Author Topic: Nagradna Igra 20 Public Servera  (Read 57246 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Nagradna Igra 20 Public Servera
« on: August 17, 2010, 09:54:28 PM »
Nagradna igra za 20 Public gameservera (22slota, Njemacki Data Centar 1 mjesec.)

Prijave mozete pisati samo ovdje (na forumu).

Najbolje i najzanimljivije prijave odabiremo za sponzorstvo na 1 mjesec.




Affilate Program

Koristite naš affilate program i od svake preporuke dobivate 10% mjesečno*
Popust možete koristiti za smanjivanje troškova vašeg servera ili koristiti za zaradu koju vam isplačujemo.

« Last Edit: September 29, 2010, 09:04:44 AM by admin »
Banner 500x100

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #1 on: August 17, 2010, 10:38:01 PM »
Pozdrav,ja sam admin INVISIBLE CoD2 clana ,eto nama istijece jedan pub server koi je jako dobro rankiran mozete pogledati http://www.gametracker.com/server_info/213.202.106.179:28960/ 98rank:),eto ako bi vi nama dali sponzorostvo mi mozemo postaviti reklame na webu koje i jesu:)mislim da su nase reklame puno pomogle vama da dobijete vise kupaca jos bi na lanu nosili vas logo i tako vas reklamirali na taj nacin namjeravamo ici na lan u Zagreb:D,eto nakon sto bi INVISIBEcup sponzored by:Hrvatski-hosting zavrsio jos imamo dosta toga napisati o vama i zahvaliti na svemu.eto mislim da bi zasluzili dobiti jedan pub game server od 22slota kolko i pise a sto se nas tice moze i manje sasvim dosta je 18-20 ako ne i previse:D eto to bi bio DM server eto mi bi visili dan i noc dok se ne nakupi hrpa ljudi na kojemi bi igrali.Nadam se da smo vas uvjerili da smo zasluzili dobiti public game server ako se pokaze server da ce biti 0-24 pun mi bi se potrudili skupiti novce i iznajmiti jos koi mjesec,toliko od nas

Lijep pozdrav,
INVISIBLEclan
« Last Edit: August 19, 2010, 10:52:33 PM by Jura »

Offline
*****
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #2 on: August 18, 2010, 01:29:27 AM »
eto i mene ponovo, hmm nema bas teme za pisat pa cu smislit nest ;). ponosan sam server owner od naseg GG servera koji smo mislili da nece proci, ali eto uspio je i sada je zivlji nego ikada, jest da smo imali problema u zadnjih vremena pa je pao sa ranka. http://www.gametracker.com/server_info/78.46.21.212:27026/ trenutno je na 573 ranku a to smo sve napravili u roku od 1 mj i nesto sitno, to pokazuje kako su vasi serveri dobri i vracaju se igraci da bi igrali, isto tako pobrinuli bi se sada i za public server ako bi dobili, vec bi smislili nest. takoder smo i uzeli stranicu od vas, http://almightycss.com/news.php .trenutno se koristi ovaj dizajn potom sto se takoder radi na novom dizajnu, puno ljepsem i sve, takoder nabavljamo svoj sliku, i sto je najbitnije, neplacam ja sve sam, nego eto imas nas 10 u klanu  pa ko kolko moze uplati svaki mj, tako da smo slozni oko svega. sponzorstvo nam nije problem, tako bi i ne samo hrvati znali za vas super hosting nego vec i drugi, pa da se i vi i mi prosirimo.nadam se da cemo dugo suradivati i da ce sve biti uspjesno ;).


I was born intelligent, education ruined me.


Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #3 on: August 18, 2010, 10:06:47 AM »
Pozdrav, evo prvo nesta o nasem klanu: Altative Sports je osnovan 2009 godine. Tada smo kao ekipa poceli zajedno igrat warove . Altative sports igra  na verziji 1.3. Svakog dana se odigra  4-5 warowa. Neki od nas imaju lan iskustva pa tako su bili Gject #3 u splitu ... Postigli smo velike rezultate na ClanBase ladderima. Dosada nikad nismo uhvaceni u haxu a vjerujem da i necemo jer igramo fair play .  Ukoliko nas nagradite sa jednim od servera, mi cemo vas zauzvrat sponzorirati po internetu Prije na clanbaseu smo bili top 100 sa preko 1450pts, Vecina nasih  igraca su podrijetlom iz Hrvatske I BIH. Ako odlucite biti nas sponzor promijenili bi nick u aeHrvatski-hostingNICK i reklamirali bi vas po xfire na serveru na gamers.ba i drugim stranicama..Preporucili bi vas nasim prijateljima koji se zanimaju za kupnju gameservera..Uskorocemo napraviti web sa besplatnom domenom tk.. A poslije mislimo je promijeniti na.com ili .net. Ako postanete nas sponzor necete pozaliti zato se nadomo da cete nas prihvatiti. Ako dobijemo public server razmisljamo da kupimo i War server koji bi isto tako kod vas narucili.. Server bi imao 12 ili 14 slotova ...

Mozete se javiti na xfire:kakaone ili na msn:jure-juxzy@hotmail.com

« Last Edit: August 24, 2010, 12:16:38 AM by knazje »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #4 on: August 18, 2010, 02:38:48 PM »
Pozdrav administraciji hostinga!
Da se predstavim, ja sam suvlasnik servera CRO Shabanz, osnovan u ljeto 2009. koji je nekada bio najpopularniji u Hrvatskoj u CSS-u. Bili smo na Gametrackeru 158. na svijetu, 1. u Hrvatskoj i 3. na Balkanskim prostorima, s prosjekom 20.5/32 igraca, ali je update srusio prosjek... Da sada ne duljim, nasa administracija je cula same pohvale za Vas, sto po cijenama i kvaliteti, pa je zakljucila da ste upravo Vi najbolji izbor, te smo mi planirali kupovati server. Sada sam obilazeci forum primjetio ovaj topic pa sam odlucio se prijaviti ovdje... Nama je dosta 20 slotova, ako se pokaze server odlicnim, nastavljamo ga placati...
Hvala unaprijed

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #5 on: August 19, 2010, 12:07:46 AM »
Pozdrav admin!
Evo da se predstavnim. Ja sam admin clana Rock N Roll Team (rnr|)
Bio bi sretan da dobijem taj server od 22 slota. Nije mi bitno moze biti i manje meni i mom timu pase 18.
Server mi treba za igranje warova, nemam novaca da kupim server pa sam se tu prijvavio nadajuci da cu ga dobiti.
Ako ga dobijem neznam kako cu vam zahvaliti za taj server.
Ja i moj tim cemo vjesiti na tom serveru od 0-24 h pa pazimo ima li citera. Njima odma idem ban.
A ako dobijemo ovaj server i svidi na me Moj tim i ja skupiti cemo nekako novaca da kupimo isti taki server.I jos taj placati.
Jura hvala ti sto si mi reko za ovo..
Ljep pozdrav Od Rock n Roll Team
Hvala vam ako ga dobijemo

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #6 on: August 19, 2010, 10:44:31 AM »

Ime Klana: double-EYES gaming
Tag Klana: dEYES
Website Klana: http://deyes-gaming.tk
Kontkat: xbarkerx@gmail.com ili xfire:hzg96
Xfire Home Page: http://www.xfire.com/communities/deyesgaming/
CB Klan: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1867566

Place where game stop, and fun begins !
__________________________________________________________________________

Info & Zašto baš mi?

