Author Topic: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting  (Read 5560 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline
*
Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« on: August 19, 2012, 01:09:24 PM »
Co Owner sam Minecraft Tekkit servera Na vasem Hostingu Na IP adresi: 88.198.27.55:25558 .Imamo 1.5 GB RAM i samo osnovne plugine.Server stalno crashuje i lagga nekada do te mjere da nije moguce igrati na serveru.Ne Prodje ni 1 dan a da ja ili gygasync (co owner) ne moramo resetovati server.Mi hosting redovno placamo i ocekujemo zadovoljavajucu uslugu.Prije Tekkit servera imali smo obican server koji je crashao svakih 15 minuta.Zvali smo vas u vise navrata i nikada niste rjesili problem.Tako da ja sad trazim povrat sredstava ulozenih u server ili adekvatan hosting i support.Sto se tice DDoS napada oni ne traju 2 mjeseca,tako da nisu oni uzrok problema.Ovaj isti post sam stavio i u minecraft thread gdje ga je mod galantno izbrisao,

Hvala

Offline
*
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #1 on: August 19, 2012, 01:14:55 PM »
Ako imate nekih problema sa serverom pošaljite email za podršku, drugo server ti se može ugasiti samo ako imaš neke greške na njemu stoga provjeri logove tamo sve piše.
Banner 500x100

Offline
*
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #2 on: August 19, 2012, 01:19:11 PM »
Prvi problem sa serverom je bio Sa portom,A sada ni ja neznam sta je podrsci mogu poslati log pa neka vide

Offline
**
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #3 on: September 05, 2012, 09:33:55 AM »
I ja sam kupio 1 GB i stavio 5 plugina: xAuth,Essentials,LWC,Spam Guard i WorldBorder.

To je ono baš najosnovnije i server isto stalno crasha,javim se podršci,kažu dali sam proširivao mapu ili dodavao nešto nedozvoljeno ili tako nešto....


Steam: arstegall1
xFire: arstegall



Offline
*
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #4 on: September 05, 2012, 09:19:17 PM »
provjerite logove tamo vam sve piše radi čega se server gasi, obratite pažnju i na verzije pluginova koje dodajete.
Banner 500x100

Offline
**
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #5 on: September 06, 2012, 09:43:29 AM »
Verzije plugina sam provjerio,sve su u redu,a gasi se jer je OutOfMemory ,tako da me to jako čudi.... ,no ne tražim nikakav povrat sredstava,samo me čudi zašto neće......


Steam: arstegall1
xFire: arstegall



Offline
*
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #6 on: September 06, 2012, 03:58:41 PM »
Verzije plugina sam provjerio,sve su u redu,a gasi se jer je OutOfMemory ,tako da me to jako čudi.... ,no ne tražim nikakav povrat sredstava,samo me čudi zašto neće......

koliko rama imaš i koji mod?
Banner 500x100

Offline
**
Re: Trazim Povrat Sredstava ili adekvatan hosting
« Reply #7 on: September 08, 2012, 03:34:08 PM »
Server se gasio cim bi se stavio 1 plugin,a od sinoc to tako nije....
Znaci ja nisam nista namjestao a proradilo je samo od sebe,prema tome zakljucujeem da je problem bio do vas a ne do mene.

Imam 1 GB RAM-a i Craftbukkit mod,ja znam da Cb mod zdere rame vise nego ostali modovi ali racunao sam da bi 1 GB bez problema trpio jednu lijepu ne preveliku mapu i 15 igraca bez problema...

Uglavnom sad je sve OK a vidjet cemo dokle ;)


Steam: arstegall1
xFire: arstegall