Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Game Panel / Re: Problem sa Glazbom na Final killcamu
« Last post by karkop100 on October 09, 2017, 09:14:44 PM »
Provjeri CHMOD i skini FileZillu i uploadaj kako ti je rekao gogi21.
2
« Last post by Venen0 on October 09, 2017, 09:00:41 PM »
Rezao sam preko Audacity I koristeci Lame codec tj encoder kao mp3 10s svaki, uploadao sam tako da sam ftp link kopirao u file explorer path i preko toga uploadam i sve...
3
« Last post by gogi21 on October 09, 2017, 08:30:32 PM »
+ ako je iwd uploadan kao ASCII onda nece raditi fajl, bit ce ostecen, kada uploada mora biti oznaceno BINARY
4
« Last post by karkop100 on October 09, 2017, 08:02:06 PM »
Ne trebaš, a niti ne možeš dodati ništa u sounaliase jer su oni dodani u onom mod.ff koji sam stavio u topicu koji si linkao.

Budući da ti prepoznaje naredbu iz globallogica (to znaš samim time što dobiješ error poruku) i budući da ti piše da ne može otvoriti taj file, za zaključiti je da su to -mp3 fileovi oštečeni.

Kako si ih rezao? Kojim programom? Moguće da su se tu oštetili.

Sad na kraju mi je još nešto palo na pamet.. provjeri CHMOD na z_songs.iwd jel isti kao i za ostale .iwd fileove koje imas u modu. Moguće je da ti file blokira pristup pjesmama.
5
« Last post by Venen0 on October 09, 2017, 07:02:11 PM »

Dobrog su formata sve je mp3, Dakle moram ih dodat u soundalias.
Gdje se to radi jer ja u folderu moda nisam nasao takav file...
6
« Last post by gogi21 on October 05, 2017, 03:22:21 AM »
zz,

unable to open file
- ovo znaci da su fajlovi neispravnog/nepodrzanog formata ili krivo ime fajlova (ime fajlova mora biti   endroundXX.mp3  - XX je broj od 00 do 24/25)
Ali isto tako moze biti da soundalias fajl ne sadrzi sva imena pjesama endround0 do endround24  na primjer.

Kikanje za invalid iwd, ugasi punkbuster u gamepanelu, on se ne koristi vec par godina.
I u server.cfg dodaj
Code: [Select]
set promod_mode "custom_public"
7
Game Panel / Problem sa Glazbom na Final killcamu
« Last post by Venen0 on October 04, 2017, 09:05:27 PM »
Poz,

Postavio sam Final Killcam na serveru pomocu 2 linka

Ovaj za FKC
http://forum.hrvatski-hosting.com/index.php?topic=2013.0ž

Ovaj za glazbu
http://forum.hrvatski-hosting.com/index.php?topic=3477.0

Dodao sam novi mod.ff i izmjenio linije u globallogic.gsc
Napravio mapu unutar moda z_songs.iwd unutar toga sound unutar toga promod i tamo su endround od 0 do 24 u mp3 formatu svaki 10s dug

Ovaj Error bude a kraju svake runde
Error: Could play stream 'sound/promod\endround12.mp3' from alias 'endround12' - unable to open file
Stim da neke playere kicka sa servera radi Invalid IWD file ili tako nesto, Trenutno sam maknuo taj izmjenjeni globallogic i vratio stari mod.ff.

Uglavnom kako da rjesim tu glazbu na FKC, Md je PML211.
8
Gameserveri / Re: GameServeri - Kako započeti
« Last post by gogi21 on October 01, 2017, 01:44:46 PM »
Pozz.

1. Nikako. Na tu server listu ne mozes dodati server sam. Tu se server automatski treba pojaviti, ali...sto se igre cod2 tice moguce je da se nikad nece pojaviti jer sluzbeni master server ne radi i ne updejta se lista servera.

2. Mod rusi server jer je mod neispravan i/ili krivo podesen.
Sve greske koje se dogadaju mozes pronaci u console_mp.log datoteci.

Skidanje fajlova iznova znaci da je fajl koji imas na serveru drugaciji od fajla na redirectu (ako si instaliro mod/mapu iz samog GamePanela morat ces rucno uploadat ispocetka, znaci obrisat postojecu mapu/mod koji je instaliran iz gamepanela i uploadat rucno).

Ako pise awaiting connection to znaci da server nije pokrenut (ako si ga pokrenuo u panelu onda je pao zbog neispravnog moda/mape ili je krivo podeseno nesto).

Ucitavanje mapa je isto to, krivo podeseno ili neispravan mod/mapa.

Citanjem console_mp.log datoteke ces vidjeti tocne greske.
9
Gameserveri / Re: GameServeri - Kako započeti
« Last post by crohunter3003 on October 01, 2017, 01:20:43 PM »
Lijep pozdrav.
Nedavno sam napravio cod2 server i zanimaju me dvije stvari...

1. Kako da dodam svoj server na cod2 listu servera (na game trackere sam dodao, zanima me ona lista servera u samoj igrici)???

2. Zasto mi vecina modova "rusi server"?
npr. zbog nekih modova se ne moze spojiti na server (pise awainting connection cijelo vrijeme i samo odbrojava dalje)
neke skida stalno iznova i tako cijelo vrijeme...
a kod nekih ucitava mapu stalno iznova te se ne moze uci u igru...
10
Nakon dodavanja cod4x došlo je do nekog sukoba s čitanjem hostname-a priko scripte u .iwd-u
Riješeno je. Hvala na pomoći!
Pages: [1] 2 3 ... 10