Pozdrav, evo prvo nesta o nasem klanu: double-EYES gaming je osnovan 2008 godine. Tada smo kao ekipa poceli zajedno igrat warove i bavimo se profesionalnim gamingom. Igramo zajedno 2 godine na verziji 1.3. Svakog dana se odigra 5-6 wara radi zabave a i skilla. Imamo LAN iskustvo iza sebe po cijeloj Lijepoj Nasoj. Neki su od nas sudjelovali na lanovima u Splitu, Zagrebu, i otoku Krk gdje smo postigli odlicne rezultate: split - top 8, zagreb - top 5, otok krk N°1. Također se bavimo gamingom jos od 2006, no tada jos nismo bili team. Postigli smo velike rezultate na ClanBase ladderima. Imamo dobre loggove i nikada nismo uhvaceni u varanju. Imali smo malu stanku u igranju od 5. mjeseci te smo se sada ponovno vratili u 'igru'. Ukoliko nas nagradite sa jednim od servera, mi cemo vas zauzvrat sponzorirati po internetu: forum.hr, gamers.ba , xfire.com, travian.com.hr, ogame.com.hr i ostalim igrama.  Prije na clanbaseu smo bili top 60 sa preko 1400pts, no taj kaln je bio izbrisan te smo jos prije poceli novi. Također cu napomenuti da cemo staviti i reklamu na nasu igricu: ratovi.net koju dnevno posjeti dosta ljudi te ce vasi serveri biti jos vise prodavaniji. Trenutno svi nasi igraci su podrijetlom iz Hrvatske, no to se moze promijeniti posto ima i puno dobrih igraca i iz ostalih dijelova svijeta. Trenutno smo u pregovorima i testanju sa jednim jako dobrim igracom iz Njemacke. Website nam je jos trenutno u razradi, posto je strarom webu sa .com domenom isteklo trajanje, te smo sada uzeli besplatnu .tk domenu. Svi igraci u klanu su barem med+ a neki i vise. Nas tag u igri je trenutno dEYES . /ime/, no tobismo promijenili u dEYEShrvhosting . ime ili u nesta sasvim drugacije prema vasoj zelji. Nas web na dan posjeti oko 100-150 ljudi te tjedno oko 900.  Neki jos clanovi nisu usli na ClanBase u clan ili na Xfire u clan no ucinit ce to cim prije budu mogli. Razimsljali smo da se prebacimo na .com domenu kada dodje vrijeme, ako ne i .eu, te bi nasu domenu smjestili na vas hosting. Toplo bi vas preporucili svim frendovima na xfire da kupe kod vas server, posto su isti kvalitetni bez lagga. Opravdali bi ukazano povjerenje. Kontaktirati nas mozete pomocu gore navedenog gmaila ili xfirea!

__________________________________________________________________________

Line up:

fel1x - xfire: hzg96
shAke - xfire: stacyfox
lala - xfire: juraj10
pho - xfire: dutyfreebullet
strikqq - xfire: pgstrike

__________________________________________________________________________

Zahvaljujemo na paznji, te se nadamo ugodnoj suradnji sa vama.
« Last Edit: August 30, 2010, 04:10:48 PM by fel1x »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #7 on: August 19, 2010, 10:45:36 AM »
#1.Ime clana: Prijedor GaminG
#2.CB: 2v2 1400 points | 3v3 1300 points | 5v5 1200 points ~
#3.Gaming Since:28.04.2008 - 2 godine
#4.Xfire & email contact: xf: magnumnoob ~ email: exitnoob@live.com
#5.Sta nam je potrebno:Pub Server
#6.Website: www.prijedor-clan.com
#7.Nesto za dodat: Reklama na websajtu, majicama, ingame tagu, lanu.
« Last Edit: September 11, 2010, 02:19:11 PM by Jizzy »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #8 on: August 19, 2010, 01:04:00 PM »
Poštovani,evo da se predstavimo moj klan zove se GTX clan.Ekipa je zajedno vec 2 i pol godine ostvarujemo dobre rezultate po online cupovima i na cb-u.Trenutno igramo finale gst-cupa.Napravili smo novi klan na cb-u i u njemu su jako dobri igraci predstavnici top 100 najboljih klanova na cb-u.Ekipa je iz okolice Varaždina i Zagreba,svi se poznamo i zajedno idemo na lan.Novi klan na cb-u zove se GTX clan New Age poceli smo sa njime ove godine i krecemo u pohod.http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1932380
nasa web stranica je trenutno srusena neki mutavi haxori su ju srusili pa je u izradi.www.gtx-clan.com
Reklama dakle:Kao prvo na serveru ce biti vas web i cjelo vreme ce se vrtjet reklame vase,na nasem webu ce biti baneri i novosti iz vaseg hostinga(bit ce posebna stranica samo za vas)na cb-u bi vas reklamirali,na esl,na majcama vas logo na nasem logu ce biti vas znak,i u ingame tagu ce biti vas tag kao.hvala na razumjevanju nadam se uspjesnoj suradnji
habulan@net.hr to je moj mail

« Last Edit: August 19, 2010, 05:13:16 PM by habulan »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #9 on: August 19, 2010, 02:10:16 PM »
1. Ime klana: Reject-Gamers since 2009
2. Tag klana: rG#
3. Web site: http://www.reject-gamers.tk/
4. Clan Base:
-5v5 1100 points
-3v3 1250 points
-2v2 1250 points
Link:
http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1995338&wars=1
5. Zasto mi? Pa zato sta smo jedan dobar, organiziran i prespektivan team. U klan su svi igraci koji igraju Clan Base u top 50 europskih teamova i zato mislimo da bi i mi mogli postici takav uspjeh. Vas server bi nam puno pomogo u postizanju uspjeha, a mi bi Vas promovirali na Clan Baseu, web stranici, xfireu, Facebooku itd. Potvrda da je klan doista uspjesan je i ta da smo trenutno sponzorirani od strane BSP-hostinga od kojeg cemo dobit novi web site i .com domenu. Od vas smo dobili private server koji ce nam koristit kao Clan Base server, ali dobro bi nam doso i public server. Evo to je sve od mene. Lijep pozdrav, Reject Gaming.


« Last Edit: September 28, 2010, 06:25:10 PM by Lego »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #10 on: August 19, 2010, 02:39:16 PM »
Poštovani!
Zeko i Zekani klan postoji 1. 5 godina ukupno nas ima u clanu 14 dalje ne mislimlo regat jer smo jaki clan svako ima org cd key i vise od 1000H+.  Igramo cb dobar smo tim i  trebao nam bi jedan PUB server od 22 slota da mozemo stavit na server dobre mape i modeove koje bi privukle igrace da igraju. Reklamirali vas bi    preko xfire , preko cb tj stavili bi vas host (www.hrvatski-hosting.com) na ime od cb, preko naseg puba servera hosto kod vas gdje je server stalno pun i ima do sada 350 postjeta a sat je oko par dana, Imamo dobre majstore za frag movie na kojima ma vise od 1000 posjeta pa vas mozemo i preko toga reklamirati. :)
http://www.xfire.com/communities/zekani/

UNAPRIJED HVALA !  :D

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #11 on: August 19, 2010, 03:04:03 PM »

One Song:
Mi smo iz CRODIVISION teama
I ovo ce biti gamerska rima.

CRODIVISION team vec dugo postoji
I odlicne gamere broji.

Skidamo crossere, bacamo nadeove, ubijamo kampere
I iz dana u dan dobivamo warove.
Tu i tamo noobine nam kazu "Cheateri ste"
Al' znamo da lazu.

Imal' neko jaci?
Naravno da ima,
Jer mi smo IZ CRODIVISION team-a!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ime Klana:CRODIVISION team
Tag Klana: CRODIVISION
Website Klana:http://www.crodivisionclan.tk
Kontakt e-mail:T.Renato94@gmail.com
Kontakt xfire:cro2009man
Xfire Home Page:http://www.xfire.com/communities/crodvsn/

Zasto nas?

_________________________________________________________________________________________________________________

Ostavljam ovaj post radi sponzorstva tj.dobivanja servera na 1 mjesec. Ja sam admin u klanu CRODIVISION te trenutno trazimo sponzora koji bi nam omogucio odredene povlastice koje bi nam uvelike pomogle pri napredku za koji se željno borimo.... svi članovi moga klana imaju preko 2000+ h te se nadamo kako bi nas vi mogli zastupati tj.kako bi mi mogli braniti vaše ime... veoma smo aktivni te želimo od ovoga klana uciniti nesto ozbiljno...glavne odlike su nam teamplay te ozbiljan pristup igri.. vama dakle dajemo mogucnost da budete nasi sponzori te da nesto vise postignemo kao igraci COD2... unaprijed hvala...Vas FusioN !
_________________________________________________________________________________________________________________

Line up:
FusioN - cro2009man
GTX - karowning
Protein - tomislavcr9
Head - comp077
strikqq - pgstrike
Logan - halka10
FeeFake - krunokiller
Outlawz - k***7
x3m - divljak11
Pranx - piskac5555
_________________________________________________________________________________________________________________


Line down:
Vinca - zoca
Smith - matija051
h1ro - piiroman



Kontaktirati nas mozete pomocu gore navedenih podataka!


