Author Topic: MOLIM VAS POMOC 2 PROBLEMA PLIZZ PO ZADNJI PUT HITNO PLIZZ  (Read 9415 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
**
MOLIM VAS POMOC 2 PROBLEMA PLIZZ PO ZADNJI PUT HITNO PLIZZ
« on: June 16, 2015, 09:52:18 PM »
1.PROBLEM- Znaci imam samp server, ali nemam vip slucjno izbriso,dali mi neko moze dati link od vipa ali kad napisem /vkomande ili /vcmds da mi izbaci ovo u cetu
                                                 I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=VIP KOMANDE=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I
                                                 LVL1: /vAuto - /vMotor -/vHeli - /vAvion - /vBrod - /vNos
                                                 LvL2: /vWeap - /vHeal - /vGod - /Neon
                                                 LVL3: /vSkin - /vPopravi
                                                 Lvl4: /vAnnounce - /vTp
                                                 Za više obavjesti pročitajte u /pomoc pod VIP
                                                 I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=VIP KOMANDE=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I



  da imam te komande i da kad budem vip da pise Vip igrac lvl 4 usao ja u server i da kraj mojeg imena pise [VIP] pilizz dali znate de mogu skinuti li neko ima MOLIM VAS KADA BUM IMO VIP STAVLJAM VIP ILI ADMINA MOLIM VASSS HITNOOOO

2.PROBLEM- Znaci kad udem u server prikazu mi se  klase za raditi alli nema farmera, stavio sam u server farmera samo kad odeberem neku klasu i napisem /uzmiposa onda mi izbaci da radim kao farmer ali sam i policajac i framer ja bi da u odabiru klasa da ima i frmera kamo sto trebam dodati plizzzz


                                                                      MOLIM VAS POMOGNITE MI POCETNIK SAM BIO BIH VAM ZAHAVLAN KADA BI MI POMOGLI KAD MI NEKO POMOGNE RIJESIT PROBLEM DAJEM *****[VIP/ADMINA]***** MOLIM VASSSS  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Offline
**
Re: MOLIM VAS POMOC 2 PROBLEMA PLIZZ PO ZADNJI PUT HITNO PLIZZ
« Reply #1 on: June 17, 2015, 02:30:50 PM »
1.PROBLEM- Znaci imam samp server, ali nemam vip slucjno izbriso,dali mi neko mozda ima ako imama neka mi posalje ili de mogu skinuti za vip ali kad napisem /vkomande ili /vcmds da mi izbaci ovo u cetu
                                                 I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=VIP KOMANDE=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I
                                                 LVL1: /vAuto - /vMotor -/vHeli - /vAvion - /vBrod - /vNos
                                                 LvL2: /vWeap - /vHeal - /vGod - /Neon
                                                 LVL3: /vSkin - /vPopravi
                                                 Lvl4: /vAnnounce - /vTp
                                                 Za više obavjesti pročitajte u /pomoc pod VIP
                                                 I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=VIP KOMANDE=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I=I



  da imam te komande i da kad budem vip da pise Vip igrac lvl 4 usao ja u server i da kraj mojeg imena pise [VIP] pilizz dali znate de mogu skinuti li neko ima MOLIM VAS KADA BUM IMO VIP STAVLJAM VIP ILI ADMINA MOLIM VASSS HITNOOOO

2.PROBLEM- Znaci kad udem u server prikazu mi se  klase za raditi alli nema farmera, stavio sam u server farmera samo kad odeberem neku klasu i napisem /uzmiposa onda mi izbaci da radim kao farmer ali sam i policajac i framer ja bi da u odabiru klasa da ima i frmera kamo sto trebam dodati plizzzz


                                                                      MOLIM VAS POMOGNITE MI POCETNIK SAM BIO BIH VAM ZAHAVLAN KADA BI MI POMOGLI KAD MI NEKO POMOGNE RIJESIT PROBLEM DAJEM *****[VIP/ADMINA]***** MOLIM VASSSS  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Offline
***
Re: MOLIM VAS POMOC 2 PROBLEMA PLIZZ PO ZADNJI PUT HITNO PLIZZ
« Reply #2 on: May 09, 2016, 03:48:30 AM »
To moras ponovo skriptat ako si obrosao iz skripte.