Author Topic: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??  (Read 5939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zakupio sam gameserver na vasoj engleskoj verziji studio4host.

Platio sam prije 17 sati, dobio račun, poslao 3 maila i još mi se baš nitko nije javio.

Koliko trebam čekati?

Offline
**
Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #1 on: March 19, 2016, 02:27:35 PM »
Pozdrav, morate čekati dok na studio4host ne budu imali uvid da su sredstva uplaćena, te će vam tada biti omogućena usluga. Lp.

Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #2 on: March 19, 2016, 03:28:37 PM »
Pozdrav, morate čekati dok na studio4host ne budu imali uvid da su sredstva uplaćena, te će vam tada biti omogućena usluga. Lp.
Placeno je PayPalom te sam automatski dobio potvrdu od hostera kako su sredstva zaprimljena. Dakle, tu nije problem.

Offline
**
Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #3 on: March 19, 2016, 03:41:54 PM »
Dakle, Vama je na mail došla povratna informacija o zaprimljenoj uplati. Sad samo trebate sačekati da na studio4host omoguće uslugu. Lp.
« Last Edit: March 19, 2016, 03:44:44 PM by andrija01 »

Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #4 on: March 19, 2016, 03:59:36 PM »
A pitanje je: koliko se prosjecno ceka na aktivaciju? Mozete li vi to malo pozuriti?

Usluga mi be potrebna veceras (i nikad vise). Mislio sam da ce kupnja servera 24 sata prije biti dovoljna...

Offline
**
Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #5 on: March 19, 2016, 04:23:17 PM »
Ako vam je usluga već potrebna samo večeras, mogli ste iskoristiti opciju plaćanja sms-om na 24 sata prilikom koje dolazi do instant aktivacije servera. Naravno ovisi koju trebate igru i iz koje zemlje naručujete. Dostupne igre pogledajte na http://www.hrvatski-hosting.com/sms-gameservers. Lp.

Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #6 on: March 19, 2016, 04:27:25 PM »
Upravo se "pokrenulo". Zahvaljujem ako ste to vi ubrzali.

Lp

Offline
**
Re: Koliko moram čekati na aktivaciju servera koji sam već platio??
« Reply #7 on: March 19, 2016, 04:30:46 PM »
Uživajte. Lp.