Nadamo se da smo ispunili vasa ocekivanja!Pozdrav!
« Last Edit: August 26, 2010, 12:23:42 PM by FusioN »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #12 on: August 19, 2010, 04:07:40 PM »
Postovanje!  Ja sam Admin klana Team.Black.Tag klana ide:T.Black~nick.Dobili smo jedan  server od vas i imam CoD2 server kupljen kod vas.Server CoD2 istjece 22.7.2010., ali sad mi treba CoD4 publik server da dobijem cim bolje igrace u klan.Imamo web http://teamblacks.tk/ bolji je nego od xBoxa,malo sam se potrudio da napravim bolji WEB.Zato vas molim i moj klan moli da dobijemo server.
« Last Edit: August 20, 2010, 12:31:32 AM by killersb »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #13 on: August 19, 2010, 05:52:31 PM »
Pozdrav od Shadow of Death [SoD] klana.
Ukoliko izaberete nas za vase sponzore I partnere ovu cemo mi ucinit za vas
1.)Bili bi ste glavni Sponzor naseg Klana vas baner bi stajao na nasem webu koji je dosta posjecen.
2.)Bili bi ste glavni sponzori na nasem webu (naravno omogucen vam je citav 1 prostor na webu gdje ce biti kutak za vas i vase ponude).
3.U nasoj grupu na x-fire bi reklamirali vase proizvode, kao sto bi na nasem public serveru reklamirali vasu stranicu.
4.[SoD] Klan trenutno ima 2 sponzora Steel-Servers & KGB hosting, ukoliko vi prihvatite biti nas sponsor bit cete glavni sponsor naseg klana.
5.Na ligama koje cesto organiziramo stavili bi vase ime u nazivu.
Od vas trazimo public server!
Ime Klana:SHADOW of DEATH
Tag Klana:[SoD]
Website Klana: www.sod-klan.com
Članovi Klana:Klan ima 11 clanova,osnovan je prije pola godine.
Zasto mi: Zbog toga sto smo vrlo dobar klan, imamo dobru gaming proslost, Dosadasnji nasi sponzori su vrlo zadovoljni s nama, bili bi ste I vi jer je nas web prilicno dosta posjecen a i imali bi ste vas kutak na njemu.
Kontaktirajte me na mail-marin.kaloper@gmail.com.

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #14 on: August 19, 2010, 06:39:17 PM »
       Brutal e'Sports
MultiGaming clan Since 2008

Ime klana:Brutal e'Sports
Tag klana u igri:Brutal'eSports Nick
Klan osnovan:Krajem 2008,pocetkom 2009 godine
Broj clanova:15 (BiH,Hrv)
Web Site: http://www.brutal-esport08.tk
CB:poceli igrati prije 2 mjeseca

O Nama:
Mi smo multigaming klan,koi dolazi iz Bosne i Hercegovine,te Hrvatske.Osnovan je 2008 godine.Ove godine smo se aktivirali,tako da smo nasli sponzora (kgb-hosting) nabavili smo 2 privatna servera (hostana u inostranstvu)Voljeli bi da dobijemo jedan public server 22 slotova, a zauzvrat mi cemo vas leklamirat na po sajtovima,xfire stranici nasim publik servera i ko zna jos gdje:)
« Last Edit: September 18, 2010, 06:05:34 PM by ivan2901 »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #15 on: August 19, 2010, 08:53:52 PM »
Pozdrav.. ja sam admin Dominus clana koji aktivno igra od 2007 al vec par puta mjenjamo ime. Ja bi vas molio kada bi nam priskrbili jedan original server za cb bio bih vam vrlo zahvalan i kao sponzoru reklamirao bi vas.Promjenio bi ime u dominus'hr-hosting il tako nesto. Ako pristanete da nam budete sponzor reklamirali bi vas na xfire,web, i na serveru.
 clan sponzored by Hrvatski-hostin.com,  Server Sponzored by Hrvatski-hosting.com.

Mozete se javiti na xfire: emypunktyou ili na msn:emy-vip@hotmail.com
Treba nam org cb server. Hvala na razumjevanju

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #16 on: August 19, 2010, 09:33:44 PM »
Dobar dan,Moj klan se zove Seconds 2 Death Gamers.Postojimo godinu dana,vrlo smo aktivni na PCW a tako i na CB.Najveci problem  nam je server.Decki su svi punoljetni i veoma ozbiljni igracii cod-a4,momci su svi clanovi malo poznatijih CB klanova (npr.Pitbull Cro Team,How High itd).s2d team po meni moze napraviti  puno toga na CB-u.
Problem je u tome sto je momcima jako tesko svaki mjesec slati novce na moju adresu.Pa bi vas molio da pobliže procitate ovo jer stvarno bi se trudio vas sto bolje reklamirati kako na xfireu tako i na ORG i PCW serverima.Ovo Sponzorstvo bi mi puno znacilo,a klan zaista treba kvalitetnog sponzora..

web site: www.s2d-team.tk
_______________________________________________________________________________
                                                            Zahvaljujem vam se u ime cjelog s2d teama.
                                                                      I nadam se ugodnoj suradnji
                                                                              HVala Unaprijed.

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #17 on: August 19, 2010, 11:11:35 PM »
    Prijava crogen-clan.com !


CrOgEn klan sa punim imenom Cro Generals Clan, nastao je  27. 2. 2008  godine.Aktivno igramo Clan Base i fun warowe na crackanim serverima.Clan se nikada nije raspadao uvijek smo bili aktivni i okupljali dobre igrace..Ostvarili smo dosta pobjeda i nadamo se novim uspjesima ! U clanu se nalazi 15 igraca..Nismo kao drugi klanovi koji su se raspadali mjenjali imena ... Web stranicu imamo vec 2 godine nalazi se pod ovim linkom www.crogen-clan.com .... Na serveru nas možete pronaci pod tagom : crogen-clan.com|Nick ....
 
                                                                         Naš CB Line Up
_______________________________________________________________________________
                                                                 1.Lesane      (xf:lesaneshakur)
                                                                 2.Hennesey (xf:ermin005)
                                                                 3.Mirek          (xf:mirek02)
                                                                 4.Matax         (xf:mataxxx)

_______________________________________________________________________________

Ponavljam još jednom crogen-clan je ozbiljan clan koji okuplja igrace sa iskustvom !

_______________________________________________________________________________

E sada je pitanje ZAŠTO BI VI BAŠ NAS SPONZORIRALI ?

Reklamirali bi vas na raznim društvenim mrežama,našoj web stranici,našem serveru,xfire-u,u igri na cod2 al ne samo cod2 vec i na ostalim igricama ( counter strike,cod5,cod4,samp) ....Onda doveli bi vam kupce za gamehosting i webhosting .....

jesu li ovi razlozi dovolji prosudite sami !
_______________________________________________________________________________

Cijeli CrOgEn Clan bi vam bio zahvaljen kada bi nam mogli sponzorirat jedan crackani public server!

_______________________________________________________________________________

Nadamo se sponzorstvu i dobroj suradnji !! vjerujte isplatit ce vam se :)

Ljepi Pozdrav !!



KONTAKT :
                     XFIRE:gudelj8
                    MAIL:tomislavg12345@gmail.com
                     SKYPE:Sh0oter13
                     
               
« Last Edit: August 19, 2010, 11:16:50 PM by Gudelj »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #18 on: August 19, 2010, 11:36:12 PM »
Poštovani!
Zeko i Zekani klan postoji 1. 5 godina ukupno nas ima u clanu 15 dalje ne mislimlo regat jer smo jaki clan svako ima org cd key i vise od 1200H+.  Igramo cb dobar smo tim i  trebao nam bi jedan PUB server od 22 slota da mozemo stavit na server dobre mape i modeove koje bi privukle igrace da igraju pa bi preko njega reklamirali vas hosting. Reklamirali vas bi    preko xfire , preko cb tj stavili bi vas host (www.hrvatski-hosting.com) na ime od cb, preko naseg puba servera hosto kod vas gdje je server stalno pun i ima do sada 620 postjeta a star je oko par dana, Imamo dobre majstore za frag movie na kojima ma vise od 1000 posjeta pa vas mozemo i preko toga reklamirati.
http://www.xfire.com/communities/zekani/
http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28957/top_players/?&searchpge=1&searchipp=50#search

UNAPRIJED HVALA !  :) :) :) :)

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #19 on: August 20, 2010, 09:23:49 AM »


