24:07 PM »
pa i ti si kao dokaz stavio logo od gthr!!
ako nije vas gthr pusten u rad onda ne vidim da vam je hrvatski hosting ukrao ideju!!
i da vam je ukrao ideju to se vas ne tice jer oni imaju sredstva da ga cim prije otvore a ne da cekamo nekoga ko pravi godinu dana!!:P

Offline
*
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #56 on: September 13, 2012, 11:16:11 PM »
ajde kad se pokrece taj gt?? nestrpljivi smoooo :D

Offline
*
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #57 on: September 14, 2012, 01:10:56 AM »
Prva beta verzija je puštena.

www.gametracker.hr


Trenutni bugovi i dijelovi koji još nisu završeni:

- Voice serveri se ne skeniraju (završetak očekivano ovaj tjedan)
- hrvatski jezik (završetak očekivano sljedeči tjedan)
- manje dizajn greške koje ce se riješavati u hodu
- master server za steam/nonsteam igre (završetak očekivano do kraja mijeseca)
- dodavanje vip/boosted servera (završetak nije vremenski određen)
- itd...(sve greške čemo ispravljati u radu).

Sve ostale bugove i prijedloge možete poslati preko kontakt stranice.
Banner 500x100

Offline
**
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #58 on: September 24, 2012, 07:46:22 PM »
Evo jedan prijedlog dodajte gametype u ovo polje gdje su vam players, country.... http://zaslike.com/files/aoi9cb0q8mc7cxaa1v9g.png

Offline
**
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #59 on: September 24, 2012, 11:43:54 PM »
Znači ja sam prvi napisao ime domene, budem dobio kakav server ? :P

Offline
*
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #60 on: December 10, 2012, 03:57:46 PM »
Oke, gledam i nevjerujem kakve i***arije i prepucavanja na nivou osnovne skole citam, makar ni ne cudi me previse jer vecina vas s najludim komentarima jos nije ni zavsila osnovnu....

Quote
GameTracker.hr je ideja Pan Hostinga.

Kao sto moze te vidjeti vec postoji logo. Ako vi otvori te gametracker.hr ja cu licno otvorit www.gametracker.hr.com ....

lol lol lol ideja je od pan hostinga wtf. who to fuck je pan hosting - nakupina nadobudne djece koja prodaje trash servere po jeftinoj cijeni

Quote
ja cu licno otvorit www.gametracker.hr.com ....

kupi domenu, otvori, ko ti brani.

- jel "Pan Hosting" obrt u sustavu pdv-a ? placate porez na svaki server koji prodate ? - naravno da ne jer vjerojatno ni neznate sta je pdv

Takav host mogu ja napravit za cca 3 dana.

Kupis dedicated kod server4you ili hetzner za 20-40 € malo das truda, procitas nekoliko tutoriala izjeb...s kernel, stavis open game panel ili swift panel, nadem html temu (sloziv web kak treba jer ovo sta vi imate sam 2001. radio u jeb...om MS frontpage-u) i ono wooofuckinghooo imam svoj hosting, a to da cu na 1 dedi natrpat 20-30 servera pa ce mi ljudi je...t mater jer sam ko fol reklamiram 1000 fps EPSv over 9000 servere a kad ubiti server ne prelazi 160 fps-a.

Vec dugo nisam u "gaming svijetu" i tome al navratio sam nakon nekog vremena i nevjerujem koji trash citam.

Nikog zivog ne j... cija je gt.hr bio ideja, podrska i svaka cast onoj ekipi koja je ideju realizirala. Sama ideja je intelektualno vlasnistvo i kad se realizira kao takva moze se zastitit autorskim pravima

Quote
Autorska djela jesu osobito:
- jezična djela (pisana djela, govorna djela, računalni programi),
- glazbena djela,
- dramska i dramsko–glazbena djela,
- koreografska i pantomimska djela,
- djela likovne umjetnosti (s područja slikarstva, kiparstva i igračke),
- djela arhitekture,
- djela primijenjenih umjetnosti i industrijskog dizajna;
- fotografska djela i djela proizvedena postupkom sličnim fotografskom,
- audiovizualna djela uključujući kinematografska djela,
- kartografska djela,
- prikazi znanstvene ili tehničke prirode kao što su crteži, planovi, skice, tablice.

Prestanite "mlatit praznu slamu"  radje se ljepo svi zajedno potrudite da se nesto kvalitetno pojavi na hr gaming sceni koja svakim danom propada kao i ova drzava.
bine @
 

Offline
*****
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #61 on: December 10, 2012, 08:52:37 PM »
Prestanite "mlatit praznu slamu"  radje se ljepo svi zajedno potrudite da se nesto kvalitetno pojavi na hr gaming sceni koja svakim danom propada kao i ova drzava.
ovo je nemoguće, mi već godinu dana pokušavamo oživit malo više HR gaming scenu ali je totalno nemoguće, nema više zainteresiranih.


I was born intelligent, education ruined me.


Offline
*
Re: Prvi Hrvatski GameTracker
« Reply #62 on: January 03, 2013, 09:21:41 PM »
Sviđa mi se svaka cast <3