Author Topic: Custom Kick Komande  (Read 671 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*
Custom Kick Komande
« on: March 18, 2016, 12:31:49 AM »
Zanima me, stavio sam pravila i naprimjer kada napisu $rule2 (ime igraca) da ga kicka i da pise reason koji zelim,...
Ali mene samo ovdje zanima napisao sam ovu trenutno ovo u custom komande:
rule3 = kick <ARG:FIND_PLAYER> Kicked by admin for reason of ^2rule ^5#3: ^1Teamkillers will be removed from the server
Neznam sta je krivo ovdje? Kako ide inace to?

*
Re: Custom Kick Komande
« Reply #1 on: March 18, 2016, 09:07:59 AM »
Code: [Select]
rule3 = "pb_sv_kick <PLAYER:PBID> Kicked by admin for reason of ^2rule ^5#3: ^1Teamkillers will be removed from the server"Ili:
Code: [Select]
rule3 = "clientkick <ARG:FIND_PLAYER> Kicked by admin for reason of ^2rule ^5#3: ^1Teamkillers will be removed from the server"

Customcommands koristi rcon za izvrsavanje (isto kao da upises rcon login pass, rcon komanda   u konzolu), svaka komanda koju napravis sa customcommands mora biti "registrirana" u samoj igri bilo da je vec od ranije dodana u igru kao rcon ili punkbuster komanda, ili je pak naknadno dodana kao .gsc fajl.

*
« Reply #2 on: March 18, 2016, 05:15:23 PM »
E al , kako bi onda mogo da ljudi samo napisu:
$kick (ime) rule3 , pa da pise da je kickan zbog tog rula samo jednostavno

« Reply #3 on: March 18, 2016, 09:34:44 PM »
Nisam siguran, ali mislim da ti treba neki plugin za to.. Ili ako se razumiješ u PHP onda si sam editaš originalnu skriptu za kickanje.

*
« Reply #4 on: March 19, 2016, 12:29:56 PM »
To je MAM, nije to space shuttle kao B3 pa da imas takve stvari. :D MAM treb plugin za to, a koliko znam takav plugin ne postoji trenutno, a s obzirom da je MAM vec godinu dana i vise napusten i  radi se na GSM-u sumnjam da ce itko i napraviti takav plugin za ovu verziju koju svi koriste jos  uvijek.
« Last Edit: September 28, 2017, 02:12:11 AM by gogi21 »