Ime Klana:Ovisnici Treceg Stupnja
Tag Klana:team-o3s
Website Klana:www.team-o3s.com - domena istekla
Kontakt E-Mail:karlo.bencic2@gmail.com
Kontakt xfire:karlobencic   &  nob007
Xfire Homepage:Cod2-http://www.xfire.com/communities/otries2/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nasi Rezultati:team-o3s CoD2 Squad osnovan je 2010 godine,tek smo poceli igrat cb,ali sudjelovali smo sa CoD4 Squadom na Gamers Project lanu #2  i #3 ,te smo postigli rezultate na All Play Media lanu.Sada nazalost CoD4 Squad poceo se raspadati i potukla nas je vijest da David''PrimEEE'Paska je quitao gaming,pa sam ja uz dopustenje leadera podigo CoD2 Squad u kojem smo bolji i jaci.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasto Bas Mi:Trebamo jednog sponzora koji bi nam prvo omgocuio taj 22 slotni pub server,da se malo sazna za CoD2 Squad team-o3s.Evo vec naglasavam da cemo hodati na sve lanove,cupove ali trebamo sponzora.Mi bi ga promovirali na Lanovima,Serverima,Webu,Majicama za lan!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Line Up:
                                                     nDk.-xf:karlobencic
                                                     fUKARA-xf:nob007
                                                     DariX-xf:smr4doljub
                                                     Wh'SpeRRR-xf:zver7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadamo se Sponzorstvu i Dugoj suradnji!HVALA

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #20 on: August 20, 2010, 11:58:46 AM »


Uploaded with ImageShack.us
Pozdrav,ja sam admin automatic cLana igrao sam vec prije na vasim serverima i svidjeli su mi se pa bi vas zato molio da nama date taj Public server za koji ce Admini uvijek biti online i pobriniti se da se igraci ne vrijedaju i da se zabavljaju na vasem serveru,reklamirat cemo vas po webu i mozda cemo vam nabaviti kojeg kupca...

Clan name:automatic cLan
Clan tag:automatic -
Clan website:www.clan-automatic.tk
Since 2009

                                                                              LINE UP:

                                                                       automatic - Qu1TeR
                                                                       automatic - Dead M@n
                                                                       automatic - kArzy?
                                                                       automatic - maRin
                                                                       automatic - STONE.
                                                                       automatic - kaPPA
                                                                       automatic - @xon1@

                                                                                  BACK UP:

                                                                       automatic - darudee´
                                                                       automatic - Tyrael
                                                                       automatic - LexX*
                                                                       automatic - Rambo:[)
                                                                       automatic - NitramuSsa
                                                                       automatic - Silverwing*
                                                                       automatic - fOox(:
                                                                       automatic - digitz

Contact: Admin xfire : bestofworld,markoslk,lexvk

Unaprijed Hvala !
« Last Edit: September 10, 2010, 01:15:09 PM by Qu1TeR »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #21 on: August 20, 2010, 01:25:31 PM »
Clan je nastao 26.09.2009. pod imenom Zeko i Zekani.
Trenutno brojimo 15 igrača (|ARES|, daLco, Whistler, Tomo, zIz, Ranger, Zeko, ToTo, Zacy, -Max-, bOt, hooligan, LaC, Pr1nce i Sare) koji imaju originalne cd-keyeve i većinom su aktivni.
Clan ima 2 servera (1 private i 1 public) na kojima redovito sudjelujemo.
IP-ovi servera: public: 213.149.60.35:28957
                     private: 78.159.121.93:28980
Clan na xfire-u: www.xfire.com/communities/zekani/
Clan na ClanBase-u: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1957224
web:http://zizclan.ucoz.com/

Zato mi : pa jer smo dobri tim trebo nam bi jedan crecani server da bi stavili modove i mape na server da privuku ljude  mozemo vas reklamirat preko xf , naseg web , naseg server na kojem je bilo do sada  650 posjeta i preko cb tj stavili bi vase ime na nas tag od clana
 unaprijed hvala
 
http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28957/top_players/?&searchpge=1&searchipp=50#search

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #22 on: August 20, 2010, 03:51:53 PM »
PozZzdrav...ja predstavljam Shi clan koji je vec u vas zakupio dva hr servera, pub server mozete vidjeti ovdje:http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28951/  te je vrlo dobro rankiran te bi bio vrlo zahvalan kad bih nas vi mogli sponzorirati sa jednim serverom....

shi clan

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #23 on: August 20, 2010, 03:53:51 PM »
Clan je nastao 26.09.2009. pod imenom Zeko i Zekani.
Trenutno brojimo 15 igrača (|ARES|, daLco, Whistler, Tomo, zIz, Ranger, Zeko, ToTo, Zacy, -Max-, bOt, hooligan, LaC, Pr1nce i Sare) koji imaju originalne cd-keyeve i većinom su aktivni.
Clan ima 2 servera (1 private i 1 public) na kojima redovito sudjelujemo.
IP-ovi servera: public: 213.149.60.35:28957
                     private: 78.159.121.93:28980
Clan na xfire-u: www.xfire.com/communities/zekani/
Clan na ClanBase-u: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1957224
web:http://zizclan.ucoz.com/

Zato mi : pa jer smo dobri tim trebo nam bi jedan crecani server da bi stavili modove i mape na server da privuku ljude  mozemo vas reklamirat preko xf , naseg web , naseg server na kojem je bilo do sada  650 posjeta i preko cb tj stavili bi vase ime na nas tag od clana
 unaprijed hvala
 
http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28957/top_players/?&searchpge=1&searchipp=50#search


Do sada je bilo na serveru 750 posjeta

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #24 on: August 20, 2010, 05:28:44 PM »


*MULTIGAMING SINCE 2002

Team - Saitec

Aktivni na svim offline i online eventima,s dobrim rezultatima na clanbase-u u 8 igara : Call of duty,Call of duty 2,Call of duty 4,Counter strike 1.6,Counter strike source,Medal of honor spearhead,Medal of honor allied assault,Heroes of newerth

Online i offline nagrade :
1. Call of Duty TDM Cup Fall 2004
1. Call of Duty TDM Summercup 2004
2. Call of Duty TDM Cup Spring 2005
2. Counter Strike Suicide Gaming League - Premiership
1. Counter Strike ESL QuickCup v2
4. Counter Strike ESL Extraclass (Season 6)
1. Counter Strike ESL Summer Cup #5
2. Counter Strike SGL Last Team Standings #5
1. Counter Strike CAL - Open (Season 6)
2. Counter Strike NOOP cup by ESL
2. Counter Strike ESL QuickCup v6
3. Counter Strike ESL QuickCup v3
3. Counter Strike ESL Champ2Day - Pro
1. Counter Strike TeamWarfare League 2008 Fall - Open (Season 10)
3. Counter Strike Time To Play - Belchatów [LAN]
1. Counter Strike HLCpbK 2008 - Amateur [LAN]
3. Counter Strike ESL Amateur Series
1. Counter Strike ESL Summer Cup #6
2. Counter Strike One Day Cup #7 by GameBite
8. Counter Strike Finals FragOut! Lan Party [LAN]
1. Counter Strike One Day Cup #5 by GameBite
1. Counter Strike Weapons Cache Tournament by Total Carnage
1. Counter Strike Electronic Sports League - 1. League (Season 5)
1. Call of Duty 2 BBC Cup 5v5
5. Call of Duty 2 Infity Csarnok Lan 4
3. Call of Duty 2 Infity Csarnok Lan 5
4. Call of Duty 2 LAN PARTY PSG 2010
2. Call of Duty 2 2on2 HUN TDM
2. Call of Duty 2 Dom Racunala 2v2 LAN
3. Call of Duty 2 Dom Racunala 2 LAN PARTY 2v2
5. Call Of Duty 2 MZM Pleternica LAN PARTY 5v5
1. Call of Duty 2 Search & Destroy 3on3 (Europe) ladder
2. Call of Duty 2 5on5 Seasonal Ladder
2. Medal of honor Spearhead Obj Realism Rifle Only 2on2
1. Medal of honor Spearhead Objective Realism 4on4
2. Medal of honor Spearhead Objective Realism 2on2
3. Medal of honor Spearhead Objective Realism 3on3
3. Medal of honor Allied Assault Objective Realism 4on4
1. Heroes of newerth All Pick 2on2

contact xfire: dbz00
e-mail: denoo12@hotmail.com[/b

ex WEBSITE: http://team-saitec.com

Potreban match server original streaman 14 slotova

Reklamacija putem websitea,xfirea,tagova,facebooka,myspacea...
Posto nam vec sponzorirate privatni server,stog ako se odlucite da nam sponzorirate i public reklamacija preko klanskih majica je zagarantirana...

