Author Topic: Osli svi serveri  (Read 3285 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

**
Osli svi serveri
« on: August 18, 2016, 11:59:49 PM »
Pozz mozda vi znate zasto su odjednom svi serveri nestali

Re: Osli svi serveri
« Reply #1 on: August 19, 2016, 12:02:36 AM »
Odakle su nestali?

**
« Reply #2 on: August 19, 2016, 12:04:20 AM »
Svi serveri sa game trackera u hrvatskoj su otisli pogledajte na https://www.gametracker.com/search/cod4/HR/
u game panelu kad probam restartati server piše : Connecting to Server: 176.57.141.48

error [ # 110 ] debug information: Connection to Server Failed (This can be result of DDoS Attack)

Connection timed out

*
« Reply #3 on: August 19, 2016, 12:09:22 AM »
Budale opet ddos-aju hosting.

*
« Reply #4 on: August 19, 2016, 12:22:26 AM »
kada ce da vrate servere bitno da pare uzimaju sj***li su nam vec 5 servera koi su bili placeni za >1 mjesec  >:( >:( >:(

*
« Reply #5 on: August 19, 2016, 12:51:25 AM »
Ja nekuzim sta vi svi ocekujete od cod4 igre i opcenito od coda vise. cod2, cod4 i cod5 su ubijeni 2013. godine od samog Activisiona i Infinity Warda. Te igre vise nisu igrive jer nemaju nikakav support od develoepra niti ok ikog drugog. Lik koji je napravio 1.8x patch da igra i dalje bude igriva bez obzira na to sto se activision trudi ubit ju do kraja jer nemaju vise zarade, a ljudi krenu pricat gluposti, sta ce mi 1.8x, hocu 1.7. Daj brain on ljudi, igra je ubijena, ne radi vise kako bi trebala jer developeri rade na tome da se serveri ubiju i da se cod prestane igrat. Oni hoce zaraditi na novim codovima koje nitko ne kupuje nakon cod4. Dajte ljudi malo razmislite prije nego pocnete svi napad i ovaj hosting i mene koji se tu trudim pomoc svima i likove koji su napravili to da igra i dalje bude igriva. Ovaj hosting nije jedini koji ima problema sa time, svi hostinzi imaju problema sa cod igrama starijima, opcenito svi i EU i USA, ASIA, svi...

*
« Reply #6 on: August 19, 2016, 10:55:58 AM »
Ne ocekujemo nista nego postenje,no tog u hrvatskoj nema jer nema ni pravde,hostingu su dostavljeni podatci tko to radi i sta radi no oni ne cine nista,rezultat ovog gasenja je ddos napad koji radi covjek koji je rusio sve servere u hr zato sta njemu neide i tako godinama cak je naveo da ima nekog u hostingu tako je reko kad je prijetio.
Josip Bergman(bakamaniac) i Dejan Radulovic(sandman) njegova ekipa sa CEBA ili sad OG oasis gaming pa eto drustvo pozabavite se sa njim,jer ovo prelazi granice svega.A infrastruktura hostinga je za k... docim se moze lako ddosat.Jedino su oni otvoreno i bez razmisljanja prijetili!!

*
« Reply #7 on: August 19, 2016, 10:59:44 AM »
I jos jedna stvar da to radi activision kako se obrazlaze onda bi svi serveri bili ugaseni a ne Hrvatski koji nisu ni blizu po jacini na trackeru izuzev Toxic Gamersa

*
« Reply #8 on: August 19, 2016, 07:05:22 PM »
Pa nemaju samo hr serveri problema sa gasenjem (ne mislim na ovo sada sto se dogodilo) nego opcenito. Zadnje 2-3 godine svi serveri padaju bez razloga i to ne samo na ovom hostingu nego opcenito svi. I da, Activisioin i Infinity Ward imaju prste u tome sto serveri padaju zadnjih par godina jer oni nemaju vise zarade od starih codova, a nitko ne kupuje nove codove. Ovo mogu potvrditi iz izvora koji je jako blizu samom Ininity Wardu. Zato je tu 1.7a, 1.7x i 1.8x (takozvani antiblock) patch koji u posljednjoj verziji nema nikakve veze vise sa activisionom osim sto radi heartbeat na posljedni activisionov master server). Da nema X patcha igra ne bi bila igriva jos od 2013. Ljudi se trude odrzat igru zivom koliko je to moguce uz onagkva govna od developera koji se trude ubit igru i jos uz pojedince koji su zbog svoje nesposobnosti unistili svoje servere i sad krive sve druge jer su oni nesposobni, a onda se nadju ljudi koji krenu pljuvat, po hostingu, po liku koji je napravio X patch, po meni jer pomazem sa skriptama, jer dijelim skripte dok drugi naplacuju... Ja sam drzao servere isto proteklih 8 godina i koliko god sam imo problema sa padanjem servera isto sam tako reagiro ko vi svi sada, ali to ne pomaze ni meni, ni vama, ni hostingu ni ikome da se rijese problemi, ako je ddos moramo svi biti strpljivi dok ne prestane napad.

Cod serveri i recimo csgo server i opcenito takvi serveri gdje je ip adresa direktno dostupna na net su jako ranjivi sto se tice ddos napada i tu nema pomoci, hosting se trudi barem smanjiti lagg tokom doss napada ali to ne funkcionira. Ima preko 50, preko 100 razlicitih napada i vecinom je sve moguce rijesiti kada je u pitanju website jer tamo mozes koristit ddos zastitu vec na razini samih dns servera, raznih proxy-a i slicno, a kada je ip masine dirketno dostupan na net i kada se ip masine koriti za spajanje onda je to vec druga prica.

Ova drugi post, pogledaj c4s, njihovi serveri su down svako malo, a oni nemaju nikakve veze sa Hr i sa ovim hostingom.

Ja vam pokusavam svima tu pomoc a ekipa mene napada,  mislim ne znam vise, ako se ovako nastavi ja cu prestat sa ovim sto radim, ja to radim svojom dobrom voljom i moj je izbor sto volontiram ovdje i sto drzim forum gdje se mogu nac svakakve stvari za cod4 servere...