Novi website u pripremi!!!


Tu su slike od nekih rezutata i nagrada,da nebi bilo da lazemo :)













Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #25 on: August 20, 2010, 05:50:41 PM »
Pozdrav,
Ime klana: TuborgGreen
Tag: ^7TuborgGreen[^2x^7]nick
Gaming Since: 2008
Igre: Call of Duty 2
Web Site: www.tbg-clann.tk www.tuborggreen-clann.tk www.tbgsteelseries.tk
ClanBase: da imamo 1400+ pts
ESL: ne
Sto Trazimo od Vas: server  public
Xfire kontakt: samir2222
e-Mail: trixy21@hotmail.co.uk
Zasto mi: Mi smo dobar clan i postojimo vec dugo imamo dobru taktiku i dobre igrace.

Vasi baneri na nasem webu, tagovi na warovima.

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #26 on: August 20, 2010, 10:00:33 PM »
AVANGARD Clan CoD2 GaminG Clan Since 04.09.2009

#Ime Clana:AVANGARD CoD2 GaminG Clan
#Tag Clana:AVANGARD Nick
#Web Site:http://www.avangardclan.tk/
#Clanovi Klana:http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1961419
#Kontak:most123wanted@gmail.com
vec smo dobili private server valjalo bi jos i public...:)Reklame vec stoje :)

« Last Edit: August 20, 2010, 10:02:50 PM by norris »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #27 on: August 21, 2010, 02:44:05 AM »
Ime clana : Remeber The Name
Tag:Nick^1'^7RTN
Web:www.rtn2007.tk
Clanovi:17 pro igraca
Evo vec smo jako poznati i igramo dobro, imamo dobre, slozne igrace
ako bi nam dali server reklamirali bi vas na xf u igri i na webu.
Pozz by rtN_-Team

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #28 on: August 21, 2010, 02:55:12 AM »
Pozdrav, evo nadam se da nismo zakasnili !!?

Ime Klana:    dev!l'zZz|Team
Tag Klana:  devil'zZz|Nick
  Website Klana:  http://devilzzz-team.com
Kontkat:  grminho@hotmail.com
Xfire Home Page:  http://www.xfire.com/communities/lznn/
CB Klan:  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1962779
Info: 
Zajedno igramo oko 2 godine, igramo CB, posjecujemo skoro svaki lan,naravno i igramo,i imali bi koristi i mi, a i Vi, reklamacija naravno na webu sa Vasim banerom(velikim),tjekom igre,kruzenje poruka na serveru,te xf.Isto tako, uzimamo od Vas server, koji je od 0/24h pun, znaci, dan i noc, sto se tice weba, dnevno kroz njega prode i do 150-200 ljudi, nekad vise, nekad manje,puno ljudi koji kupuju server,kupuju ga preko nas,pa evo,nadamo se i dalje uspjesnoj suradnji. :]




Članovi klana:

Darko'medo' XFire: 7cro7dare7
Emin 'Grof'  XFire: emypunktyou
  Daor 'D3xt3r'  XFire: kljunac
Ivan 'Mad Dog'  XFire: sprda0007
Nikola 'Nix'  XFire: nix95
Matej 'Black Devil'  XFire: darky1122

Lp,
dev!l'zZz|Team

« Last Edit: August 21, 2010, 02:57:54 AM by medo »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #29 on: August 21, 2010, 10:10:44 PM »
 ;D Ime Klana:Direct.Gaming ;D
Tag Klana:Direct.Gamimg'Nick
Webiste Klana:  www.directgaming.tk
Clanovi Klana:Ima nas dovoljno.Vrlo kvalitetni igraci!
Vise o Klanu:Klan je nastao u 2010 godini.Igrali mnogo pcw waroova sto se tice vrlo malo losea jer igraci svi u clanu igraju cb minimum 1 godinu.Cb pocinjemo ubrzo
Kontakt admina xfire:admin xf:hladnokrvni (nick cocy)Grin

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #30 on: August 22, 2010, 06:17:36 PM »
Lijep pozdrav od GamerzZz Klana

Ime klana: GamerzZz

Tag klana: ^^77Gamer^^88zZz ^^99Nick

Web klana: www.gamerzzzclan.co.cc

Ima nas 11 u clanu

xfire page: http://www.xfire.com/communities/gamerzzz2010/

KONTAKT ?

xf1: lukazg
xf2:omyzegreb

e-mail: lukazg01@net.hr

Zasto bas mi ?

Ah na to je lako odgovorit zato sto imamo kod vas 2 servera hrvatski i njemacki i zato sto smo pro clan i zato sto Chuck Norris tako zeli :D


Lijep pozdrav GamerzZz Clan




« Last Edit: September 10, 2010, 10:59:48 PM by gamerzzz »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #31 on: August 22, 2010, 09:33:02 PM »
Clan je nastao 26.09.2009. pod imenom Zeko i Zekani.
Trenutno brojimo 15 igrača (|ARES|, daLco, Whistler, Tomo, zIz, Ranger, Zeko, ToTo, Zacy, -Max-, bOt, hooligan, LaC, Pr1nce i Sare) koji imaju originalne cd-keyeve i većinom su aktivni.
Clan ima 2 servera (1 private i 1 public) na kojima redovito sudjelujemo.
IP-ovi servera: public: 213.149.60.35:28957
                     private: 78.159.121.93:28980
Clan na xfire-u: www.xfire.com/communities/zekani/
Clan na ClanBase-u: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1957224
web:http://zizclan.ucoz.com/

Zato mi : pa jer smo dobri tim trebo nam bi jedan crecani server da bi obli obicne warove mozemo vas reklamirat preko xf , naseg web , naseg server na kojem je bilo do sada  650 posjeta i preko cb tj stavili bi vase ime na nas tag od clana
 unaprijed hvala
 

Evo i mene , treci puta pisem pa i veliki pozdarv ,
evo nas server pub je do sada imo 1200 posjeta i rank 539  http://www.gametracker.com/server_info/213.149.60.35:28957/top_players/?
pa ako nam date sponzarstvo nebude vam bilo zao jer nas pub server odlican za reklamiranje
Unaprijed hvala

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #32 on: August 23, 2010, 02:07:08 PM »
Poštovani, u ime oFc  klana
Kratki info:
Datum osnutka: 15.07.2009.
Web stranica: http://www.ofcclan09.tk/
XF profil klana: http://www.xfire.com/communities/ofc09/
Facebook stranica: http://www.facebook.com/pages/Our-Fucking-Clan-oFc/144717368895978?created&v=page_getting_started#!/pages/Our-Fucking-Clan-oFc/144717368895978?v=wall
Kontakt xf: Strujar10

Zašto baš mi?

Ima nekoliko razloga zašto bi baš naš klan trebao dobiti PUB server. Prije svega, klan je iznimno aktivan, osnovan je 15. Srpnja 2009., te  uz 3 do 4 WAR-a dnevno naši članovi, trenutno 13 članova, redovito igraju po različitim serverima u Hrvatskoj i inozemstvu. Prosli tjedan smo dobili Vaš 12-slotni server, koji nam pun znači i olakšava igru, Vaša reklama u našim statusima je vidljiva mnogim CoD2 igračima. Raznolikost gradova u kojima imamo svoje članove je velika (Od Dubrovnika, Rijeke, Ogulina, Varaždina, Slavonskog Broda, Poreča,  i naravno Zagreba.).Takva raširenost aktivnih članova Vam osigurava iznimno dobru, besplatnu i kvalitetnu reklamu a nama uvjete za ugodnu igru. U organizaciji našeg klana organizirano je i nekoliko opuštenih  i prijateljskih LAN Party-ja povodom godišnjice klana, ovdje ćemo priložiti slike s Ogulinskog na kojem se okupilo 15 igrača. Ovakva druženja i publicitet vam rijetko koji klan može pružiti. Naša web stranica, xf clan profil i grupa obožavatelja na Facebooku upotpunjuju našu prisutnost na raznim društvenim mrežama i internetskim stranicama.  U našim rukama Vaš PUB server bi postao jedan od najposjećenijh i najomiljenijih servera u regiji.


« Last Edit: August 24, 2010, 12:55:52 PM by Strujar »

Offline
**
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #33 on: August 24, 2010, 01:05:55 AM »
Pozdrav.
Ime klana: Devil Dogs Multygaming
Web site: http://www.devildogsclan.net/
Zasto mi?: Mi smo poznati multygaming. Igramo CoD2, CoD4, CoD5, CoD6, CS 1.6, CS source, Halo 2, League of Legends i jos par igara, Ja sam zaduzen za vodstvo Call of Duty 4 teama i dobro bi nam doso public server zato bi bili zahvalni kada bi nam ga vi omogucili. Mi bi vas za uzvrat reklamirali na xfireu, webu, drustvenima mrezama (facebook, twiter..) i ingame. To je sve od mene. Pozdrav

Trebas pomoc?, slobodno me kontaktiraj na xfire: rower77

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #34 on: August 24, 2010, 08:53:17 AM »
Pozdrav,
Ime klana: hubabuba#
Tag: team#hubabuba
Gaming Since:'09
Igre: Call of Duty 2
Web Site: www.team-hubabuba.tk
Serveri: nemamo niti jedan...za to i trazimo sponzora
ClanBase:  http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1974476   eto LINK....NA 5V5 IMAMO 1036 NA 3V3 1123...
Sto Trazimo od Vas:PUB Server da mozemo bacati dodatne reklame na VAS
Xfire kontakt: 123kale , kickach92 , joz123
e-Mail: kale10@net.hr
Zasto mi: jer nam je jako potreban server i culi smo da ste jako dobri...
USPJESI: 3. na ICE COLD cupu,2 na Lanu u pleternici...planiramo ici na jos lanova i prijavljujemo se na cupove...reklamirat cemo vas na svim mogucim stranama...novi web nam stize 14.8-17.8.2010...
PS:mislimo pravit majice od clana....pa kad budemo isli na LAN to ce vam biti dodatna reklama...

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #35 on: August 24, 2010, 12:35:06 PM »
Pozz.Prijavljujem aspexiaGAMING na nagradnu igru.aspexiaGAMING postoji vec od 2008 god bi ose raspao ali je rebornan sa novim i boljim igracima.Dobili smo org ser od vas i sad krecemo u potpunosti igrat cb.Mislim da bi mi trebali dobit ovaj ser zto sta smo clan u usponu jako dobro igramo,1 war smo izgubili.Jako smo uskladeni.

Mozete nas posjetiti na nasem webu - http://www.aspexia-gaming-eu.tk/

Line up : aspexia ' rampa      rampa15sb       2010-07-15
      
aspexia ' wurmi<3rampa<3samanta        ivan411      2010-08-13   
   
aspexia ' tO.onaC   tonac1       2010-08-16
      
aspexia ' lex :]   lexvk   2010-08-14   
   
Na moru do nzm kad :D   jeracno1   2010-08-14   
   
aspexia´AtHyz   jodetkd   2010-08-16   
   
aspexia ' LaZ1   kugasb   2010-08-14   
   
aspexia ' raz-R   jakisa95   2010-08-16   
   
aspexia`zrx   kokiii13   2010-08-16      

aspexia ' sol1d   hrco99   2010-08-16   
   
aspexia ' wutra :ASDF   boca3   2010-08-22   
   
cemex!   budislav   2010-08-24   
   
cabili :] @ bsp-hosting   kjaby   2010-08-22      

Clan base : http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1981831

Sretno svim drugim clanovima Pozdrav od aspexiaGAMING-a

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #36 on: August 25, 2010, 08:56:32 PM »
Pozdravljam,
Javljam se ispred VGC (Velika Kladusa Gaming Community) koji broji 56 gamera iz Velike Kladuse.
Link: http://www.xfire.com/communities/vkladusa/

Bio bih sretan kad bih mogli dobiti taj public server da se nasi gameri mogu zabavljati zajedno na istom serveru. Bacili bi reklamu na VGC xfire site te na serveru koji ako nam dadnete :).
Neki od nasih boljih igraca:
Lesane(xf:leasneshakur)
hennesy(xf:ermin005)
hypnotic(xf:skyvalkervk)
spuzva(xf:spuzva93)
cpr(xf:leeborn)
ClouD(xf;mrgesina)
Cloudy(xf:fajko46)
Massive(xf:inferno992)
H4Lv4(xf:haris992vkl)
Rambo(xf:bigedo8)
wesT(xf:addo5)

Te nas web: http://kladusagaming.clan.su/ :D

Mene mozete pm na: spuzva1993@hotmail.com, igorchebg9d@gmail.com, ili na xifre: spuzva93
« Last Edit: August 25, 2010, 08:58:43 PM by spuzva »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #37 on: August 25, 2010, 11:30:03 PM »
Prvo bih pozdravio postovanog koji
ce procitati ovaj post i cijeli gaming community. Zapoceo bih o onom zbog cega saljem (Sponzorstvo).
Sadasnji link za web stranicu je www.progress.xtreemhost.com, ali to je samo probni
dizajn jos treba popraviti par bugova na stranici i dolazi domena .com . Na staroj stranici imamo oko 2600 visita (http://i.imagehost.org/0006/Untitled-1_5.jpg) .
Imamo nas logo, managera, aktivan call of duty 2 i call of duty 4 line up. Nase ideje promoviranja bi bile da vas promoviramo za 90% nase
webstranice (nove kad bude gotova), na xfire-u, clanbase-u, esl-u, drzali bi ime vaseg hosta u ingame nicku tipa (Progress'hostname'nick).
Mislimo organizirati nekakav Call of Duty 2/4 CUP pa da tako upoznamo gamere sa kvalitetom
vasih servera. Nas clan zasad broji 12 aktivnih clanova i ne mislimo
imati vise jer nam je dovoljno da rusimo rekorde . U kratkim crtama
je malo teze prestaviti nas clan ali pokusat cu. Progress team je hrvatski klan
nastao 2008. godine u 2. mjesecu . U te dvije i pol godine
postigli smo cak 82. mjesto na clanbase ladderu 4v4 i 5v5.
Sto od sponzora trazimo? Trazimo da nas podrzi s jednim Call of Duty 2 ili Call of Duty 4 serverom od 12 slotova ili necim drugim sto sponzoru odgovara.

Unaprijed hvala i molimo brz odgovor, Vas Team Progress!

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #38 on: August 26, 2010, 09:40:27 AM »
LJEP POZDRAV unreal GAMING





Pozdravlljam vas ja sam adminstrator unreal GaminG clana koji ima zakupljen u vas server 26 slot PUB hr uvjek pun 23 rd na LISTI game trackera i imam server od 4 mj. i uvjek ga redovno placam mislim da ste vi imate najbolje servere bez lagga i uvjek cemo vas promovirati ......   

WeBsIte :www.unreal-clan09.tk    u izradi jer su nam haxali website jer smo pobjedivali sve na uac2 Cupu ......
Xfire Link: http://www.xfire.com/communities/sexigamerzz/
Igraci CB : bRXR, fatal , h1sp , Saaka, lesaR, Beba ,DiX,blackSTAR,Pixi
Igraci PCW : mDraks , Sabol . lEC3Ter,raYz,pixi,AGuero
Zasto bas mi ?
 
PA ZATO STO IMAMO U VAS ZAKUPLJEN SERVER 26 SLOTA VEC DUZE VRIJEME I 23 RD JE NA game trackeru I MISLIM DA BI BILO DOBRO DA NAM DA TE DA JOS JEDAN pub DOVEDEMO DO 23 RD : ) 

klan je osnovan 31.8.2008 i igramo PCW.ove CB.ove i ownamo sve clanove koje treba ownat

Uspjezi : Cup 8.8.2010  mjesto : 2 nd   od 32 teama------->UAC2 ON no hax ....
Cup 1.6.2009  mjesto : 3 rd od 32 teama -------> 1.3 verzija no uac

Ozbiljni igraci clana :
h1sp xF: h1sp
bRXR xF:ludak99
Fatal xF: fatal10
Pixi xF:banga123
lesaR xF:ksarks
Saaka xF:owned1411
Dix xF:iztok8


NADAM SE DA STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I NADAM SE DA CE TE SPONZORIRATI UNREAL PRO GAMING CLAN : ) 


Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #39 on: August 26, 2010, 10:28:21 AM »
LoL mdrak, ne haxate, lesar igra za vas  ? haha hax2max, + ti haxas u 16 ima SS kako te multihack kickovo, znam da ovo nije mjesto za pricati ovo, ali admini HR. hostinga, mislim da ovaj klan ne zasluzuje free server..

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #40 on: August 27, 2010, 10:58:33 PM »
Pozdrav,

Vjerojatno već znate za Magnus-Radio jer smo zakupili stream kod Vas. Također imamo zakupljen server (213.149.60.35:28981). Server smo preimenovali u "Magnus-Radio.com - Najbolji online radio! Sponsored by: Hrvatski-Hosting.com". Server je uvijek pun.

Htjeli smo vas pitati možete li nas sponzorirati (sa hrvatskim ili njemačkim CoD2 serverom od barem 16 slotova da reklamiramo i sebe i Vas) a na naš web (www.magnus-radio.com) ćemo staviti vaše bannere, a u ime servera smo već stavili "Sponsored by Hrvatski-Hosting.com".



Nadamo se potvrdnom odgovoru i nastavku uspješne suradnje!

Unaprijed hvala!


« Last Edit: August 27, 2010, 11:06:06 PM by Magnus Radio »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #41 on: August 28, 2010, 09:20:43 AM »
LJEP POZDRAV unreal GAMING





Pozdravlljam vas ja sam adminstrator unreal GaminG clana koji ima zakupljen u vas server 26 slot PUB hr uvjek pun 23 rd na LISTI game trackera i imam server od 4 mj. i uvjek ga redovno placam mislim da ste vi imate najbolje servere bez lagga i uvjek cemo vas promovirati ......   

WeBsIte :www.unreal-clan09.tk    u izradi jer su nam haxali website jer smo pobjedivali sve na uac2 Cupu ......
Xfire Link: http://www.xfire.com/communities/sexigamerzz/
Igraci CB : bRXR, fatal , h1sp , Saaka, lesaR, Beba ,DiX,blackSTAR,Pixi
Igraci PCW : mDraks , Sabol . lEC3Ter,raYz,pixi,AGuero
Zasto bas mi ?
 
PA ZATO STO IMAMO U VAS ZAKUPLJEN SERVER 26 SLOTA VEC DUZE VRIJEME I 23 RD JE NA game trackeru I MISLIM DA BI BILO DOBRO DA NAM DA TE DA JOS JEDAN pub DOVEDEMO DO 23 RD : ) 

klan je osnovan 31.8.2008 i igramo PCW.ove CB.ove i ownamo sve clanove koje treba ownat

Uspjezi : Cup 8.8.2010  mjesto : 2 nd   od 32 teama------->UAC2 ON no hax ....
Cup 1.6.2009  mjesto : 3 rd od 32 teama -------> 1.3 verzija no uac

Ozbiljni igraci clana :
h1sp xF: h1sp
bRXR xF:ludak99
Fatal xF: fatal10
Pixi xF:banga123
lesaR xF:ksarks
Saaka xF:owned1411
Dix xF:iztok8


NADAM SE DA STE PROCITALI MOJU PRIJAVU I NADAM SE DA CE TE SPONZORIRATI UNREAL PRO GAMING CLAN : ) 


Mislim za sve koji misle za onaj ss di je nekog Forna'xXx mdraks kikalo wallhack.dlll
to je bio fejk i  fejko je nick i pogrijesio nick btw.. stoga nemoj krivo shvacat stvari...

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #42 on: August 28, 2010, 01:50:43 PM »
Postovani.

Ime clana:Urban×Clan
Tag clana:[urban-clan.net]Nick (moze postati: Urbanhr-hostingNick
Contact:Xfire:damek13
                              Mail:urbanclan@net.hr


About us:
Urban×Clan osnovan je krajem ljeta 2007. godine, no danasnja ekipa sakupila se pocetkom ljeta 2008. godine, kada pocinjemo s aktivnim igranjem CoD2 1.3 verzije.U pocetku smo CoD2 igrali samo iz zabave, ali nakon sto se ekipa vise upoznala, pocinjemo s aktivnim igranjem clanbase-a u kojem jos i danas drzimo odlicne rezultate.Sredinom 2009. godine u klan nam pristizu prvi stranci, te se tako pocinjemo upoznavat sa drugacijom gaming igrom, koju prihvacamo. Smatramo da smo u nasem stilu igre posebni, sto govori i nas slogan: New gaming style. Krajem 2009. otvaramo i CoD4 clan, koji se jos uvjek usavrsava, ali postize i odlicne rezultate u warovima. Trenutno Urban×Clan ima 16 membera od cega 6 u CoD4 squadu i 10 u CoD2 squadu. Pocetkom 2010. godine otvaramo i Urban Design Team za izradu besplatnih clan logoa, bannera, headera, playersheeta, ali i profesionalnih webova (Inward Design).Kao clan smo nastupili na lokalnom lanu i osvojili prvo mjesto, a nasi igraci sudjelovali su na gamersject#3 lanu u Splitu (playoff). Tijekom 2010. godine planiramo kao klan otici na jos 1 lan, te smo prijavljeni na ClanBase Open Cup. U nasoj povijesti osvojili smo desetak kupova od kojih je 1 organiziran od nase strane. Takoder, svakog ljeta organiziramo big Summer Cup, s vrijednim nagradama.Nadamo se da sam vas malo vise priblizio Urban×Clan te stekao vase povjerenje.


Why us?
Smatramo da smo veoma dobar izbor za Vase sponzorstvo. Tijekom naseg aktivnog igranja, posjedovali smo 3 public servera od kojih su dvojica bila u top100 na Game trackeru. Takoder, ukoliko nam osigurate public server, nudimo vam:
Promocija na xfire-u :(nickname: Nick @ hrvatski-hosting.com, 24h status, u ime klana bi dodali Vase ime.
Promocija na serveru: U ime servera dodajemo Vase ime, nickname u igri Urbanhr-hostingNick, bind vase web stranice
Promocija na ClanBase-u: Vase ime u imenu klana, i u about.
Promocija na LAN-ovima: Vas logo i web-stranica na majicama (ukoliko bi se vase sponzorstvo nastavilo)
Reklamacija po webovima: Website Urban Designa dnevno posjeti izmedu 100-200 posjetitelja, takoder Vas banner na stranicama nasih partnera - desetak klanova i 2 web design kompanije.

Ukoliko nas izaberete, garantiramo vam ispunjivanje svih gore navedenih tocaka. Nadam se dugom i uspjesnom partnerstvu.






New gaming style - Urban
« Last Edit: August 28, 2010, 01:53:54 PM by damek »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #43 on: August 28, 2010, 01:53:11 PM »
Lijep pozdrav od mbNETWORQZ teama .

Ime clana: mbNETWORQZ

Tag clana: ^7mb^9NETWORQZ^4.^7NICK

Web clana:macho-boyzz.tk
novi je u izradi   http://machoboyz.xtreemhost.com/

Ima nas 13 u clanu

x-fire page: http://www.xfire.com/communities/mbnetworks/

Kontakt
xf- hrcosacoje
mail-  hrco_77@net.hr

Zasto bas mi?
Osnovani smo 11.6.2009g. Prije smo igrali na  1.0v ali prije 1g presli na 1.3v i cb .
Bili bi vam zahvalni kada bih od vas dobili jedan sponzorski server na mjesec dana a nakon mjesec dana bi poceli placat srv. Hvala unaprijed. Pozdrav od mbNETWORQZA

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #44 on: August 30, 2010, 12:16:58 AM »
Ime clana:Direct.Gaming
Tag clana:Direct.Gaming'nick
Webiste clana:www.directgaming.tk
Kontakt na mail:tedi.prenc@gmail.com
Kontakt na xfire:xf:hladnokrvni
Nesto o nama:Clan je imao 12 igraca.i svi igraci su isli leavat clan zbog problema sa xifreom admin imao problema i moramo unistit clan.Ali sada u roku 10 dana svi igraci stari ce se vratit i opet ce nas bit 12 igraca i svi vrlo dobri.Pa opet idemo u igranje coda 2 sa clanom
Zasto nas:Ovako je situacija:
Da od vas dobjemo srv to bi znacilo.1 pub server mnogo znaci po cjelo vrijeme bi bio full i clan bi bio poznatiji.U suprotnosti to znaci da bi mi moj clan sponzoriro vas cjelo vrjeme svim mogucim snagama po pubu,xifreu,webu,cupovima i po svemu drugome.Pa da nam date server nebiste zalili.

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #45 on: August 30, 2010, 03:50:35 PM »

Ime Klana: double-EYES gaming
Tag Klana: dEYES
Website Klana: http://deyes-gaming.tk
Kontkat: xbarkerx@gmail.com ili xfire:hzg96
Xfire Home Page: http://www.xfire.com/communities/deyesgaming/
CB Klan: http://clanbase.ggl.com/claninfo.php?cid=1867566

Place where game stop, and fun begins !
__________________________________________________________________________

Info & Zašto baš mi?

Pozdrav, evo prvo nesta o nasem klanu: double-EYES gaming je osnovan 2008 godine. Tada smo kao ekipa poceli zajedno igrat warove i bavimo se profesionalnim gamingom. Igramo zajedno 2 godine na verziji 1.3. Svakog dana se odigra 5-6 wara radi zabave a i skilla. Imamo LAN iskustvo iza sebe po cijeloj Lijepoj Nasoj. Neki su od nas sudjelovali na lanovima u Splitu, Zagrebu, i otoku Krk gdje smo postigli odlicne rezultate: split - top 8, zagreb - top 5, otok krk N°1. Također se bavimo gamingom jos od 2006, no tada jos nismo bili team. Postigli smo velike rezultate na ClanBase ladderima. Imamo dobre loggove i nikada nismo uhvaceni u varanju. Imali smo malu stanku u igranju od 5. mjeseci te smo se sada ponovno vratili u 'igru'. Ukoliko nas nagradite sa jednim od servera, mi cemo vas zauzvrat sponzorirati po internetu: forum.hr, gamers.ba , xfire.com, travian.com.hr, ogame.com.hr i ostalim igrama.  Prije na clanbaseu smo bili top 60 sa preko 1400pts, no taj kaln je bio izbrisan te smo jos prije poceli novi. Također cu napomenuti da cemo staviti i reklamu na nasu igricu: ratovi.net koju dnevno posjeti dosta ljudi te ce vasi serveri biti jos vise prodavaniji. Trenutno svi nasi igraci su podrijetlom iz Hrvatske, no to se moze promijeniti posto ima i puno dobrih igraca i iz ostalih dijelova svijeta. Trenutno smo u pregovorima i testanju sa jednim jako dobrim igracom iz Njemacke. Website nam je jos trenutno u razradi, posto je strarom webu sa .com domenom isteklo trajanje, te smo sada uzeli besplatnu .tk domenu. Svi igraci u klanu su barem med+ a neki i vise. Nas tag u igri je trenutno dEYES . /ime/, no tobismo promijenili u dEYEShrvhosting . ime ili u nesta sasvim drugacije prema vasoj zelji. Nas web na dan posjeti oko 100-150 ljudi te tjedno oko 900.  Neki jos clanovi nisu usli na ClanBase u clan ili na Xfire u clan no ucinit ce to cim prije budu mogli. Razimsljali smo da se prebacimo na .com domenu kada dodje vrijeme, ako ne i .eu, te bi nasu domenu smjestili na vas hosting. Toplo bi vas preporucili svim frendovima na xfire da kupe kod vas server, posto su isti kvalitetni bez lagga. Opravdali bi ukazano povjerenje. Kontaktirati nas mozete pomocu gore navedenog gmaila ili xfirea!

__________________________________________________________________________


__________________________________________________________________________

Line up:

fel1x - xfire: hzg96
shAke - xfire: stacyfox
lala - xfire: juraj10
pho - xfire: dutyfreebullet
strikqq - xfire: pgstrike

__________________________________________________________________________

Zahvaljujemo na paznji, te se nadamo ugodnoj suradnji sa vama.
Kako vas nije sram???kopirate original logo eshitz teama,zar nemate imalo casti na sredit sebi logo a ne kopirat od eshitz-a :S



ESHITZ TEAM !
« Last Edit: August 30, 2010, 03:53:55 PM by rdRRRR »

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #46 on: August 30, 2010, 05:07:03 PM »
Trazimo public cod2 sponozra za server..Vasi serveri su ubjedljivo najbolji pa smo jedino vas htjeli trazit za sponozra a mi cemu vam se oduzit ako nas sponozorirate mi cemo vam nalazit kupce obajviti vas na webu xf forumu gdje god treba ali nama samo treba jedan server..igramo cb regani smo na cb.Osnovani smo u 20099 godini.MOLIMO VAS DA NAM ODOGOVORITE U NAJKRACEM ROKU.Hvala unaprijed
Nasi podaci:

Ime Klana:eXist Gam1ng [2010]
Link weba:http://exist-clan.tk/
Link Starnice klana:http://www.xfire.com/communities/serbianforce/
Score war:20:2
Kontakt:gojko1995@gmail.com
MOLIMO VAS DA NAM POMOGNETE...HVALA

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #47 on: August 31, 2010, 04:07:09 PM »

Ime klana: 2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine"
Tag klana: *NOB*
Website: http://www.mrcine.org

O nama:
2. četa 1. bataljona financijske straže "Mrcine" iliti skraćeno *NOB* Mrcine je jedan od najstarijih i najpoznatijih hrvatskih multigaming klanova koji aktivno djeluje više od 6 godina i broji 41 aktivnog člana.
Igramo Arma 2, Battlefield Bad Company 2, Call of Duty 4, Counter-Strike:Source, IL-2 Sturmovik te Insurgency.

Nedavno je osnovana CSS sekcija, posjedujemo CW server ali bi zbog općeg mrtvila CSS scene u Hrvatskoj i pub servera, htjeli pokrenuti vlastiti public server, što zbog igre s našim ljudima, što zbog regrutacije za klan. Vjerojatno bi uz dobiveni gratis server uzeli dodatna 2. mjeseca tako da se dobije neka konstanta mjesta i ljudi koji igraju na istom mjestu i na istom serveru, te ako se to pokaže uspješnim i duži zakup.
By: hrvatski-hosting.com bi pisalo u MOTD i imenu servera.

Hvala na mogućnosti za prijavu i lijep pozdrav.

Komandir CSS odreda Mimoza von Mlohić
Kontkat: pigbuba@gmail.com
« Last Edit: August 31, 2010, 04:11:55 PM by vrba »

Offline
*
pG gamers
« Reply #48 on: August 31, 2010, 06:21:28 PM »
e pozZz trazim sponzora za professional Gamer's pG    jaka smo ekipa al nemamo servera u clanu svi imamo  iznad 1600h a neki i preko 2000h i sto je najvaznije aktivni smo kad bih nam dali pub i war ser mogli bih mnogo vise da pokazemo svoje kvalitete a i vas da reklamiramo spostovanjem HULLE unaprjed hvala.
Mozete se javiti na xf:hulepro
Imamo 40 pobjeda i 1 Lose

Offline
*
Re: Nagradna Igra 20 Public Servera
« Reply #49 on: September 03, 2010, 03:10:19 AM »
Pozdrav,

Zovem se Hrvoje , imam 19 godina i potreban mi je vas sponzorirani server na kratko vrijeme iz raznih razloga . Imam iskustva sa mnogim serverima kao sto su SA:MP serveri , zatim COD2 te COD4 serveri . No ovaj put sam se odlucio okusati servirajuci jedan Counter Strike 1.6 Server koji mi je jako potreban. Nebih zelio prenagliti i zakupiti nekakav veci i duzi host pa da se ' opecem ' tako reci kao sa prijasnjim serverima . Htio bih se okusati , i vidjeti gdje sam i na cemu sam , pa ako bi to islo , rado bi suradnju produzio s vama u bilo kojem obliku placanja . Svjesni smo svi ovdje da bi svatko od nas volio dobiti taj sponzorirani server barem na nekoliko dana, tjedana , jer je situacija s novcem opcenito kod svih nas takva kakva je . Ja bih ga rado uplatio odmah da ga imam , ali moram imat nekakvo pokriće , tj razlog zbog kojeg cu skupljati novac za ubuduce . Volio bih da taj razlog budete bas Vi i da nastavimo kasnije suradnju u najboljem mogucem obliku . Bit cu vam zahvalan svakako, ovo je velika stvar i jako velikodusna ponuda za sve nas , tko god ju dobije vjerujem da ce biti presretan . Hvala jos jednom  i sretno svima koji su postali .


Do citanja ,
     
           Hrvoje